Warsztaty Tradycyjnych Pieśni Indiańskich i Ceremonialnych

Warsztaty, 2017-04-29.
Warsztaty Tradycyjnych Pieśni Indiańskich i Ceremonialnych
Celem warsztatów jest przybliżenie i nauka korzystania z mądrości i kultury pierwotnych ludów Ziemi. Szamańskie tradycje  przypominają nam o szacunku dla Ziemi i przodków, znaczeniu natury, o sile spokojnego serca. Sięgając do pradawnych wierzeń korzystamy z wiedzy starożytnych ludów obu Ameryk, jednocześnie otrzymując cenne rady w obliczu wątpliwej kondycji współczesnego świata.

Na warsztatach "Pieśni Indiańskich" poznamy pieśni tradycji Ameryki Północnej, Środkowej i Południowej oraz pieśni wykonywane w trakcie ceremonii, rytuałów itp. 
Nauczymy się pięknych, tradycyjnych pieśni, ich znaczenia i legend z nimi związanych. Pieśni te były (i nadal są) wykorzystywane podczas zgromadzeń, rytuałów i ceremonii.
Poznamy pieśni plemion Lakota, Irokezów, Azteków, Majów, Taino, Shipibo i innych. Warsztatom towarzyszyć będą pokazy zdjęć, nagrań i opowieści, prezentujące kulturę rdzennych Indian.

W trakcie warsztatów poznamy piękne, tradycyjne pieśni, ich znaczenie i legendy z nimi związane. Pieśni te były (i nadal są) wykorzystywane podczas zgromadzeń, rytuałów i ceremonii.
Nauczycie się pieśni plemion Lakota, Irokezów, Azteków, Majów, Taino, Shipibo i innych. Warsztatom towarzyszyć będą pokazy zdjęć, nagrań i opowieści, prezentujące kulturę rdzennych Indian.

W trakcie spotkania łączymy klasyczne pieśni indiańskie (wykonywane w rdzennym języku), z pieśniami CEREMONIALNYMI (śpiewanymi w języku hiszpańskim oraz angielskim). Uczymy się nastrojowych utworów, które wykonywane są podczas rytuałów na całym świecie - są to pieśni, które mają za zadanie wznosić Ducha, skupić uczestników ceremonii na pozytywnych myślach i wizjach podczas wspólnych praktyk. 
Pieśni Ceremonialne są znane i popularne w świecie spotkań i praktyk szamańskich w obu Amerykach i Europie, co umożliwi uczestnikom ich rozpoznanie i wspólne śpiewanie na tego typu spotkaniach.

Jeśli posiadasz swoje własne instrumenty (bębny, grzechotki, przeszkadzajki itp) - zabierz je ze sobą, aby uczestniczyć we wspólnym graniu (nie jest to jednak konieczne).
Zabierz ze sobą również coś do pisania, by zanotować teksty pieśni i ich tłumaczenia. Warto mieć ze sobą dyktafon, aby nagrać poprawne wykonanie pieśni.


Wideo promujące warsztaty: 
https://www.youtube.com/watch?v=kQOaGiEkiKk
https://www.youtube.com/watch?v=IA8R4bJS0Sw

__________________________________________________________
Prowadzący: Tomasz Czyba  (Harevis) - Majański Strażnik Dnia (the Daykeeper) polskiego pochodzenia. Muzyk, kompozytor, flecista, terapeuta. Naukę kalendarza Majów rozpoczął w roku 2012 po spotkaniu z Shuni Giron i Tatą Pedro Cruzem. W czerwcu 2014 został inicjowany podczas ceremonii ognia na Majańskiego Strażnika Dnia. Twórca muzyki inspirowanej kalendarzem Chol'Qij/Tzolkin (Maltiox Project - The 20 Mayan Naguales). Indywidualny psychoterapeuta metody Regresing(R) oraz prowadzący Medytacje Dynamiczne wg Osho.

__________________________________________________________
AKTUALNE TERMINY:
https://www.maloka.pl/kopia-piesni-indianskie-i-ceremonia


W trakcie spotkań przewidziane są przerwy na napoje i lekkie posiłki lub przekąski. Na warsztacie Pieśni będzie również przerwa obiadowa/catering (posiłki nie są wliczone w cenę warsztatu, pokrywają je uczestnicy samodzielnie; na sali dostępne będą herbaty, zioła itp).
W dniu warsztatów (a najlepiej również dzień przed i po) zaleca się zachowanie czystości energetycznej - unikamy alkoholu, kawy, środków odurzających, papierosów i mięsa, a także stresu :)

 
Miejsce: 
Niepołomice - Staniątki 58 - "MALOKA Staniątki"
www.maloka.pl

Inwestycja: 310 zł

Kontakt i rezerwacja miejsc:
e-mail: maloka.szkolenia@gmail.com
tel. 577 658 888

Rezerwacja na warsztaty nastąpi tylko po wpłacie zadatku. 
UWAGA! Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, zadatek jest bezzwrotny. 
Zwrot zadatku nastąpi tylko wówczas, gdy spotkanie zostanie odwołane z winy organizatora (ze względów technicznych, bądź z powodu za małej ilości rezerwacji) - wpłacona kwota zadatku zostanie wówczas zwrócona w całości.


Wysokość zadatku: 100,00 zł
Nr konta podany zostanie po przesłaniu zgłoszenia mailem: maloka.szkolenia@gmail.com 
Prześlij e-mail ze swoimi danymi (imię i nazwisko) i numerem telefonu kontaktowego.
 


* Podane opłaty to kwoty NETTO. Dla osób, które chciałyby otrzymać fakturę - należy zgłosić ten fakt W DNIU ZAPISÓW (i nie później niż 7 dni PRZED terminem kursu, aby była możliwość wystawienia faktury płatnej przelewem PRZED warsztatem).

Kategorie