COMBRETUM QUADRANGULARE (Sakae Naa) - liść cięty (10g) Powiększ do pełnego rozmiaru

COMBRETUM QUADRANGULARE (Sakae Naa) - liść cięty (10g)

Afrykańskie ziele snów (ang. African dream herb) magiczne nasiona – noszone ze sobą służą jako biżuteria i amulety przynoszące szczęście. Ponadto działają oneironautycznie (jako amulet - pomagają pracować ze świadomymi snami).

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 6

33,00 zł

Sakae Naa (Combretum quadrangulare) to stosunkowo nieznane zioło - liście drzewa o tej samej nazwie. Drzewo występuje w różnych dżunglach i mokradłach w całej Azji Południowo-Wschodniej.

Wyciąg z liści jest stosowany w Chinach jako lek ziołowy na przeziębienia, ból gardła i łagodzenie bólu. Niezależne badania potwierdziły właściwości antybakteryjne i przeciwzapalne (czyli właściwości, które drzewo Combretum quadrangulare dzieli z innymi gatunkami z rodziny Combretum).

ZASTOSOWANIE TRADYCYJNE
Sakae Naa jest używana przez wiele osób w Tajlandii i Birmie, choć podobno jest rzadko sprzedawana. Rolnicy zbierają same liście i żują je lub palią. Efekty: energetyzujące, pobudzające uczucie; poprawa nastroju i łagodne działanie uspokajające.

Kraj pochodzenia: Tajlandia
Waga: 10g

Produkty powiązane

Artykuły / Warsztaty / Kursy

Warsztaty Tworzenia Osobistego Bębna Szamańskiego

Warsztaty Tworzenia Osobistego Bębna Szamańskiego

2017-12-04

Tworzenie bębna jest pracą ze swoją kreatywną energią, dostrajaniem intencji z otwieraniem się na inspirację. Podczas warsztatu uczestnicy będą od podstaw konstruować swoje instrumenty, klarować intencje jakie w nie wplatają, zdobić, a następnie wspólnie spotkamy się w ceremonialnej przestrzeni, by odbyć podróż przy bębnie szamańskim i nawiązać głębszą łączność ze swym instrumentem.

Czytaj więcej
Warsztaty Energia Zaklęta w Kamieniu

Warsztaty Energia Zaklęta w Kamieniu

2017-10-29

Warsztaty przybliżą właściwości kryształów i minerałów, a także nauczą pracy z ich energią. Nauczymy się tworzyć mandalę uzdrawiającą z minerałów, poznawać właściwości kamieni poprzez intuicyjne wglądy oraz tworzyć z nich narzędzia do pracy energetycznej, duchowej lub przeznaczone na amulety i talizmany.

Czytaj więcej
KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

2017-07-15

Dwudniowy, intensywny i specjalistyczny kurs posługiwania się oryginalnym, starożytnym kalendarzem majańskim w życiu codziennym i w analizie osobowości. Podczas kursu dowiecie się więcej na temat kultury i tradycji Majów. Nauczycie się posługiwać Kalendarzem Chol'Qij (Tzolkin) oraz wykorzystywać jego moc i mądrość w codziennym życiu. Poznacie starożytną wiedzę przekazywaną ustnie od niepamiętnych czasów. Wiedza przekazywana na warsztatach poch

Czytaj więcej