Afrykańskie ZIELE SNÓW (nasiono 23-29g) Powiększ do pełnego rozmiaru

Afrykańskie ZIELE SNÓW (nasiono 23-29g)

Afrykańskie ziele snów (ang. African dream herb) magiczne nasiona – noszone ze sobą służą jako biżuteria i amulety przynoszące szczęście. Ponadto działają oneironautycznie (jako amulet - pomagają pracować ze świadomymi snami).

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 6

20,90 zł

Afrykańskie ziele snów (ang. African dream herb) magiczne nasiona – noszone ze sobą służą jako biżuteria i amulety przynoszące szczęście. Ponadto działają oneironautycznie (jako amulet - pomagają pracować ze świadomymi snami).

Afrykańskie ziele snów jest lianą osiągającą niekiedy rozmiar sporego drzewa. Typowa dla Afryki tropikalnej, jednak występuje także w Indiach, Filipinach i w północnej Australii. Liście podłużne, około 9×4cm. Kwiaty o podłużnym kielichu, sięgające 23cm długości. Nasiona bardzo twarde, rozmiarów 3×5cm, często spotykane na plażach. Są one duże i płaskie, mają kolor ciemnej czekolady. Są często noszone w postaci naszyjników lub bransoletek jako talizmany przynoszące szczęście.

ZASTOSOWANIE TRADYCYJNE
Tytoń/proszek otrzymywany z rozdrobnienia z tych bardzo dużych nasion był stosowany na wybrzeżu południowoafrykańskim w celu wywoływania świadomych snów. Zwykle mieszano go z innymi ziołami. 

Oosby zajmujące się tematyką świadomych snów palą suszone liście lub wnętrze nasiona w celu wywołania świadomego snu lub eksterioryzacji.


Entada rheedii zwiększa klarowność naszych snów, dzięki czemu ułatwia doświadczenie świadomego śnienia; jest to stan, w którym nie tylko jesteś świadomy, że śnisz, lecz również możesz wpływać na przebieg snu.
Tego typu rośliny pomagają w osiąganiu stanu świadomego śnienia, lecz nie dają też jego gwarancji, szczególnie jeśli nie masz w tej materii doświadczenia. Dlatego przy zastosowaniu Entada rheedii zaleca się praktykowanie swoich sprawdzonych technik wprowadzających w ten stan.

Stosuje się ją także miejscowo w postaci maści przy żółtaczce, bólach zębów, owrzodzeniach oraz problemach układu mięśniowo-szkieletowego. Nasiona wykorzystuje się w produkcji biżuterii i amuletów, które mają przynosić szczęście.

Kraj pochodzenia: RPA
Opakowanie: 1 nasiono o wadze ok. 23-29g

Produkty powiązane

Artykuły / Warsztaty / Kursy

Warsztaty Tworzenia Osobistego Bębna Szamańskiego

Warsztaty Tworzenia Osobistego Bębna Szamańskiego

2017-12-04

Tworzenie bębna jest pracą ze swoją kreatywną energią, dostrajaniem intencji z otwieraniem się na inspirację. Podczas warsztatu uczestnicy będą od podstaw konstruować swoje instrumenty, klarować intencje jakie w nie wplatają, zdobić, a następnie wspólnie spotkamy się w ceremonialnej przestrzeni, by odbyć podróż przy bębnie szamańskim i nawiązać głębszą łączność ze swym instrumentem.

Czytaj więcej
Warsztaty Energia Zaklęta w Kamieniu

Warsztaty Energia Zaklęta w Kamieniu

2017-10-29

Warsztaty przybliżą właściwości kryształów i minerałów, a także nauczą pracy z ich energią. Nauczymy się tworzyć mandalę uzdrawiającą z minerałów, poznawać właściwości kamieni poprzez intuicyjne wglądy oraz tworzyć z nich narzędzia do pracy energetycznej, duchowej lub przeznaczone na amulety i talizmany.

Czytaj więcej
KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

2017-07-15

Dwudniowy, intensywny i specjalistyczny kurs posługiwania się oryginalnym, starożytnym kalendarzem majańskim w życiu codziennym i w analizie osobowości. Podczas kursu dowiecie się więcej na temat kultury i tradycji Majów. Nauczycie się posługiwać Kalendarzem Chol'Qij (Tzolkin) oraz wykorzystywać jego moc i mądrość w codziennym życiu. Poznacie starożytną wiedzę przekazywaną ustnie od niepamiętnych czasów. Wiedza przekazywana na warsztatach poch

Czytaj więcej