ZESTAW Ajurwedyjskich Herbat, SHOTI MAA (12 szt) Powiększ do pełnego rozmiaru

ZESTAW Ajurwedyjskich Herbat, SHOTI MAA (12 szt)

ZESTAW Ajurwedyjskich Herbat zawiera każdy z wyjątkowych dwunastu smaków Shoti Maa ("Mała Mama"): 7 rodzajów herbat harmonizujących każdą z czakr oraz 5 kompozycji odpowiadających pięciu elementom.
IDEALNY NA PREZENT!

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 1

21,90 zł

ZESTAW Ajurwedyjskich Herbat zawiera każdy z wyjątkowych dwunastu smaków Shoti Maa ("Mała Mama"): 7 rodzajów herbat harmonizujących każdą z czakr oraz 5 kompozycji odpowiadających pięciu elementom.
IDEALNY NA PREZENT!

Shoti Maa "Magic Box" otwiera się jak mały skarb. Torebki z herbatą są podzielone na 2 części: każda sekcja z jedną z odmian linii Shoti Maa, czakry i elementy.


Siedem rodzajów herbaty dla każdego z energetycznych centrów – czakr
Ciało energetyczne człowieka zbudowane jest w oparciu o system siedmiu podstawowych czakr stanowiących centra energetyczne, wokół których krąży energia i które stanowią połączenie ze światem fizycznym i innymi wymiarami. Każda czakra odpowiada za określony obszar ciała fizycznego a także za uczucia, myśli i emocje. Mówi się, że pełna równowaga w systemie czakr skutkuje zarówno doskonałym zdrowiem fizycznym, udanym życiem emocjonalnym i umiejętnością wchodzenia w zdrowe relacje z otaczającym światem jak i powodzeniem we wszelkich sferach życia materialnego.

Pięć rodzajów herbat odpowiadających pięciu elementom
Według starożytnej wiedzy pięć elementów takich jak: ziemia, woda, ogień, powietrze i eter jest podstawą życia na ziemi. Każda istota żyjąca zawiera w sobie te pięć pierwiastków i tylko wówczas, gdy są one w równowadze, nasze życie może być prawdziwie harmonijne. Pięć Herbat Shoti Maa Elementy zostało utworzonych na podstawie starożytnej wiedzy byśmy mogli cieszyć się wyborną  filiżankę herbaty Shoti Maa i doświadczyć efektów równoważenia pięciu elementów. 


W opakowaniu znajduje się 12 oddzielnie zapakowanych i oznakowanych torebek z następującymi herbatami:

1 "I Am"
Sage, imbir i czarny bez

2 "In the Mood"
Hibiskus, pomarańcza, pieprz

3 "Sanctify"
Imbir, Koper & Cynamon

4 "Loving"
Zielona herbata, cynamon, earl grey

5 "Talk to Me"
Lawenda, lukrecja, mięta

6 "Delighted"
Imbir i cytryna

7 "Harmony"
Chai Classic

8 "Touch the Ground"
Honeybush, anej, sage

9 "Emotional Detox"
słodki hibiskus i mięta

10 "Purity Flame"
czekolada, mięta i chilli

11 "Life On Wings"
koper, kardamon, pomarańcza

12 "Joyful Silence"
jabłko z cytryną


Shoti Maa ("Mała Mama") oferuje serię herbat ziołowych, które pomogą uporać się z trudami codziennego życia!
Cudowne kompozycje ajurwedyjskich ziół i przypraw stworzone do pracy z poszczególnymi czakrami, a także wspomagające utrzymanie 5 elementów w równowadze, idealnie nadają się także dla każdego na chwilę przyjemności i relaksu.
Stworzone z organicznych, wyselekcjonowanych ziół według tradycyjnych przepisów. Torebki bez metalowej klamry i kleju.


Producent: YOGI TEA GmbH
Opakowanie:
 
12 torebek

Produkty powiązane

Artykuły / Warsztaty / Kursy

Warsztaty Tworzenia Osobistego Bębna Szamańskiego

Warsztaty Tworzenia Osobistego Bębna Szamańskiego

2017-12-04

Tworzenie bębna jest pracą ze swoją kreatywną energią, dostrajaniem intencji z otwieraniem się na inspirację. Podczas warsztatu uczestnicy będą od podstaw konstruować swoje instrumenty, klarować intencje jakie w nie wplatają, zdobić, a następnie wspólnie spotkamy się w ceremonialnej przestrzeni, by odbyć podróż przy bębnie szamańskim i nawiązać głębszą łączność ze swym instrumentem.

Czytaj więcej
Warsztaty Energia Zaklęta w Kamieniu

Warsztaty Energia Zaklęta w Kamieniu

2017-10-29

Warsztaty przybliżą właściwości kryształów i minerałów, a także nauczą pracy z ich energią. Nauczymy się tworzyć mandalę uzdrawiającą z minerałów, poznawać właściwości kamieni poprzez intuicyjne wglądy oraz tworzyć z nich narzędzia do pracy energetycznej, duchowej lub przeznaczone na amulety i talizmany.

Czytaj więcej
KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

2017-07-15

Dwudniowy, intensywny i specjalistyczny kurs posługiwania się oryginalnym, starożytnym kalendarzem majańskim w życiu codziennym i w analizie osobowości. Podczas kursu dowiecie się więcej na temat kultury i tradycji Majów. Nauczycie się posługiwać Kalendarzem Chol'Qij (Tzolkin) oraz wykorzystywać jego moc i mądrość w codziennym życiu. Poznacie starożytną wiedzę przekazywaną ustnie od niepamiętnych czasów. Wiedza przekazywana na warsztatach poch

Czytaj więcej