METATRON - potężny symbol Świętej Geometrii - wisior drewniany (4,5cm) Powiększ do pełnego rozmiaru

METATRON - potężny symbol Świętej Geometrii - wisior drewniany (4,5cm)

Symbole ten posiada silne właściwości ochronne, szczególnie noszony na splocie słonecznym.
Posiada mocną energię solarną - można używać go wizualizując wokół siebie złote pole ochronne, złote światło; ochronne światło Słońca.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 4

13,60 zł

Swarożyc jest bogiem Słońca i Ognia jako takiego; jest opiekunem Ognia Domowego, jest też boskim Kowalem.
Jest także twórcą tarczy słonecznej, ojcem Słońca, ale nie tylko. Korzystając ze swych zdolności rzemieślniczych wykuł całe sklepienie niebieskie, którego jest opiekunem. 

Symbole ten posiada silne właściwości ochronne, szczególnie noszony na splocie słonecznym.
Posiada mocną energię solarną - można używać go wizualizując wokół siebie złote pole ochronne, złote światło; ochronne światło Słońca.

Produkt polski!

Materiał: drewno
Wymiary: średnica 4,5 cm
Do wisiora dołączony rzemień

Produkty powiązane

Artykuły / Warsztaty / Kursy

Warsztaty Tworzenia Osobistego Bębna Szamańskiego

Warsztaty Tworzenia Osobistego Bębna Szamańskiego

2017-12-04

Tworzenie bębna jest pracą ze swoją kreatywną energią, dostrajaniem intencji z otwieraniem się na inspirację. Podczas warsztatu uczestnicy będą od podstaw konstruować swoje instrumenty, klarować intencje jakie w nie wplatają, zdobić, a następnie wspólnie spotkamy się w ceremonialnej przestrzeni, by odbyć podróż przy bębnie szamańskim i nawiązać głębszą łączność ze swym instrumentem.

Czytaj więcej
Warsztaty Energia Zaklęta w Kamieniu

Warsztaty Energia Zaklęta w Kamieniu

2017-10-29

Warsztaty przybliżą właściwości kryształów i minerałów, a także nauczą pracy z ich energią. Nauczymy się tworzyć mandalę uzdrawiającą z minerałów, poznawać właściwości kamieni poprzez intuicyjne wglądy oraz tworzyć z nich narzędzia do pracy energetycznej, duchowej lub przeznaczone na amulety i talizmany.

Czytaj więcej
KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

2017-07-15

Dwudniowy, intensywny i specjalistyczny kurs posługiwania się oryginalnym, starożytnym kalendarzem majańskim w życiu codziennym i w analizie osobowości. Podczas kursu dowiecie się więcej na temat kultury i tradycji Majów. Nauczycie się posługiwać Kalendarzem Chol'Qij (Tzolkin) oraz wykorzystywać jego moc i mądrość w codziennym życiu. Poznacie starożytną wiedzę przekazywaną ustnie od niepamiętnych czasów. Wiedza przekazywana na warsztatach poch

Czytaj więcej