Olejek CZAKRA KRZYŻOWA II - naturalny, perfumowany esencjami (8ml) Powiększ do pełnego rozmiaru

Olejek CZAKRA KRZYŻOWA II - naturalny, perfumowany esencjami (8ml)

Olejek perfumowany na czakrę KRZYŻOWĄ (SACRAL) II "Chakra Collection", w buteleczce z wygodnym aplikatorem w formie roll-on'u. Olejek ma bardzo delikatny, słodki zapach z wyczuwalną kwiatową nutą i równoważy 2 czakrę.
Produkowany z naturalnych olejków eterycznych i substancji aromatycznych.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 13

26,90 zł

Olejek perfumowany na czakrę KRZYŻOWĄ (SACRAL) II, roll-on (Chakra Collection)
Olejek ma bardzo delikatny, słodki zapach z wyczuwalną kwiatową nutą i równoważy 2 czakrę.

Perfumowany naturalny olejek (bez alkoholu), przeznaczony do rozwoju i harmonizacji danej czakry. W buteleczce z wygodnym aplikatorem w formie roll-on'u.
Produkowany z naturalnych olejków eterycznych i substancji aromatycznych. Posiada niepowtarzalną jakość - dojrzewa z upływem czasu, a okres jego przechowywania sięga wielu lat. Im"starszy" olejek tym  bardziej wyrazisty staje się jego zapach.

Słowo czakra pochodzi z sanskrytu i oznacza koło lub wir i używane jest do opisania centra energetycznego ciała. Istnieje siedem czakr, każda jest związana z pewnymi częściami ciała fizycznego, a także z naszym umysłem i duchowym rozwojem. Zrównoważenie tych czakr może pomóc w tworzeniu życia w harmonii, zdrowia i duchowego przebudzenia.

 

Czakra krzyżowa wpływa  na osobistą kreatywność, począwszy od wyrazu artystycznego, do twórczego rozwiązywania problemów. Zdrowe pożądanie seksualne i ekspresja jest również kontrolowany poprzez Czakrę Sakralną, choć  pragnienia seksualne bezpośrednio wpływają na czakrę gardła.
Centrum energi seksualnej, kreatywności i czystych emocji. Tutaj męski popęd seksualny łączy się z odzewem kobiecej seksualności. Uczucia i emocje swobodnie przepływają pomiędzy kochankami i przyjaciółmi. Równoważą bezinteresowne dawanie i otrzymywanie uczuć i emocji. 

Sanskrycka nazwa 2 czakry to Swadhisthana, określana również jako czakra seksualna.
Odpowiada za: przyjemność.
Umiejscowienie: spojenie łonowe i nieco powyżej.
Odpowiednik na płaszczyźnie fizycznej: macica, genitalia, nerki, pęcherz, dolny odcinek kręgosłupa.
Dysfunkcje: problemy z drogami moczowymi, nerkami, problemy seksualne, impotencja.

Olejki eteryczne równoważące czakrę: bergamota,kardamon, szałwia, neroli, paczuli, róża, sandał, ylang ylang.
Barwa: pomarańczowy.
Żywioł: woda.
Zmysł: smak.

Pojemność: 8ml
Producent: R. EXPO INDIA (firma działająca z miłością od 1932r)

Produkty powiązane

Artykuły / Warsztaty / Kursy

Warsztaty Tworzenia Osobistego Bębna Szamańskiego

Warsztaty Tworzenia Osobistego Bębna Szamańskiego

2017-12-04

Tworzenie bębna jest pracą ze swoją kreatywną energią, dostrajaniem intencji z otwieraniem się na inspirację. Podczas warsztatu uczestnicy będą od podstaw konstruować swoje instrumenty, klarować intencje jakie w nie wplatają, zdobić, a następnie wspólnie spotkamy się w ceremonialnej przestrzeni, by odbyć podróż przy bębnie szamańskim i nawiązać głębszą łączność ze swym instrumentem.

Czytaj więcej
Warsztaty Energia Zaklęta w Kamieniu

Warsztaty Energia Zaklęta w Kamieniu

2017-10-29

Warsztaty przybliżą właściwości kryształów i minerałów, a także nauczą pracy z ich energią. Nauczymy się tworzyć mandalę uzdrawiającą z minerałów, poznawać właściwości kamieni poprzez intuicyjne wglądy oraz tworzyć z nich narzędzia do pracy energetycznej, duchowej lub przeznaczone na amulety i talizmany.

Czytaj więcej
KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

2017-07-15

Dwudniowy, intensywny i specjalistyczny kurs posługiwania się oryginalnym, starożytnym kalendarzem majańskim w życiu codziennym i w analizie osobowości. Podczas kursu dowiecie się więcej na temat kultury i tradycji Majów. Nauczycie się posługiwać Kalendarzem Chol'Qij (Tzolkin) oraz wykorzystywać jego moc i mądrość w codziennym życiu. Poznacie starożytną wiedzę przekazywaną ustnie od niepamiętnych czasów. Wiedza przekazywana na warsztatach poch

Czytaj więcej