Podstawka METATRON - ŚWIATŁO i MIŁOŚĆ (pod szklankę, dzbanek, tel. komórkowy) - 10cm Powiększ do pełnego rozmiaru

Podstawka METATRON - ŚWIATŁO i MIŁOŚĆ (pod szklankę, dzbanek, tel. komórkowy) - 10cm

Podstawka drewniana (sklejka) z grawerowanym METATRONEM (symbol Świętej Geometrii) i napisami ŚWIATŁO, MIŁOŚĆ. BARDZO WYSOKIE WIBRACJE. Energetyzator wody i pożywienia, neutralizator szkodliwej energii (do wielorakich zastosowań). Podnosi wibracje w otoczeniu.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 13

19,90 zł

Podstawka drewniana (sklejka) z grawerowanym METATRONEM (symbol Świętej Geometrii) i napisami ŚWIATŁO, MIŁOŚĆ. BARDZO WYSOKIE WIBRACJE.
Energetyzator wody i pożywienia, neutralizator szkodliwej energii (do wielorakich zastosowań). Podnosi wibracje w otoczeniu.


W centrum podstawki umieszczony został symbol Sześcianu Metatrona, czyli Owocu Życia (struktury wygenerowanej z Kwiatu Życia), opisanego dodatkowo Kołem i Wysoko Wibrującymi Słowami: Światło i Miłość.

Sześcian Metatron składa się z trzynastu kół (energia żeńska) i odcinków (energia męska) łączących środek każdego koła z centrum każdego innego okręgu. Ten wzór jest podstawą do tworzenia wszystkich pięciu brył platońskich (podstawy świata materialnego) - t
e trójwymiarowe kształty pojawiają się w całym stworzeniu, od kryształów do ludzkiego DNA. .
Sześcian Metatron jest uważany za święty glif (powiązany z Archaniołem Metatronem) i często rysowany wokół obiektu lub osoby, w celu ochrony przed złymi duchami i negatywną energią.

Sześcian Metatron pomaga nam uświadomić sobie harmonię i równowagę przyrody. W Kabale,  Metatron wysyła twórczą energię z góry (korony) drzewa ku wszystkim częściom stworzenia. Intensywnie pracuje on, aby zapewnić, że energia przepływa w odpowiedniej równowadze tak, aby wszystkie aspekty natury były w harmonii. 

Według Doreen Virtue, Archanioł Metatron używa swojego sześcianu "do leczenia i usuwania niższych energii. Kostka obracając się zgodnie z ruchem wskazówek zegara wykorzystuje siłę odśrodkową, aby odrzucić niechciane resztki energii. Możesz wezwać Metatrona i jego sześcian uzdrawiający, aby cię oczyścił z niechcianej energii i wprowadził boską harmonię.


Symbol ten może być stosowany jako wizualna stymulacja, w celu połączenia się z energią Archanioła Metatrona, lub jako narzędzie do medytacji, harmonizacji umysłu i przestrzeni, wzmacniania jakości spokoju i równowagi. Można czerpać z niego duchową inspirację, a także używać go do osobistej przemiany.Przykładowe zastosowania:

- jako podstawka (podkładka) pod szklankę, kubek, lub dzbanek (szklany) z wodą - energetyzuje i poprawia strukturę wody, podnosi jej wibracje.
- dla osób jedzących mięso - zaleca się stosowanie do pokarmu mięsnego (np jako podstawki pod talerz, lub pojemnik z mięsem) wszelkich wysokowibracyjnych symboli Świętej Geometrii, aby oczyścić pokarm i poprawić jego przyswajalność energetyczną (a także uświęcić ciało spożywanej istoty i pobłogosławić je). Spowoduje to zmniejszenie negatywnych wibracji, jakie pokarm mięsny wprowadza do ludzkiego organizmu.
- symbol równowagi i harmonii. Metatron symbolizując harmonię Natury, tworzy w polu energetycznym naturalną, pierwotną wysoką wibrację, równoważącą otoczenie. Można go np umieścić w sypialni, samochodzie, czy w miejscu, w którym najczęściej przebywamy.
- oczyszczenie z negatywnej energii - wizualizacja symbolu Metatatronu w obrocie zgodnym z ruchem wskazówek zegara, pozwala na oczyszczenie się z energii, która nam nie służy.
- wysokie wibracje. Wraz z umieszczonymi na podkładce wysoko wibrującymi słowami ŚWIATŁO, MIŁOŚĆ, Metatron przywołuje te energie i wprowadza je do naszej przestrzeni, zwiększając jej wibracje.


Materiał: sklejka drewniana, grawerowana
Wymiary: średnica ok. 10 cm

Produkt polski! Wzór autorski Sklepu Green Harmony (firmy HARMONICA)

Produkty powiązane

Artykuły / Warsztaty / Kursy

Warsztaty Tworzenia Osobistego Bębna Szamańskiego

Warsztaty Tworzenia Osobistego Bębna Szamańskiego

2017-12-04

Tworzenie bębna jest pracą ze swoją kreatywną energią, dostrajaniem intencji z otwieraniem się na inspirację. Podczas warsztatu uczestnicy będą od podstaw konstruować swoje instrumenty, klarować intencje jakie w nie wplatają, zdobić, a następnie wspólnie spotkamy się w ceremonialnej przestrzeni, by odbyć podróż przy bębnie szamańskim i nawiązać głębszą łączność ze swym instrumentem.

Czytaj więcej
Warsztaty Energia Zaklęta w Kamieniu

Warsztaty Energia Zaklęta w Kamieniu

2017-10-29

Warsztaty przybliżą właściwości kryształów i minerałów, a także nauczą pracy z ich energią. Nauczymy się tworzyć mandalę uzdrawiającą z minerałów, poznawać właściwości kamieni poprzez intuicyjne wglądy oraz tworzyć z nich narzędzia do pracy energetycznej, duchowej lub przeznaczone na amulety i talizmany.

Czytaj więcej
KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

2017-07-15

Dwudniowy, intensywny i specjalistyczny kurs posługiwania się oryginalnym, starożytnym kalendarzem majańskim w życiu codziennym i w analizie osobowości. Podczas kursu dowiecie się więcej na temat kultury i tradycji Majów. Nauczycie się posługiwać Kalendarzem Chol'Qij (Tzolkin) oraz wykorzystywać jego moc i mądrość w codziennym życiu. Poznacie starożytną wiedzę przekazywaną ustnie od niepamiętnych czasów. Wiedza przekazywana na warsztatach poch

Czytaj więcej