BRĄZOWA świeca z wosku naturalnego Powiększ do pełnego rozmiaru

BRĄZOWA świeca z wosku naturalnego

BRĄZOWA świeca intencyjna i rytualna z naturalnego wosku pszczelego. Barwiona w masie, o pięknym miodowym zapachu.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 15

4,99 zł

Świeca intencyjna i rytualna z naturalnego wosku pszczelego. Barwiona w masie, o pięknym miodowym zapachu. Posiada odpowiednią wielkość, aby spokojnie zakończyć rytuał (nie jest za duża, ani za mała).

Wibracja ognia i rytuały z nim związane mają silne działanie oczyszczające. Podnosi wibracje i tym samym poprawia energetykę przestrzeni wokół nas.

Znaczenie BRĄZOWEJ ŚWIECY: ochrona, naturalna mądrość, silne związki z otoczeniem, zdobywanie środków, dobrobyt, poprawa zdolności koncentracji i telepatii. Pomaga odnaleźć zagubione rzeczy. Stabilizacja i spokój, poczucie bezpieczeństwa. Kolor ten chroni miejsce pracy i relacje w nim panujące.
Kolor brązowy uziemia i wspomaga lepszą komunikacją z Matką Ziemią i Naturą. Może być wykorzystana do uzdrawiania zwierząt i roślin. 
Czakra podstawy. 

Zastosowanie: rytuały ochronne, na relacje/związki, finansowe, odnajdywania.  Jest pomocna w zdobywaniu wiedzy i naprawianiu szkód, które wyrządziliśmy oraz w eliminowaniu stresu. Pozwala na zażegnanie kryzysu finansowego.
brązową świecę warto stosować w magii płodności (od 1 maja do 21 czerwca), w magii sprawiedliwości i żniw (od 2 sierpnia do 21 września) oraz w magii rozstania (od 1 listopada do 21 grudnia).

Wymiary: 9 cm x 1,2 cm
Czas spalania: ok. 2 godz.

Produkty powiązane

Artykuły / Warsztaty / Kursy

KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

2017-07-15

Dwudniowy, intensywny i specjalistyczny kurs posługiwania się oryginalnym, starożytnym kalendarzem majańskim w życiu codziennym i w analizie osobowości. Podczas kursu dowiecie się więcej na temat kultury i tradycji Majów. Nauczycie się posługiwać Kalendarzem Chol'Qij (Tzolkin) oraz wykorzystywać jego moc i mądrość w codziennym życiu. Poznacie starożytną wiedzę przekazywaną ustnie od niepamiętnych czasów. Wiedza przekazywana na warsztatach poch

Czytaj więcej
Warsztaty Terapia kręgosłupa. Jak łagodzić bóle i utrzymywać kręgosłup w zdrowiu

Warsztaty Terapia kręgosłupa. Jak łagodzić bóle i utrzymywać kręgosłup w zdrowiu

2017-07-15

Uczestnicy poznają sposoby codziennej higieny kręgosłupa i sylwetki (poczynając od diety korzystnej dla stawów, odpowiednich ziół itp, poprzez zmianę sposobu spania, czy siedzenia). Jednym z kluczowych elementów zajęć są specjalne ćwiczenia usprawniające kręgosłup (pochodzące z chińskiego systemu Tai Chi {Taiji}), które powoduje jego uelastycznienie i uzdrowienie. Efekt – to eliminacja bólów, sztywności odcinka krzyżowego, większa sprawność i ruc

Czytaj więcej
Transformujące Koncerty Gongów i Mis (relaks, dźwięk, medytacja). Spotkania cykliczne

Transformujące Koncerty Gongów i Mis (relaks, dźwięk, medytacja). Spotkania cykliczne

2017-04-29

Koncerty na misach nepalskich (kutych ręcznie w Nepalu), misach antycznych (wykutych setki lat temu w rejonach Nepalu i Tybetu), miseczkach Zen/Reiki (odlewanych w Nepalu) oraz na dużych i małych gongach. SPOTKANIA CYKLICZNE.

Czytaj więcej