BŁĘKITNA świeca z wosku naturalnego Powiększ do pełnego rozmiaru

BŁĘKITNA świeca z wosku naturalnego

BŁĘKITNA świeca intencyjna i rytualna z naturalnego wosku pszczelego. Barwiona w masie, o pięknym miodowym zapachu

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 15

4,99 zł

Świeca intencyjna i rytualna z naturalnego wosku pszczelego. Barwiona w masie, o pięknym miodowym zapachu. Posiada odpowiednią wielkość, aby spokojnie zakończyć rytuał (nie jest za duża, ani za mała).

Wibracja ognia i rytuały z nim związane mają silne działanie oczyszczające. Podnosi wibracje i tym samym poprawia energetykę przestrzeni wokół nas.

Znaczenie BŁĘKITNEJ ŚWIECY: sięgnij po błękitną świecę gdy czujesz się zdenerwowanie, napięcie, rozkojarzenie. Kiedy brakuje ci wiary, nadziei i odwagi. Poczujesz wokół siebie ochronną, uspokajającą energię.
Ochrona szczęścia domowego, wpływa pozytywnie na relacje rodzinne, uczucia wyższe i religijne. 
Niebieskie świece polecane są zwłaszcza do sypialni, bowiem chronią (zwłaszcza nocą) przed niepożądanymi wpływami otoczenia i sprzyjają proroczym snom. Błękitna świeca zapalona 30 min przed snem pozwoli szybko zasnąć – jest to częstotliwość spokoju.
Pomaga również przezwyciężyć strach przed lataniem samolotem, czy ogólnie strach przed podróżowaniem.
Czakra gardła. Kolor świecy dla Archanioła Michała oraz energii Matki Boskiej.

Zastosowanie: stosujemy ją w magii i rytuałach aby: pozbyć się nałogów i złych nawyków, uzyskać inspirację, mądrość, prawdę. Również aby oczyścić atmosferę, przywołać wewnętrzny spokój, wierność oraz harmonię w domu. Świeca błękitna pomaga w dobrej komunikacji; pomaga odblokować i uaktywnić czakrę gardła i wyrażanie swojej osobowości, a także kreatywność. Często palona po burzliwej rozmowie – kłótni, przynosi oczyszczenie i ukojenie.

Wymiary: 9 cm x 1,2 cm
Czas spalania: ok. 2 godz.

Produkty powiązane

Artykuły / Warsztaty / Kursy

Warsztaty Tworzenia Osobistego Bębna Szamańskiego

Warsztaty Tworzenia Osobistego Bębna Szamańskiego

2017-12-04

Tworzenie bębna jest pracą ze swoją kreatywną energią, dostrajaniem intencji z otwieraniem się na inspirację. Podczas warsztatu uczestnicy będą od podstaw konstruować swoje instrumenty, klarować intencje jakie w nie wplatają, zdobić, a następnie wspólnie spotkamy się w ceremonialnej przestrzeni, by odbyć podróż przy bębnie szamańskim i nawiązać głębszą łączność ze swym instrumentem.

Czytaj więcej
Warsztaty Energia Zaklęta w Kamieniu

Warsztaty Energia Zaklęta w Kamieniu

2017-10-29

Warsztaty przybliżą właściwości kryształów i minerałów, a także nauczą pracy z ich energią. Nauczymy się tworzyć mandalę uzdrawiającą z minerałów, poznawać właściwości kamieni poprzez intuicyjne wglądy oraz tworzyć z nich narzędzia do pracy energetycznej, duchowej lub przeznaczone na amulety i talizmany.

Czytaj więcej
KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

2017-07-15

Dwudniowy, intensywny i specjalistyczny kurs posługiwania się oryginalnym, starożytnym kalendarzem majańskim w życiu codziennym i w analizie osobowości. Podczas kursu dowiecie się więcej na temat kultury i tradycji Majów. Nauczycie się posługiwać Kalendarzem Chol'Qij (Tzolkin) oraz wykorzystywać jego moc i mądrość w codziennym życiu. Poznacie starożytną wiedzę przekazywaną ustnie od niepamiętnych czasów. Wiedza przekazywana na warsztatach poch

Czytaj więcej