Cegła z SOLI HIMALAJSKIEJ - gruba (5x10x21cm) Powiększ do pełnego rozmiaru

Cegła z SOLI HIMALAJSKIEJ - gruba (5x10x21cm)

Cegła z soli himalajskiej krystalicznej, różowej. Do zastosowań kulinarnych, a także do ozdoby i ochrony energetycznej domu.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 9

24,50 zł

Cegła z soli himalajskiej krystalicznej, różowej. Najzdrowsza sól świata - zawiera ponad 80 minerałów. 

Sól himalajska jest najzdrowszą i najczystszą solą dostępną na ziemi. Powstała ponad 250 milionów lat temu - do niedawna nie była używana przez człowieka. Sól ta pochodzi z czasu, kiedy planeta Ziemia charakteryzowała się czystym ekosystemem.

Przykładowe zastosowanie cegły z soli himalajskiej

Wykorzystanie kulinarne:
- jako zimna płyta do układania przekąsek, sushi, wędlin, serów, świeżych warzyw;
- ogrzewana na kuchence do wysokiej temperatury, służy do smażenia wędlin, mięsa, ryb, warzyw, owoców morza, jajek.
Cegły (płyty solne) mogą być używane w bardzo skrajnych temperaturach (od 0° C do 900° C).
Do czyszczenia cegły wystarczy przetarcie wilgotną ściereczką. Właściwie użytkowana cegła soli przetrwa wiele lat.

Ochrona energetyczna domu: 
Cegły z soli, ustawione w różnych miejscach domu, będą wchłaniały w siebie negatywne energie. Sól himalajska ma silne właściwości ochronne. Poza tym - będzie jonizować ujemnie powietrze w całym mieszkaniu.
Cegła solna podświetlona z tyłu lampką, lub świeczką, prezentuje się bardzo estetycznie (piękne ciepłe światło).

Jonizacja powietrza:
Mikroklimat soli himalajskiej ujemnie jonizuje przestrzeń. Sól himalajska pozwala na łatwiejsze oddychanie, usuwa dodatnie jony i zanieczyszczenia elektromagnetyczne oraz alergeny. Jeszcze lepiej działa kiedy jest lekko podgrzana (świeczka, sauna itp).
Sauny, łaźnie, łazienki z cegłami solnymi są w stanie wniknąć znacznie głębiej swoim działaniem, co pozwala na skuteczniejsze pozbycie się toksyn, ukojenie zmęczonych mięśni i stawów. Wykorzystanie cegieł z soli himalajskiej w saunie, łaźni parowej czy grocie solnej, a nawet łazience domowej, nadaje pomieszczeniu niepowtarzalny klimat, a dzięki podświetleniu można uzyskać dodatkowy, niesamowity efekt wizualny.

Można w domu budować ścianki z cegieł, oświetlone z tyłu żarówkami, świecami itp - piękny, ciepły, harmonijny klimat i zdrowie w jednym.
 

Kraj pochodzenia: Pakistan
Wymiary: 5x10x21cm
Waga: 2-2,5kg

Produkty powiązane

Artykuły / Warsztaty / Kursy

Warsztaty Tworzenia Osobistego Bębna Szamańskiego

Warsztaty Tworzenia Osobistego Bębna Szamańskiego

2017-12-04

Tworzenie bębna jest pracą ze swoją kreatywną energią, dostrajaniem intencji z otwieraniem się na inspirację. Podczas warsztatu uczestnicy będą od podstaw konstruować swoje instrumenty, klarować intencje jakie w nie wplatają, zdobić, a następnie wspólnie spotkamy się w ceremonialnej przestrzeni, by odbyć podróż przy bębnie szamańskim i nawiązać głębszą łączność ze swym instrumentem.

Czytaj więcej
Warsztaty Energia Zaklęta w Kamieniu

Warsztaty Energia Zaklęta w Kamieniu

2017-10-29

Warsztaty przybliżą właściwości kryształów i minerałów, a także nauczą pracy z ich energią. Nauczymy się tworzyć mandalę uzdrawiającą z minerałów, poznawać właściwości kamieni poprzez intuicyjne wglądy oraz tworzyć z nich narzędzia do pracy energetycznej, duchowej lub przeznaczone na amulety i talizmany.

Czytaj więcej
KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

2017-07-15

Dwudniowy, intensywny i specjalistyczny kurs posługiwania się oryginalnym, starożytnym kalendarzem majańskim w życiu codziennym i w analizie osobowości. Podczas kursu dowiecie się więcej na temat kultury i tradycji Majów. Nauczycie się posługiwać Kalendarzem Chol'Qij (Tzolkin) oraz wykorzystywać jego moc i mądrość w codziennym życiu. Poznacie starożytną wiedzę przekazywaną ustnie od niepamiętnych czasów. Wiedza przekazywana na warsztatach poch

Czytaj więcej