Kadzidło Medicine Buddha - kontrola popędu, złości Powiększ do pełnego rozmiaru

Kadzidło Medicine Buddha - kontrola popędu, złości

Kompozycja drzewa sandałowego, jałowca, ghanten khampa (artemisia tib.) i innych cennych składników ziołowych, przynosi ulgę w stanach wyczerpania, depresji, drażliwości, złości. Chroni przed chorobami. 

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 2

25,50 zł

Zgodnie z rdzennie tybetańską medycyną, ta kompozycja drzewa sandałowego, jałowca, ghanten khampa (artemisia tib.) i innych cennych składników ziołowych, przynosi ulgę w stanach wyczerpania, depresji, drażliwości. 

Używana jest również w celach rytualnych, jako ochrona przed chorobami, kontrola popędu płciowego, neutralizacja ignorancji/niewiedzy i złości. 
Mantra: „Om Bhaisjye Bhaisjye Maha Bhaisjye Rajasamudgate Svaha” 

Opakowanie zawiera 37 kadzideł, długości nieco ponad 20cm. 
Opakowanie ze świętymi symbolami i inskrypcjami jest nośnikiem Boskiej energii, traktujmy je z należnym szacunkiem, zużyte proszę nie wyrzucać tylko spalić.

Kadzidła te są produkowane ręcznie przez uchodźców tybetańskich w Nepalu, według reguł buddyjskiego systemu medycznego oraz wskazań wielkiego jogina buddyjskiej szkoły Bhodi w Tybecie. 
Każdy zakup ma wymiar bardzo realnej pomocy humanitarnej dla uchodźców tybetańskich otoczonych opieką przez Mandala Art & Incense. 

Produkty powiązane

Artykuły / Warsztaty / Kursy

Warsztaty Tworzenia Osobistego Bębna Szamańskiego

Warsztaty Tworzenia Osobistego Bębna Szamańskiego

2017-12-04

Tworzenie bębna jest pracą ze swoją kreatywną energią, dostrajaniem intencji z otwieraniem się na inspirację. Podczas warsztatu uczestnicy będą od podstaw konstruować swoje instrumenty, klarować intencje jakie w nie wplatają, zdobić, a następnie wspólnie spotkamy się w ceremonialnej przestrzeni, by odbyć podróż przy bębnie szamańskim i nawiązać głębszą łączność ze swym instrumentem.

Czytaj więcej
Warsztaty Energia Zaklęta w Kamieniu

Warsztaty Energia Zaklęta w Kamieniu

2017-10-29

Warsztaty przybliżą właściwości kryształów i minerałów, a także nauczą pracy z ich energią. Nauczymy się tworzyć mandalę uzdrawiającą z minerałów, poznawać właściwości kamieni poprzez intuicyjne wglądy oraz tworzyć z nich narzędzia do pracy energetycznej, duchowej lub przeznaczone na amulety i talizmany.

Czytaj więcej
KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

2017-07-15

Dwudniowy, intensywny i specjalistyczny kurs posługiwania się oryginalnym, starożytnym kalendarzem majańskim w życiu codziennym i w analizie osobowości. Podczas kursu dowiecie się więcej na temat kultury i tradycji Majów. Nauczycie się posługiwać Kalendarzem Chol'Qij (Tzolkin) oraz wykorzystywać jego moc i mądrość w codziennym życiu. Poznacie starożytną wiedzę przekazywaną ustnie od niepamiętnych czasów. Wiedza przekazywana na warsztatach poch

Czytaj więcej