OSTROPEST Plamisty - KAPSUŁKI (100 szt) Powiększ do pełnego rozmiaru

OSTROPEST Plamisty - KAPSUŁKI (100 szt)

Mielony Ostropest Plamisty w KAPSUŁKACH. NAJSKUTECZNIEJSZA REGENERACJA WĄTROBY! DOBRY DLA SKÓRY; PRZECIW NOWOTWOROM. Ostropest plamisty (Silybum marianum) to roślina wykorzystywana m.in. w leczeniu wątroby i woreczka żółciowego. 

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 1

27,93 zł

Obniżka!

-30%

39,90 zł

Ostropest plamisty (Silybum marianum) to roślina wykorzystywana m.in. w leczeniu wątroby i woreczka żółciowego. 
Charakteryzuje się silnymi właściwościami odtruwającymi organizm, dzięki czemu pośrednio wpływa na prawie wszystkie funkcje ustroju.

Na bazie Ostropestu produkowane są popularne leki na regeneracje wątroby m.in. Sylimarol. 
Ostropest leczy dolegliwości wątroby, takie jak:
- marskość wątroby, 
- zwyrodnienie tłuszczowe, 
- uszkodzenia spowodowane alkoholem, lekami, narkotykami, innymi substancjami toksycznymi, 
- stany zapalne wątroby i zaburzenia jej czynności, 
- bóle pęcherzyka żółciowego.

Szczególnie polecany jest w trakcie terapiach odwykowych i kuracjach oczyszczających, usuwając substancje toksyczne oraz w czasie rekonwalescencji po uszkodzeniach wątroby spowodowanych czynnikami toksycznymi takimi jak:
- długotrwałe kuracje antybiotykowe, 
- nadużywanie alkoholu, 
- chemioterapia, 
- zatrucia grzybami, 
- leczeniu cukrzycy, 
- wirusowym zapaleniu wątroby typu C, 
- kamicy żółciowej (profilaktycznie i leczniczo), 
- stanach zapalnych skóry, trądziku, 
- leczeniu łuszczycy.

Ostropest pomaga również przy krwawieniach z nosa i narządów wewnętrznych, zaburzeniach trawiennych, niedokwaśności soku żołądkowego, braku łaknienia, wzdęciach, przy odbijaniu się, obniżonym ciśnieniu krwi i chorobie lokomocyjnej. 
Ostropest używany profilaktycznie chroni zdrowe komórki wątroby i nerek przed zniszczeniem, stłuszczeniem i toksynami. Używany jest również w kosmetyce. Regeneruje skórę, reguluje nawilżanie skóry.

Okazuje się, że ma także działanie antynowotworowe, pewien składnik sylimaryny, silibinina (która jest głównym aktywnym składnikiem) wykazał in vitro działanie przeciwnowotworowe wobec ludzkich komórek raka prostaty, nowotworów sutka, komórek rakowych szyjki macicy, raka okrężnicy oraz raka płuca.

Sposób spożycia: 2 kapsułki przed snem.
Ostropest można używać długotrwale. Korzystnych efektów należy oczekiwać po minimum 2-6 tygodniach systematycznego stosowania.

Ważne. Ewentualne przeciwwskazania dla osób:
- z alergią na stokrotki, karczochy, kiwi, mogą być również uczulone na ostropest
- ostropest może obniżyć poziom cukru we krwi, dlatego osoby chore na cukrzycę mogą stosować ostropest, jednak mając świadomość, że powinny dostosować dawkę lekarstw tak, aby poziom cukru nie uległ zmianie (czyli zmniejszyć dawkę lekarstw pod kontrolą lekarza).

Kraj pochodzenia: Polska
Opakowanie: 100 szt (kapsułki)
1 kapsułka: 530 mg Ostropest plamisty (Silybum marianum) mielony, żelatyna (składnik otoczki).

Produkty powiązane

Artykuły / Warsztaty / Kursy

KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

2017-07-15

Dwudniowy, intensywny i specjalistyczny kurs posługiwania się oryginalnym, starożytnym kalendarzem majańskim w życiu codziennym i w analizie osobowości. Podczas kursu dowiecie się więcej na temat kultury i tradycji Majów. Nauczycie się posługiwać Kalendarzem Chol'Qij (Tzolkin) oraz wykorzystywać jego moc i mądrość w codziennym życiu. Poznacie starożytną wiedzę przekazywaną ustnie od niepamiętnych czasów. Wiedza przekazywana na warsztatach poch

Czytaj więcej
Warsztaty Terapia kręgosłupa. Jak łagodzić bóle i utrzymywać kręgosłup w zdrowiu

Warsztaty Terapia kręgosłupa. Jak łagodzić bóle i utrzymywać kręgosłup w zdrowiu

2017-07-15

Uczestnicy poznają sposoby codziennej higieny kręgosłupa i sylwetki (poczynając od diety korzystnej dla stawów, odpowiednich ziół itp, poprzez zmianę sposobu spania, czy siedzenia). Jednym z kluczowych elementów zajęć są specjalne ćwiczenia usprawniające kręgosłup (pochodzące z chińskiego systemu Tai Chi {Taiji}), które powoduje jego uelastycznienie i uzdrowienie. Efekt – to eliminacja bólów, sztywności odcinka krzyżowego, większa sprawność i ruc

Czytaj więcej
Transformujące Koncerty Gongów i Mis (relaks, dźwięk, medytacja). Spotkania cykliczne

Transformujące Koncerty Gongów i Mis (relaks, dźwięk, medytacja). Spotkania cykliczne

2017-04-29

Koncerty na misach nepalskich (kutych ręcznie w Nepalu), misach antycznych (wykutych setki lat temu w rejonach Nepalu i Tybetu), miseczkach Zen/Reiki (odlewanych w Nepalu) oraz na dużych i małych gongach. SPOTKANIA CYKLICZNE.

Czytaj więcej