Maść z ŻYWOKOSTU (50ml) Powiększ do pełnego rozmiaru

Maść z ŻYWOKOSTU (50ml)

Maść z żywokostu przeznaczona jest do masażu mięśni, stawów i ścięgien w przypadku zmęczenia, jak również do leczenia powierzchniowych i głębiej położonych uszkodzeń skóry (stłuczenia itp.). Jest świetna dla sportowców i osób ciężko pracujących (zmęczone nogi, przeciążone mięśnie, ścięgna, stawy i kręgosłup, wylewy, siniaki).

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 5

16,90 zł

Maść z żywokostu Dr. Muller Pharma zawiera standaryzowany wyciąg alkoholowy z żywokostu lekarskiego (Symphytum offi cinale), uzyskany łagodną metodą zapewniającą wysoką zawartość i pełne spektrum substancji czynnych.

Substancje zawarte w żywokoście, szczególnie śluzy i allantoina, korzystnie wpływają na skórę, wspomagając jej regenerację i wzmacniając odporność.
Maść z żywokostu przeznaczona jest do masażu mięśni, stawów i ścięgien w przypadku zmęczenia, jak również do leczenia powierzchniowych i głębiej położonych uszkodzeń skóry (stłuczenia itp.).
Preparat dzięki wysokiej zawartości gliceryny i wosku pszczelego doskonale natłuszcza skórę i ogranicza utratę wody ze skóry, zwiększając przez to jej zdolność regeneracji.

Maść z żywokostu jest świetna dla sportowców i osób ciężko pracujących. Zawarte w niej rośliny posiadają działanie uspokajające na aparat ruchowy (zmęczone nogi, przeciążone mięśnie, ścięgna, stawy i kręgosłup, wylewy, siniaki). Maść jest świetnym dodatkiem podczas rehabilitacji i do przyspieszenia wchłaniania się siniaków.

Żywokost stymuluje regenerację uszkodzonych tkanek, łagodzi obrzęki i skurcze mięśni.
Podczas stosowania żywokostu zaobserwowano szybkie zrastanie się złamań kości, odbudowę uszkodzonej okostnej.

 

Skład: Aqua, Glycerin, Parafinum Liquidum, Paraffin, Cera Alba, PEG-30 Dipoltzhzdroxzstearate, Alcohol denat., Ethylhexy Stearate, Sorbitian Oleate, Tocopheryl Acetate, Symhytum Officinale Rhizome/Root Extract, Magnesium Sulfate, Caprylic/Capric Triglyceride, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Hydrogenated Castor Oil.

Pojemność: 50ml
Producent: Dr Müller Pharma

Produkty powiązane

Artykuły / Warsztaty / Kursy

Warsztaty Tworzenia Osobistego Bębna Szamańskiego

Warsztaty Tworzenia Osobistego Bębna Szamańskiego

2017-12-04

Tworzenie bębna jest pracą ze swoją kreatywną energią, dostrajaniem intencji z otwieraniem się na inspirację. Podczas warsztatu uczestnicy będą od podstaw konstruować swoje instrumenty, klarować intencje jakie w nie wplatają, zdobić, a następnie wspólnie spotkamy się w ceremonialnej przestrzeni, by odbyć podróż przy bębnie szamańskim i nawiązać głębszą łączność ze swym instrumentem.

Czytaj więcej
Warsztaty Energia Zaklęta w Kamieniu

Warsztaty Energia Zaklęta w Kamieniu

2017-10-29

Warsztaty przybliżą właściwości kryształów i minerałów, a także nauczą pracy z ich energią. Nauczymy się tworzyć mandalę uzdrawiającą z minerałów, poznawać właściwości kamieni poprzez intuicyjne wglądy oraz tworzyć z nich narzędzia do pracy energetycznej, duchowej lub przeznaczone na amulety i talizmany.

Czytaj więcej
KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

2017-07-15

Dwudniowy, intensywny i specjalistyczny kurs posługiwania się oryginalnym, starożytnym kalendarzem majańskim w życiu codziennym i w analizie osobowości. Podczas kursu dowiecie się więcej na temat kultury i tradycji Majów. Nauczycie się posługiwać Kalendarzem Chol'Qij (Tzolkin) oraz wykorzystywać jego moc i mądrość w codziennym życiu. Poznacie starożytną wiedzę przekazywaną ustnie od niepamiętnych czasów. Wiedza przekazywana na warsztatach poch

Czytaj więcej