SPIRULINA - w tabletkach (400szt) Powiększ do pełnego rozmiaru

SPIRULINA - w tabletkach (400szt)

NATURALNE ŹRÓDŁO BIAŁKA. LECZY JELITA, WZMACNIA ORGANIZM, OCZYSZCZA SKÓRĘ

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 18

17,52 zł

Obniżka!

-20%

21,90 zł

Jako pożywienie, spirulinę (algi) je się w różnych formach od wieków, w różnych częściach świata (była ceniona np przez Azteków).

Jest to niezwykły suplement, który pomaga wzmocnić i oczyścić organizm.
Jej białko jest łatwo przyswajalne, poza tym zawiera minerały, witaminy, niezbędne kwasy tłuszczowe i antyoksydanty, niedostępne w żadnym dotąd poznanym przez ludzi pożywieniu pochodzenia roślinnego ani zwierzęcego.

Spirulina obfituje w białka, witaminy i minerały. Zawiera lizynę, cysteinę, metioninę, fenyloalaninę i treoninę, które są ważnymi aminokwasami, które człowiek może pozyskać wyłącznie wraz z pożywieniem. Spirulina jest także bogatym źródłem witaminy B12. Ma znacznie wyższą zawartość żelaza niż szpinak. Zawiera znacznie więcej beta-karotenu niż marchew.

Spirulina jest pomocna w zaburzeniach żołądkowych i jelitowych, gdyż pobudza wewnętrzną florę bakteryjną, jak bakterie Lactobacillus i Bifidus. Wiadomo również, że redukuje ryzyko zarażenia bakteriami E-Coli i Candida Albicans, dwoma zjadliwymi patogenami żołądkowymi i jelitowymi. 
Spirulina, dzięki zawartości kwasów tłuszczowych, obniża poziom cholesterolu. Zawiera antyoksydanty, które zwalczają wolne rodniki, odpowiedzialne za wiele problemów zdrowotnych, takich jak rak.

Spirulina redukuje ryzyko poważnych udarów i wspomaga powrót do zdrowia po udarze; odwraca związane ze starzeniem się zaburzenia pamięci i uczenia się oraz zapobiega i leczy katar sienny.

Spirulina ma cały szereg zastosowań także pozytywnie wpływa m.in. na: 
- oczyszczanie systemu trawiennego 
- przyśpieszanie przemiany materii 
- wzmacnianie systemu immunologicznego 
- rozluźnienie mięśni jelit 
- polepszenie samopoczucia 
- działanie przeciwwirusowe obejmujące m.in. wirusy typu Herpes (opryszczka), świnki a nawet w pewnym stopniu HIV, wirusy grypy, jak również wirusy odry 
- redukowanie skutków ubocznych radio i chemioterapii 
- ograniczenie niszczycielskiego wpływu wolnych rodników na komórki
- odmładza skórę, pomaga ją oczyścić, wspiera walkę z trądzikiem.

Jest ona szczególnie bogata w cenne, niezbędne do życia aminokwasy (składniki białka). Zawiera ona aż 65% białka w swojej budowie a mimo tego nie obciąża organizmu. Polecana dla sportowców.
Spirulina zawiera ogromną ilość chlorofilu, który ma korzystny wpływ na procesy krwiotwórcze i florę przewodu pokarmowego.

Sposób spożycia:
2-5 tabletek 3 x dziennie, pól godziny przed posiłkiem lub w trakcie posiłku. Zaleca się stopniowe zwiększanie dawki.


Składniki:
Opakowanie:
 125g
Ilość tabletek w opakowaniu: ok. 400 szt

Produkty powiązane

Artykuły / Warsztaty / Kursy

Warsztaty Tworzenia Osobistego Bębna Szamańskiego

Warsztaty Tworzenia Osobistego Bębna Szamańskiego

2017-12-04

Tworzenie bębna jest pracą ze swoją kreatywną energią, dostrajaniem intencji z otwieraniem się na inspirację. Podczas warsztatu uczestnicy będą od podstaw konstruować swoje instrumenty, klarować intencje jakie w nie wplatają, zdobić, a następnie wspólnie spotkamy się w ceremonialnej przestrzeni, by odbyć podróż przy bębnie szamańskim i nawiązać głębszą łączność ze swym instrumentem.

Czytaj więcej
Warsztaty Energia Zaklęta w Kamieniu

Warsztaty Energia Zaklęta w Kamieniu

2017-10-29

Warsztaty przybliżą właściwości kryształów i minerałów, a także nauczą pracy z ich energią. Nauczymy się tworzyć mandalę uzdrawiającą z minerałów, poznawać właściwości kamieni poprzez intuicyjne wglądy oraz tworzyć z nich narzędzia do pracy energetycznej, duchowej lub przeznaczone na amulety i talizmany.

Czytaj więcej
KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

2017-07-15

Dwudniowy, intensywny i specjalistyczny kurs posługiwania się oryginalnym, starożytnym kalendarzem majańskim w życiu codziennym i w analizie osobowości. Podczas kursu dowiecie się więcej na temat kultury i tradycji Majów. Nauczycie się posługiwać Kalendarzem Chol'Qij (Tzolkin) oraz wykorzystywać jego moc i mądrość w codziennym życiu. Poznacie starożytną wiedzę przekazywaną ustnie od niepamiętnych czasów. Wiedza przekazywana na warsztatach poch

Czytaj więcej