PROMOCJA: SODA OCZYSZCZONA (spożywcza) - 3kg Powiększ do pełnego rozmiaru

PROMOCJA: SODA OCZYSZCZONA (spożywcza) - 3kg

PRZECIW NOWOTWOROM, GRZYBOM, PLEŚNIOM, INFEKCJOM, ODKWASZA ORGANIZM. Soda oczyszczona, spożywcza - NaHCO3, świeża o wysokiej czystości (99,3%). Jakość potwierdzona atestem producenta.


PROMOCJA! Opakowanie 3 kg - 10,00 % taniej

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 8

21,60 zł

Obniżka!

-10%

24,00 zł

Soda oczyszczona, spożywcza - NaHCO3, świeża o wysokiej czystości (99,3%). Jakość potwierdzona atestem producenta.

Soda znajduje się w środkach czyszczących, proszkach do prania, kosmetykach i niektórych pastach do zębów. Ma liczne zastosowania w kuchni i przemyśle spożywczym. Co ciekawe, soda oczyszczona posiada całą gamę zastosowań w medycynie.
Wodorowęglan sodu stosuje się jako lek pierwszego rzutu w leczeniu nowotworów, chorób nerek, cukrzycy, grypy, a nawet przeziębienia. Soda jest też potężnym zabezpieczeniem przed szkodliwym promieniowaniem radioaktywnym!

Leczenie nowotworów
W roku 2012 dr Mark Pagel z University of Arizona Cancer Center, otrzymał wysoką dotacji z Narodowego Instytutu Zdrowia, w celu zbadania skuteczności indywidualnej terapii raka piersi sodą oczyszczoną. 
Skąd wziął się pomysł użycia sody w terapii?
Otóż udowodnionym faktem jest, że otoczenie nowotworu i sam guz nowotworowy, mają odczyn kwaśny (poniżej PH 7), zaś zdrowe komórki organizmu lekko zasadowy (pomiędzy 7.2 a 7.5). Soda oczyszczona posiada PH 10,3, a więc jest związkiem bardzo zasadowym.
Jeśli PH w komórce nowotworowej zwiększymy do 7,5 i więcej, komórka ta obumrze. Zdrowym komórkom wysokie PH nie przeszkadza – potrafią je regulować do bezpiecznego poziomu.

Generalnie - coraz większa ilość lekarzy, uczonych i naturoterapeutów przyjmuje, że guzy nowotworowe to tak naprawdę duże kolonie grzybów (Candida). Jak wiadomo - grzyby rozwijają się tylko w środowisku kwaśnym, natomiast odczyn zasadowy zabija je całkowicie.

Zakwaszone środowisko organizmu stanowi doskonałą bazę zarówno do rozwoju komórek rakowych, jak i do rozwoju grzyba/pleśni. Jeśli w organizmie rozpanoszył się grzyb, wytwarza pleśń, która z kolei tworzy kwaśną otoczkę wokół guza, przez którą to nie mogą się przebić limfocyty-T, czyli krwinki immuno-układu, aby guza zniszczyć.
Przyjmując regularnie wodny roztwór sody, można w przeciągu kilku dni doprowadzić do znacznego zwiększenia PH w ciele, które należy przez następne miesiące utrzymywać, stosując zdrową, wysoko alkaliczną dietę.

Test na Candidę
Wieczorem postaw obok łóżka pół szklanki wody. Po obudzeniu natychmiast wypluj do wody to, co masz w ustach, nie zbierając śliny, wypluwając tylko to uda się wypluć, nawet najmniejszą ilość.
Pozostaw płyn na 15 min, potem delikatnie zakręć wodą w szklance. 
Jeśli plwocina zostanie na powierzchni - wszystko w porządku, kwasowość twojego organizmu jest w normie.
Jeśli woda stała się mętna, oznacza to duże zakwaszenie organizmu.
Jeśli trzymając szklankę pod światło widzisz, że woda jest mętna, a plwocina zaczęła się rozchodzić wewnątrz wody w  postaci "odnóży" schodzących w dół, oznacza to, że masz zaburzoną równowagę Candidy.

Stosowanie sody do odkwaszania organizmu
Bezpiecznie jest stosować sodę w kuracji nie dłużej niż 3 tygodnie (potem należy zrobić przerwę). 
W pierwszym tygodniu zażywamy 2-3  łyżeczki sody dziennie, w drugim i trzecim tygodniu 1- 2 łyżeczki sody dziennie. W przypadku nowotworów zewnętrznych, gdzie roztwór sody stosujemy w bezpośrednim kontakcie z rakiem, ograniczenie to nie stosuje się. 
Profilaktycznie oraz w celu odkwaszenia organizmu: 1 łyżeczka sody na filiżankę ciepłej wody (wypijamy powoli).
W silniejszej terapii antyrakowej, bądź przy mocnej drożdżycy: na filiżankę ciepłej wody stosujemy 1 łyżeczkę sody oczyszczonej plus 2 czubate łyżeczki naturalnego miodu (w połączeniu z sodą, miód, czyli glukoza, pełni rolę "konia trojańskiego" dla komórek rakowych. Komórka rakowa rzuca się na glukozę z miodu, jednocześnie wciągając do swojego wnętrza cząsteczki sody, które powodują alkalizację komórki rakowej i jej rozpad).


Terapia sodą oczyszczoną jest bezpieczna, jednak mogą wystąpić skutki uboczne, chociażby w postaci biegunki.

Inne zastosowania sody
- jako suchy proszek do posypywania lub pochłaniania zapachów
- jako proszek do czyszczenia wszystkich powierzchni (szklankę sody wymieszać ze szklanką soli, można też dodać szklankę boraksu, lecz nie jest to konieczne)
- pasta do zębów (soda wymieszana z 3% wodą utlenioną)
- do wybielania prania (lub nawet do samodzielnego prania)
i wiele innych.
Jest to środek "eko", ze względu na swoją całkowitą biodegradalność – rozkłada się już w temperaturze powyżej 60 stopni C. W przeciwieństwie do powszechnie stosowanych w gospodarstwach domowych środków czyszczących, piorących i wybielaczy, soda nie jest szkodliwa dla organizmu człowieka, ponieważ nie grozi poparzeniem, ani zatruciem oparami. Jest substancją niepalną.


Kraj pochodzenia:
 Turcja
Waga: 
3 x 1 kg
 

Dostępne rówież:
- soda 0,5 kg - 4,90 zł
- soda 1 kg - 8,00 zł

Produkty powiązane

Artykuły / Warsztaty / Kursy

Warsztaty Tworzenia Osobistego Bębna Szamańskiego

Warsztaty Tworzenia Osobistego Bębna Szamańskiego

2017-12-04

Tworzenie bębna jest pracą ze swoją kreatywną energią, dostrajaniem intencji z otwieraniem się na inspirację. Podczas warsztatu uczestnicy będą od podstaw konstruować swoje instrumenty, klarować intencje jakie w nie wplatają, zdobić, a następnie wspólnie spotkamy się w ceremonialnej przestrzeni, by odbyć podróż przy bębnie szamańskim i nawiązać głębszą łączność ze swym instrumentem.

Czytaj więcej
Warsztaty Energia Zaklęta w Kamieniu

Warsztaty Energia Zaklęta w Kamieniu

2017-10-29

Warsztaty przybliżą właściwości kryształów i minerałów, a także nauczą pracy z ich energią. Nauczymy się tworzyć mandalę uzdrawiającą z minerałów, poznawać właściwości kamieni poprzez intuicyjne wglądy oraz tworzyć z nich narzędzia do pracy energetycznej, duchowej lub przeznaczone na amulety i talizmany.

Czytaj więcej
KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

2017-07-15

Dwudniowy, intensywny i specjalistyczny kurs posługiwania się oryginalnym, starożytnym kalendarzem majańskim w życiu codziennym i w analizie osobowości. Podczas kursu dowiecie się więcej na temat kultury i tradycji Majów. Nauczycie się posługiwać Kalendarzem Chol'Qij (Tzolkin) oraz wykorzystywać jego moc i mądrość w codziennym życiu. Poznacie starożytną wiedzę przekazywaną ustnie od niepamiętnych czasów. Wiedza przekazywana na warsztatach poch

Czytaj więcej