Agat mszysty DUŻA BRYŁA (naturalna) - powyżej 200g Powiększ do pełnego rozmiaru

Agat mszysty DUŻA BRYŁA (naturalna) - powyżej 200g

Naturalne, nieoszlifowane DUŻE BRYŁY (powyżej 200g) agatu mszystego. Wspaniały minerał do ozdoby i podnoszenia wibracji otaczającej przestrzeni. Można układać bryłki w domu, ogrodzie, sadzie.

Cena w/g wagi. Rozmiary i waga podane na dole strony.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 2

42,00 zł

Naturalne, nieoszlifowane DUŻE BRYŁY (powyżej 200g) agatu mszystego. Wspaniały minerał do ozdoby i podnoszenia wibracji otaczającej przestrzeni. Można układać bryłki w domu, ogrodzie, sadzie.


Agat mszysty to minerał dla miłośników Natury. Sprawia, że związek z siłami przyrody staje się jeszcze głębszy co prowadzi do harmonii między człowiekiem i Naturą. Pozwala rozwinąć dar jasnowidzenia i nawiązać kontakt z duchami Natury. Doskonale uziemia, łączy z energią Matki Ziemi. Jest wspaniałym minerałem dla rolników i ogrodników. Poprawia stan roślin, sprzyja ich wzrastaniu i obfitym plonom.

Agat mszysty wzmacnia pozytywne cechy charakteru, uwalnia od strachu i głęboko skrywanych lęków. Poprawia umiejętności komunikacyjne, pomaga w wyrażaniu siebie. Balansuje rozhuśtane emocje, jest optymistycznym kamieniem dodającym odwagi i nadziei. Przyciąga energię dobrobytu i obfitości, a także zwiększa kreatywność.

Dzięki tej odmianie agatu otrzymujemy potężną dawkę sił witalnych. Jest bardzo pomocny przy osłabieniach układu odpornościowego oraz leczeniu nerek, infekcji i zapaleń. Minerał ten harmonizuję lewą i prawą półkulę mózgu.
Jest to doskonały kamień do rekonwalescencji po chorobie, a także w leczeniu nałogów. 
Idealny dla kobiet w ciąży, pomaga również wrócić do równowagi po porodzie. 


-------------------------------------
KRAJ POCHODZENIA: Indie
-------------------------------------


Minerały na zdjęciu są tylko wzorem - każda bryłka ma swój specyficzny kształt, jest niepowtarzalna.
Cena w/g wagi.

Nr 1 agat mszysty, DUŻA bryła (wymiary ok.: 13,2x9,6x5,8 cm; waga: 752g)       - 42,00 zł
Nr 2 agat mszysty, DUŻA bryła 
(wymiary ok.: 16,2x11x6,8 cm; waga: 1407g)       - 78,00 zł 
Nr 3 agat mszysty, DUŻA bryła 
(wymiary ok.: 25,5x15,7x10,5cm; waga: 5100g) - 280,00 zł  

Produkty powiązane

Artykuły / Warsztaty / Kursy

Warsztaty Tworzenia Osobistego Bębna Szamańskiego

Warsztaty Tworzenia Osobistego Bębna Szamańskiego

2017-12-04

Tworzenie bębna jest pracą ze swoją kreatywną energią, dostrajaniem intencji z otwieraniem się na inspirację. Podczas warsztatu uczestnicy będą od podstaw konstruować swoje instrumenty, klarować intencje jakie w nie wplatają, zdobić, a następnie wspólnie spotkamy się w ceremonialnej przestrzeni, by odbyć podróż przy bębnie szamańskim i nawiązać głębszą łączność ze swym instrumentem.

Czytaj więcej
Warsztaty Energia Zaklęta w Kamieniu

Warsztaty Energia Zaklęta w Kamieniu

2017-10-29

Warsztaty przybliżą właściwości kryształów i minerałów, a także nauczą pracy z ich energią. Nauczymy się tworzyć mandalę uzdrawiającą z minerałów, poznawać właściwości kamieni poprzez intuicyjne wglądy oraz tworzyć z nich narzędzia do pracy energetycznej, duchowej lub przeznaczone na amulety i talizmany.

Czytaj więcej
KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

2017-07-15

Dwudniowy, intensywny i specjalistyczny kurs posługiwania się oryginalnym, starożytnym kalendarzem majańskim w życiu codziennym i w analizie osobowości. Podczas kursu dowiecie się więcej na temat kultury i tradycji Majów. Nauczycie się posługiwać Kalendarzem Chol'Qij (Tzolkin) oraz wykorzystywać jego moc i mądrość w codziennym życiu. Poznacie starożytną wiedzę przekazywaną ustnie od niepamiętnych czasów. Wiedza przekazywana na warsztatach poch

Czytaj więcej