Selenit (DUŻY bryła naturalna) - oczyszczająca ozdoba do domu, gabinetu, sali warsztatowej

Naturalne, nieoszlifowane, podłużne bryłki selenitu. Wspaniały minerał do ozdoby i podnoszenia wibracji otaczającej przestrzeni. Doskonałe do zastosowania jako różdżka selenitowa.

Cena w/g wagi. Rozmiary i waga podane na dole strony.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 1

140,00 zł

Naturalne, nieoszlifowane, podłużne BLOKI białego selenitu. DUŻE BRYŁY. 
WSPANIAŁE OCZYSZCZENIE DLA CAŁEGO DOMU (jest to silny minerał oczyszczający i transformujący negatywną energię).

Selenit to postać kryształów gipsu. Nazwa Selenit pochodzi od greckiej bogini księżyca Selene, z powodu jego miękkiego białego światła i wielu metafizycznych i leczniczych właściwości.

Jest to kamień jasności umysłu (wspiera podejmowanie decyzji), kamień intuicji i psychicznej świadomości. Silnie oddziałuje na czakrę trzeciego oka, rozwijając jasnowidzenie. Wspaniale wspiera medytację i rozwój duchowy.
Selenit służy również do kontaktowania i komunikowania się z aniołami oraz pracy z innymi przewodnikami duchowymi. Jest doskonałą tarczą ochrony anielskiej - należy modlić się lub wysłać prośbę o ochronę, medytując z tym minerałem.

Białe i przezroczyste kryształy selenitu mają silne wibracje, które mogą otworzyć czakrę korony i czakrę duszy. Pomoże to uzyskać dostęp do anielskiego królestwa. Dzięki wysokim wibracjom, kryształy te również oczyszczają aurę i ciało eteryczne.
Selenit może być narzędziem do aktywacji uśpionych talentów z poprzednich wcieleń. Korzystanie z tego minerału może pozwolić na dostęp do wspomnień z przeszłości i dokonać istotnych zmian w obecnym życiu, w zgodzie z celem duszy.

Na poziomie ciała - Selenit oczyszcza i pobudza wszystkie gruczoły w organizmie, usuwa blokady w przepływie energii. Stosuje się go do gojenia ran, wzmocnienia kręgosłupa, łagodzenia padaczki. Wspomaga wchłanianie wapnia i innych minerałów i witamin. 
Selenit jest wykorzystywany do zwiększenia libido, chroni w czasie ciąży i macierzyństwa. 
Zmniejszania dezorientację i chaos mentalny, zwłaszcza w chorobie Alzheimera lub otępieniu.DUŻE BRYŁY SELENITU DOSKONALE NADAJĄ SIĘ JAKO NATURALNE ODPROMIENNIKI/NEUTRALIZATORY NEGATYWNEJ ENERGII - OCZYSZCZAJĄ PRZESTRZEŃ ORAZ OSOBY ZNAJDUJĄCE SIĘ W NIEJ.
Bryłę selenitu można dowolnie i łatwo kształtować - poddaje się szlifowaniu, cięciu, piłowaniu, nawet prostymi narzędziami. Możesz z niej uformować piękną rzeźbę, lub naturalną formację, czy też pozostawić jako naturalną bryłę. Selenit pięknie wygląda oświetlony lampką (z dołu, czy z tyłu).
Negatywne energie, duchy, czy "zabłąkane" dusze nie lubią przebywać w przestrzeni, w której znajduje się selenit.


-------------------------------------
KRAJ POCHODZENIA: 
Maroko
-------------------------------------

Selenit w postaci naturalnej bryły posiada zabrudzenia macierzą skalną (w kolorze kremowym), które łatwo można usunąć poprzez szlifowanie itp zabiegi. 
Cena w/g wagi. 
 

Nr 1 selenit, DUŻA naturalna bryła (40cm x 19cm x 13,5cm; waga: 13,1 kg)  - 140,00 zł
Nr 2 selenit, DUŻA naturalna bryła
 (37,5cm x 28cm x 18,5cm; waga: 20 kg)  - 220,00 zł

Produkty powiązane

Artykuły / Warsztaty / Kursy

Warsztaty Tworzenia Osobistego Bębna Szamańskiego

Warsztaty Tworzenia Osobistego Bębna Szamańskiego

2017-12-04

Tworzenie bębna jest pracą ze swoją kreatywną energią, dostrajaniem intencji z otwieraniem się na inspirację. Podczas warsztatu uczestnicy będą od podstaw konstruować swoje instrumenty, klarować intencje jakie w nie wplatają, zdobić, a następnie wspólnie spotkamy się w ceremonialnej przestrzeni, by odbyć podróż przy bębnie szamańskim i nawiązać głębszą łączność ze swym instrumentem.

Czytaj więcej
Warsztaty Energia Zaklęta w Kamieniu

Warsztaty Energia Zaklęta w Kamieniu

2017-10-29

Warsztaty przybliżą właściwości kryształów i minerałów, a także nauczą pracy z ich energią. Nauczymy się tworzyć mandalę uzdrawiającą z minerałów, poznawać właściwości kamieni poprzez intuicyjne wglądy oraz tworzyć z nich narzędzia do pracy energetycznej, duchowej lub przeznaczone na amulety i talizmany.

Czytaj więcej
KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

2017-07-15

Dwudniowy, intensywny i specjalistyczny kurs posługiwania się oryginalnym, starożytnym kalendarzem majańskim w życiu codziennym i w analizie osobowości. Podczas kursu dowiecie się więcej na temat kultury i tradycji Majów. Nauczycie się posługiwać Kalendarzem Chol'Qij (Tzolkin) oraz wykorzystywać jego moc i mądrość w codziennym życiu. Poznacie starożytną wiedzę przekazywaną ustnie od niepamiętnych czasów. Wiedza przekazywana na warsztatach poch

Czytaj więcej