Unakit (bryłka naturalna) Powiększ do pełnego rozmiaru

Unakit (bryłka naturalna)

Naturalne, nieoszlifowane bryłki unakitu. Wspaniały minerał do ozdoby i podnoszenia wibracji otaczającej przestrzeni. Można układać bryłki w domu, ogrodzie, lub nosić przy sobie.

Cena w/g wagi. Rozmiary i waga podane na dole strony.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 3

18,70 zł

Naturalne, nieoszlifowane bryłki unakitu. Wspaniały minerał do ozdoby i podnoszenia wibracji otaczającej przestrzeniMożna układać bryłki w domu, ogrodzie, lub nosić przy sobie.


Unakit - jest to odmiana zielonego jaspisu, zawierająca epidot (barwa zielona), feldspar (różowo-czerwony) / skaleń-ortoklaz (różowy) oraz kwarc.
Unaikt łączy uzdrawiającą zieloną energię/kolor z miękkim, opiekuńczym kolorem różowym, lecząc i równoważąc umysł i serce. Jego charakterystyczną cechą jest łączenie Ducha z Ziemią - wspiera więc duchowy rozwój utrzymując nas tu i teraz, doskonale uziemiając.
Aktywuje trzecie oko, sprzyjając wizjom. Silnie pracuje z czakrą serca, a także z czakrą grasicy (zwaną wyższą czakrą serca) - czakra ta związana jest z miłością i współczuciem, a także miłością własną. Służy też równoważeniu ciała emocjonalnego.
Kamień ten wzmacnia cierpliwości i wytrwałości, stopniowo eliminuje złe nawyki i wzorce myślowe, które je utrwalają. Unakit wspiera każdego, kto czuje się nieco zagubionym, przytłoczony, lub ma problemy w byciu tu i teraz.

Minerał ten wzmacnia więzi małżeńskie/partnerskie, a także pomaga w poczęciu dziecka. Wspiera również nawiązanie połączenia pomiędzy rodzicami i dzieckiem w łonie. Wpływa doskonale na układ rozrodczy.
Unakit ustanawia zdrowe relacje, poprzez zrównoważone emocje. Sprzyja harmonijnemu partnerstwu, zarówno w miłości, jak i biznesie.

Unakite jest doskonałym kamieniem do leczenia i pielęgnacji ciała fizycznego i emocjonalnego w czasie urazu, długotrwałej choroby lub hospitalizacji. Jego energia Ziemi przynosi stopniowy wzrost siły i nowego impulsu energii, a jednocześnie pomaga zrozumieć i znosić bolesne doświadczenia. 
Minerał ten jest jest doskonałym wsparciem do rzucenia palenia i do pokonania innych długotrwałych nałogów, takich jak przejadanie się, lub nadmierne spożycie alkoholu lub narkotyków.  Z biegiem czasu usuwa szkodliwe toksyny i energię z ogranizmu, oczyszcając na głębokim poziomie komórkowym.
Kamień ten jest również świetnym odpromiennikiem, wprowadzając przyjemną, spokojną energię, dzieki czemu niweluje skutki zanieczyszczenia elektromagnetycznego.


-------------------------------------
KRAJ POCHODZENIA:
RPA
-------------------------------------


Minerały na zdjęciu są tylko wzorem - każda bryłka ma swój specyficzny kształt, jest niepowtarzalna.
Cena w/g wagi. Wymiary uśrednione.

Nr 1 unakit, naturalna bryłka (6-7,5x4-6x3,5-4 cm; waga: 150-170g)  - 18,70 zł 
Nr 2
 unakit
, naturalna bryłka 
(9-10x5-7x4,8-5 cm; waga: 345-365g)   - 36,50 zł 
Nr 3
 unakit
, naturalna bryłka
 (9,5-11x7-8x6-7 cm; waga: 375-395g)   - 39,50 zł 
Nr 4 unakit, naturalna bryłka (9-11,5x7-8,5x4-6cm; waga: 470-480g) - 48,00 zł 
Nr 5 unakit, naturalna bryłka
 (10-11x7-8x6,5-7 cm; waga: 540-550g) - 52,00 zł 

Produkty powiązane

Artykuły / Warsztaty / Kursy

Warsztaty Tworzenia Osobistego Bębna Szamańskiego

Warsztaty Tworzenia Osobistego Bębna Szamańskiego

2017-12-04

Tworzenie bębna jest pracą ze swoją kreatywną energią, dostrajaniem intencji z otwieraniem się na inspirację. Podczas warsztatu uczestnicy będą od podstaw konstruować swoje instrumenty, klarować intencje jakie w nie wplatają, zdobić, a następnie wspólnie spotkamy się w ceremonialnej przestrzeni, by odbyć podróż przy bębnie szamańskim i nawiązać głębszą łączność ze swym instrumentem.

Czytaj więcej
Warsztaty Energia Zaklęta w Kamieniu

Warsztaty Energia Zaklęta w Kamieniu

2017-10-29

Warsztaty przybliżą właściwości kryształów i minerałów, a także nauczą pracy z ich energią. Nauczymy się tworzyć mandalę uzdrawiającą z minerałów, poznawać właściwości kamieni poprzez intuicyjne wglądy oraz tworzyć z nich narzędzia do pracy energetycznej, duchowej lub przeznaczone na amulety i talizmany.

Czytaj więcej
KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

2017-07-15

Dwudniowy, intensywny i specjalistyczny kurs posługiwania się oryginalnym, starożytnym kalendarzem majańskim w życiu codziennym i w analizie osobowości. Podczas kursu dowiecie się więcej na temat kultury i tradycji Majów. Nauczycie się posługiwać Kalendarzem Chol'Qij (Tzolkin) oraz wykorzystywać jego moc i mądrość w codziennym życiu. Poznacie starożytną wiedzę przekazywaną ustnie od niepamiętnych czasów. Wiedza przekazywana na warsztatach poch

Czytaj więcej