Serpentynit CHITA (Cheetah) - bryłka naturalna Powiększ do pełnego rozmiaru

Serpentynit CHITA (Cheetah) - bryłka naturalna

Naturalne, nieoszlifowane bryłki serpentynitu Chita (Cheetah). Wspaniały minerał do ozdoby i podnoszenia wibracji otaczającej przestrzeni. Kamień kolekcjonerski.

Cena w/g wagi. Rozmiary i waga podane na dole strony.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 18

7,00 zł

Naturalne, nieoszlifowane bryłki serpentynitu Chita (Cheetah). Wspaniały minerał do ozdoby i podnoszenia wibracji otaczającej przestrzeni


Serpentynit CHITA (Cheetah) - bardzo rzadka, efektownie nakrapiana forma serpentynitu (zwana czasem Królewskim Serpentynitem). Przyciąga miłość i dostatek. Posiada właściwości ochronne.
Każdy serpentynit to minerał, dzięki któremu możemy aktywować energię Kundalini. Dodatkowo, serpentynit można nosić na wysokości poszczególnych czakr, aby je odblokować. 
Kamień ten pomaga w medytacji i duchowych poszukiwaniach. Pomaga kontrolować swoje życie psychiczne i emocjonalne. Oczyszcza blokady energetyczne i przywraca naturalny przepływ energii. Może również pomóc w otwarciu czakry serca.

Na poziomie ciała - eliminuje pasożyty, pomaga przy hipoglikemii i cukrzycy. Działa na serce i płuca, pomagając usunąć toksyny i aktywuje wchłanianie składników odżywczych i tlenu. Łagodzi choroby powodujące brak energii, uzupełnia niedobory witalności, sprzyja regeneracji komórek. 
Minerał o właściwościach wyciszających, antystresowych, zmniejsza zmęczenie.  
Mocny minerał o wyrazistej energii.


Minerały na zdjęciu są tylko wzorem - każda bryłka ma swój specyficzny kształt, jest niepowtarzalna.
Cena w/g wagi. Wymiary uśrednione.

Nr 1 Serpentynit Chita, bryłka (4-6x2,5-4x1,5-3 cm; waga: 35-45g)      - 7,00 zł
Nr 2 Serpentynit Chita, bryłka 
(4-8x3-4x1,2-2,5 cm; waga: 50-65g)    - 10,00 zł
Nr 3 Serpentynit Chita, bryłka 
(4-8x3-4,5x3-3,5 cm; waga: 70-85g)    - 13,00 zł 
Nr 4 Serpentynit Chita, bryłka 
(6,5-10x5x2,4-4 cm; waga: 100-115g) 17,50 zł 
Nr 5 Serpentynit Chita, bryłka 
(6-8x5-6,5x3,5-4cm; waga: 120-135g) 20,50 zł 

Produkty powiązane

Artykuły / Warsztaty / Kursy

Koncert - Uzdrawianie Dźwiękami Gongów i Mis (relaks, dźwięk, medytacja). Spotkania cykliczne

Koncert - Uzdrawianie Dźwiękami Gongów i Mis (relaks, dźwięk, medytacja). Spotkania cykliczne

2017-04-29

Koncerty na misach nepalskich (kutych ręcznie w Nepalu), misach antycznych (wykutych setki lat temu w rejonach Nepalu i Tybetu), miseczkach Zen/Reiki (odlewanych w Nepalu) oraz na dużych i małych gongach. SPOTKANIA CYKLICZNE.

Czytaj więcej
KURS CHI KUNG (Qi Gong) Zdrowie w ośmiu ruchach

KURS CHI KUNG (Qi Gong) Zdrowie w ośmiu ruchach

2017-04-29

W ramach kursu nauczany i praktykowany będzie chiński zestaw Chi Kung, składający się z ośmiu uzdrawiających technik oddechowo-ruchowych. Uczestnicy kursu otrzymają też informacje na temat oddechu energetycznego, zasad pracy z energią, budowy energetycznej człowieka i niezbędną wiedzę, pozwalające na samodzielną praktykę Chi Kung lub prowadzenie zajęć dla grupy.

Czytaj więcej
Warsztaty Tradycyjnych Pieśni Indiańskich i Ceremonialnych

Warsztaty Tradycyjnych Pieśni Indiańskich i Ceremonialnych

2017-04-29

Na warsztacie nauczane będą nastrojowe utwory, które wykonywane są podczas rytuałów na całym świecie. Są to pieśni, które mają za zadanie wznosić Ducha, skupić uczestników ceremonii na pozytywnych myślach i wizjach podczas wspólnych praktyk. Nauczane pieśni są znane i popularne w świecie spotkań i praktyk szamańskich w obu Amerykach i Europie, co umożliwi uczestnikom ich rozpoznanie i wspólne śpiewanie.

Czytaj więcej