Button orgonitowy (samoprzylepny) Powiększ do pełnego rozmiaru

Button orgonitowy (samoprzylepny)

Doskonały do różnorakich zastosowań w domu, samochodzie, sprzęcie użytku osobistego itp. Dzięki umieszczonej z tyłu samoprzylepnej taśmie, może zostać trwale zamocowany w dowolnym miejscu, w tym również na pionowych powierzchniach.


PROMOCJA! Zestaw 10 szt -  25,00zł TANIEJ
Aby zakupić 10 szt w promocji, należy wybrać z menu rozwijalnego opcję: "10 szt (zestaw)"

Więcej szczegółów

Stan: bez ograniczeń (produkcja odbywa się partiami)

Stan: dostępnych 56

17,00 zł

Klasyczny odpromiennik: na promieniowanie elektromagnetyczne, sieci komórkowych, mikrofalowe itp. Generuje również ożywczy, uzdrawiający Orgon, dzięki czemu poprawia jakość przestrzeni, w której się znajduje przez dłuższy czas.

Doskonały do różnorakich zastosowań w domu, samochodzie, sprzęcie użytku osobistego itp.
Dzięki umieszczonej z tyłu samoprzylepnej taśmie, może zostać trwale zamocowany w dowolnym miejscu, w tym również na pionowych powierzchniach.

Przykłady zastosowań:
- w lodówce: do poprawy jakości żywności, neutralizując pole elektromagnetyczne emitowane przez silnik i elektronikę lodówki (przykleić na ściance)
- na telefonie komórkowym: ze względu na dosyć duże rozmiary, będzie skutecznie pomagał łagodzić wpływ szkodliwego promieniowania ma mózg i cały organizm
- do przyklejenia na sprzęcie elektronicznym: ekran monitora (z boku lub z tyłu), obudowa komputera, laptop, drukarka, TV, radioodtwarzacz, kuchenka mikrofalowa, kuchnia elektryczna, elektronika w sypialni (lampki nocne, budziki elektroniczne itp)
- do umieszczania w miejscach, w których chcemy zwiększyć ilość dobrej energii (koło legowisk zwierząt, na doniczkach ulubionych roślin, w samochodzie)
- do przyklejenia na ścianie tuż obok gniazdek elektrycznych, zwłaszcza jeśli znajdują się one w miejscach, w których często przebywamy i zależy nam, aby się w nich dobrze czuć (sypialnia, jadalnia, praca, pokój dziecięcy).

Są to tylko przykłady zastosowania - wszystko zależy od pomysłowości i potrzeb. Warto zaopatrzyć się w kilka buttonów, aby rozmieścić je w różnych obszarach swojej przestrzeni.

----------------------------------------------------------------------

DOSTĘPNE (wybierz z rozwijalnej listy ILOŚĆ):
- button orgonitowy (1 szt) - 17,00 zł  
- button orgonitowy - 10 szt ZESTAW: PROMOCJA - 25 zł TANIEJ

_________________________________________________
Zdjęcie jest tylko ogólną prezentacją TYPU orgonitu - mogą się zdarzyć różnice w wyglądzie, odcieniu, układzie minerałów, detalach estetycznych, a nawet wielkości (zależy to od przebiegu szlifowania i polerowania).
Ważne - orgonity są produkowane ręcznie, z wielu drobnych elementów, więc prosimy nie oczekiwać maszynowej, precyzyjnej produkcji! Zdarza się, że orgonity posiadają delikatne wewnętrzne rysy, bąbelki powietrza (powstają w tracie wiązania), co w żaden sposób nie osłabia, ani nie zmienia ich działania i mocy Orgonu.
 

 

-----------------------
DANE TECHNICZNE

Skład: żywica, mosiądz, drobno pokruszona mieszanka kwarcu różowego, ametystu, kryształu górskiego.
Wymiary: średnica 2,8 cm, grubość ok.0,6-0,9 cm

Produkty powiązane

Artykuły / Warsztaty / Kursy

Koncert - Uzdrawianie Dźwiękami Gongów i Mis (relaks, dźwięk, medytacja). Spotkania cykliczne

Koncert - Uzdrawianie Dźwiękami Gongów i Mis (relaks, dźwięk, medytacja). Spotkania cykliczne

2017-04-29

Koncerty na misach nepalskich (kutych ręcznie w Nepalu), misach antycznych (wykutych setki lat temu w rejonach Nepalu i Tybetu), miseczkach Zen/Reiki (odlewanych w Nepalu) oraz na dużych i małych gongach. SPOTKANIA CYKLICZNE.

Czytaj więcej
KURS CHI KUNG (Qi Gong) Zdrowie w ośmiu ruchach

KURS CHI KUNG (Qi Gong) Zdrowie w ośmiu ruchach

2017-04-29

W ramach kursu nauczany i praktykowany będzie chiński zestaw Chi Kung, składający się z ośmiu uzdrawiających technik oddechowo-ruchowych. Uczestnicy kursu otrzymają też informacje na temat oddechu energetycznego, zasad pracy z energią, budowy energetycznej człowieka i niezbędną wiedzę, pozwalające na samodzielną praktykę Chi Kung lub prowadzenie zajęć dla grupy.

Czytaj więcej
Warsztaty Tradycyjnych Pieśni Indiańskich i Ceremonialnych

Warsztaty Tradycyjnych Pieśni Indiańskich i Ceremonialnych

2017-04-29

Na warsztacie nauczane będą nastrojowe utwory, które wykonywane są podczas rytuałów na całym świecie. Są to pieśni, które mają za zadanie wznosić Ducha, skupić uczestników ceremonii na pozytywnych myślach i wizjach podczas wspólnych praktyk. Nauczane pieśni są znane i popularne w świecie spotkań i praktyk szamańskich w obu Amerykach i Europie, co umożliwi uczestnikom ich rozpoznanie i wspólne śpiewanie.

Czytaj więcej