HEKSAGON "Orgonit", solo (szablon do ustawienia 6 szt orgonitów) Powiększ do pełnego rozmiaru

HEKSAGON "Orgonit", solo (szablon do ustawienia 6 szt orgonitów)

Szczególnie polecany - skutecznie i szybko poprawia jakość energii!  Szablon "Orgonit" - płyta OSB w precyzyjnym kształcie heksagonu - wzmocniona pod kątem fizycznym, jak i energetycznym. Szablon jest po bokach i od spodu zabezpieczony ekologicznym lakierem wodoodpornym, a w górnej części powleczony warstwą orgonitową.

Więcej szczegółów

Stan: bez ograniczeń (produkcja TYLKO na zamówienie)

Stan: dostępnych 100

49,00 zł

Szablon "Orgonit" (na 6 orgonitów Tower Buster's)płyta OSB w precyzyjnym kształcie heksagonu - wzmocniona zarówno pod kątem fizycznym, jak i energetycznym. Szablon jest po bokach i od spodu zabezpieczony ekologicznym lakierem wodoodpornym, a w górnej części powleczony warstwą orgonitową (drobne kryształy górskie i kwarc dymny, mosiądz, komponent spajający). W płycie zaznaczone zostały miejsca, w których należy umieścić orgonity TB. 
Polecany szczególnie do użytkowania na zewnątrz (ogrody, działki, pola uprawne; okolice studni, stawów, jeziorek; miejsca pobytu zwierząt, pasieki itp), ze względu na jego wodoodporność.
Doskonale sprawdza się oczywiscie również w warunkach domowych (najlepiej umieścić w centalnej, najniższej części domu/mieszkania).


Szablon z płyty OSB, do precyzyjnego ustawienia sześciu orgonitów TB w formę heksagonu.
Celem zastosowania takiego układu jest neutralizacja szkodliwych cieków oraz tzw. czarnych linii (pasm niekorzystnej energii) i szybsze przywrócenie równowagi energetycznej wybranego miejsca.
Układ ten wyraźnie poprawia jakość energii na danym obszarze (działa mocniej i szybciej niż pojedynczo ułożone orgonity). Osoby bardziej sensytywne mogą wręcz wyraźnie poczuć ożywczą energię Orgonu. POLECAMY!

Dodatkowo - w miejscach ułożenia orgonitów namalowana została spirala prawoskrętna (długość zwoju zgodna z Łokciem Egipskim).
Spirala prawoskrętna obrazuje tzw. ruch za Słońcem. Odnosi się do wszystkich procesów zachodzących na Ziemi, dlatego właśnie wszystkie rośliny wijące się rosną w kierunku zgodnym z ruchem wskazówek zegara. Za pośrednictwem spirali otrzymujemy więcej niż zwykle energii z otoczenia oraz energii Kosmosu, pomaga ona również mocniej ukierunkować i przekazać energię orgonitów.

Zalecane zastosowanie: szablon wraz z ułożonymi na nim sześcioma TB można umieścić na ziemi w każdym miejscu, w którym odkryjemy negatywną emanację, cieki wodne i inne niekorzystne pasma energetyczne w ziemi. Heksagram układamy centralnie (środkiem szablonu) na przebiegającym paśmie negatywnej energii (lub po prostu na danym obszarze). Można stosować w pomieszczeniach mieszkalnych oraz na zewnątrz (szablon "Orognit").
Dodatkowo - układ ten aktywuje naturalne pola czystej energii ziemi. Może to być pomocne w odbudowaniu naturalnej siatki energetycznej danego rejonu.

Heksagon - to ważny i bardzo często spotykany kształt w naturze. Figura ta zawiera w sobie kształty i proporcje całego stworzenia. Kształt ten symbolizuje unię przeciwieństw; jest to idealna figura równoważąca Yin i Yang, doskonałe narzędzie harmonizujące energię. Jeden z silniejszych symboli Świętej Geometrii.
----------------------------------------------------------------------

DOSTĘPNOŚĆ: pojedyncze egzemplarze wykonywane tylko na zamówienie. 

Zamówienia są realizowane według kolejności zgłoszeń. Realizacja zamówienia - 5-10 dni roboczych od momentu przyjęcia zamówienia i przedpłaty.


DANE TECHNICZNE
Zasięg układu: najsilniej działa lokalnie (kilka metrów)
Elementy szablonu: płyta OSB, dodatkowo: ekologiczny lakier wodoodporny,  komponent spajający, mosiądz, drobny kryształ górski i kwarc dymny. Orgonit dokładnie testowany. WZÓR AUTORSKI firmy HARMONICA.
Wymiary szablonu: średnica 41 cm, dł. boku 20,5 cm, grubość 2,5 cm
Waga: sam szablon: ok. 1,3 kg
Płatność: konieczna jest przedpłata na konto - 100% wartości zamówienia.

Produkty powiązane

Artykuły / Warsztaty / Kursy

Koncert - Uzdrawianie Dźwiękami Gongów i Mis (relaks, dźwięk, medytacja). Spotkania cykliczne

Koncert - Uzdrawianie Dźwiękami Gongów i Mis (relaks, dźwięk, medytacja). Spotkania cykliczne

2017-04-29

Koncerty na misach nepalskich (kutych ręcznie w Nepalu), misach antycznych (wykutych setki lat temu w rejonach Nepalu i Tybetu), miseczkach Zen/Reiki (odlewanych w Nepalu) oraz na dużych i małych gongach. SPOTKANIA CYKLICZNE.

Czytaj więcej
KURS CHI KUNG (Qi Gong) Zdrowie w ośmiu ruchach

KURS CHI KUNG (Qi Gong) Zdrowie w ośmiu ruchach

2017-04-29

W ramach kursu nauczany i praktykowany będzie chiński zestaw Chi Kung, składający się z ośmiu uzdrawiających technik oddechowo-ruchowych. Uczestnicy kursu otrzymają też informacje na temat oddechu energetycznego, zasad pracy z energią, budowy energetycznej człowieka i niezbędną wiedzę, pozwalające na samodzielną praktykę Chi Kung lub prowadzenie zajęć dla grupy.

Czytaj więcej
Warsztaty Tradycyjnych Pieśni Indiańskich i Ceremonialnych

Warsztaty Tradycyjnych Pieśni Indiańskich i Ceremonialnych

2017-04-29

Na warsztacie nauczane będą nastrojowe utwory, które wykonywane są podczas rytuałów na całym świecie. Są to pieśni, które mają za zadanie wznosić Ducha, skupić uczestników ceremonii na pozytywnych myślach i wizjach podczas wspólnych praktyk. Nauczane pieśni są znane i popularne w świecie spotkań i praktyk szamańskich w obu Amerykach i Europie, co umożliwi uczestnikom ich rozpoznanie i wspólne śpiewanie.

Czytaj więcej