Naszyjnik RUNICZNY - ALGIZ (jeleń), ręcznie robiony Powiększ do pełnego rozmiaru

Naszyjnik RUNICZNY - ALGIZ (jeleń), ręcznie robiony

ALGIZ (jeleń) - Talizman "Ochrona i Wsparcie". Wykonany ręcznie przez polską, magiczną artystkę, wisior z metalu. Algiz noszona jako talizman, może wspaniale rozwinąć Twoją moc i stawić Cię w „środku życia”. Dzięki niej będziesz w centrum, między niebem, a ziemią – jak ruchome drzewo. Zakorzeniony w świecie realnym, z „gałęziami” czerpiącymi mądrość ze świata duchowego.

 

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 5

30,80 zł

Obniżka!

-12%

35,00 zł

Wykonany ręcznie przez polską, magiczną artystkę, wisior z metalu. Posiada oczko z piękną, ozdobną Runą Algiz, wkomponowaną w pień drzewa. Talizman "Ochrona i Wsparcie". 
 

Algiz jest jedną z piękniejszych energetycznie Run w całym futharku (zestawie, alfabecie runicznym).
Posiada silne działanie obronne. To Anioł Stróż o bardzo silnej mocy ochronnej.
Dzięki niej staniesz się jak „ruchome drzewo” - otwarty na pomoc, wsparcie i ochronę „sił wyższych”, przy jednoczesnym „zakorzenieniu” w świecie realnym (materialnym). Równowaga, którą dzięki temu osiągniesz sprawi, że będzie Ci łatwiej kreować swoje życie i rozwiązywać problemy w sposób twórczy i innowacyjny.

W dawnych czasach runa Algiz była ryta na orężu, co miało przynieść ochronę i zwycięstwo w walce.
Pomimo swoich właściwości "uziemiania", jest to jedna z najbardziej aktywnych Run. Skorzystaj z jej energii, kiedy czujesz się apatyczny i bezsilny. Algiz pobudzi Cię do konstruktywnego działania. Pomoże Ci też aktywnie i odważnie sprostać przeciwnościom losu.

Jednym z symboli tej runy jest człowiek stojący na ziemi z wyciągniętymi w górę ramionami. Czerpie energię kosmiczną i boską, która otacza go jak świetlista tarcza z jednej strony ładując jego siły witalne, z drugiej przepuszcza tylko siły pozytywne, chroniąc go przed wszystkim, co złe. Energia ta spływa do Ziemi, ukorzeniając człowieka i daje mu siłę.
Algiz noszona jako talizman, może wspaniale rozwinąć Twoją moc i stawić Cię w „środku życia”. Dzięki niej będziesz w centrum, między niebem, a ziemią – jak ruchome drzewo. Zakorzeniony w świecie realnym, z „gałęziami” czerpiącymi mądrość ze świata duchowego.


Jeleń - to jedno z potężniejszych, świętych Zwierząt Mocy.


Autorka biżuterii runicznej: 
Lena - od 15 lat pracuje z energią Run. Według niej, w Runach jest "coś zupełnie magicznego i nie z tego świata". Dlatego też, kiedy zaczyna z nimi pracować, z automatu zmienia stan świadomości na odmienny, podnosząć swoje wibracje. Kiedy przygotowuje grafikę, dba o to, aby żeby całość kompozycji przekazywała tę niezwykłą energię.

 

Wzór i wymary:
Wzór:
Runa Algiz, wpisana pomiędzy rogi jelenia. Grafika 3D.

Wymiary - Wisior
- materiał: stop cynku
- długość: 40mm
- szerokość: 28mm
- kaboszon: szkło
Wymiary - Łańcuszek
- materiał: żelazo
- długość: około 45cm

Produkty powiązane

Artykuły / Warsztaty / Kursy

Warsztaty Tworzenia Osobistego Bębna Szamańskiego

Warsztaty Tworzenia Osobistego Bębna Szamańskiego

2017-12-04

Tworzenie bębna jest pracą ze swoją kreatywną energią, dostrajaniem intencji z otwieraniem się na inspirację. Podczas warsztatu uczestnicy będą od podstaw konstruować swoje instrumenty, klarować intencje jakie w nie wplatają, zdobić, a następnie wspólnie spotkamy się w ceremonialnej przestrzeni, by odbyć podróż przy bębnie szamańskim i nawiązać głębszą łączność ze swym instrumentem.

Czytaj więcej
Warsztaty Energia Zaklęta w Kamieniu

Warsztaty Energia Zaklęta w Kamieniu

2017-10-29

Warsztaty przybliżą właściwości kryształów i minerałów, a także nauczą pracy z ich energią. Nauczymy się tworzyć mandalę uzdrawiającą z minerałów, poznawać właściwości kamieni poprzez intuicyjne wglądy oraz tworzyć z nich narzędzia do pracy energetycznej, duchowej lub przeznaczone na amulety i talizmany.

Czytaj więcej
KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

2017-07-15

Dwudniowy, intensywny i specjalistyczny kurs posługiwania się oryginalnym, starożytnym kalendarzem majańskim w życiu codziennym i w analizie osobowości. Podczas kursu dowiecie się więcej na temat kultury i tradycji Majów. Nauczycie się posługiwać Kalendarzem Chol'Qij (Tzolkin) oraz wykorzystywać jego moc i mądrość w codziennym życiu. Poznacie starożytną wiedzę przekazywaną ustnie od niepamiętnych czasów. Wiedza przekazywana na warsztatach poch

Czytaj więcej