ELEMI (Kadzidło) - 25g Powiększ do pełnego rozmiaru

ELEMI (Kadzidło) - 25g

Elemi jest to naturalna żywica otrzymywana z drzewa kanarecznika, rosnącego w Brazylii, Wenezueli, Meksyku i na Filipinach. Aktywuje zdolności mentalne, wspomagając proces pozyskiwania wiedzy, a także zdobywania umiejętności magicznych.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 5

9,90 zł

Elemi jest to naturalna żywica otrzymywana z drzewa kanarecznika, rosnącego w Brazylii, Wenezueli, Meksyku i na Filipinach. 
Jest to substancja o miękkiej, lepkiej, zielonożółtej konsystencji. Charakteryzuje się świeżym, pieprzno-korzennym zapachem ze słodką cytrynowo-żywiczną nutą.

Planetą wzmacniającą moc tej żywicy jest Merkury, którego wpływ aktywuje zdolności mentalne, wspomagając proces pozyskiwania wiedzy, a także zdobywania umiejętności magicznych.

Elemi rewelacyjnie pachnie w pomieszczeniu, od razu nastraja pozytywną energią!

Właściwości prozdrowotne: leczące rany, antyseptyczne, pobudzające, wzmacniające, odprężające, antydepresyjne.

Żywicę tę stosowano w leczeniu owrzodzeń i infekcji skórnych, dodawano je do wielu kremów i maści na skórę.
Dobry dla skóry dojrzałej, ze stanami zapalnymi; do produkcji plastrów i maści na ropiejące rany.


Waga: 25g
(duża bryłka miękkiej żywicy, w plastikowym pudełeczku)
Kraj pochodzenia: Filipiny

Produkty powiązane

Artykuły / Warsztaty / Kursy

Warsztaty Tworzenia Osobistego Bębna Szamańskiego

Warsztaty Tworzenia Osobistego Bębna Szamańskiego

2017-12-04

Tworzenie bębna jest pracą ze swoją kreatywną energią, dostrajaniem intencji z otwieraniem się na inspirację. Podczas warsztatu uczestnicy będą od podstaw konstruować swoje instrumenty, klarować intencje jakie w nie wplatają, zdobić, a następnie wspólnie spotkamy się w ceremonialnej przestrzeni, by odbyć podróż przy bębnie szamańskim i nawiązać głębszą łączność ze swym instrumentem.

Czytaj więcej
Warsztaty Energia Zaklęta w Kamieniu

Warsztaty Energia Zaklęta w Kamieniu

2017-10-29

Warsztaty przybliżą właściwości kryształów i minerałów, a także nauczą pracy z ich energią. Nauczymy się tworzyć mandalę uzdrawiającą z minerałów, poznawać właściwości kamieni poprzez intuicyjne wglądy oraz tworzyć z nich narzędzia do pracy energetycznej, duchowej lub przeznaczone na amulety i talizmany.

Czytaj więcej
KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

2017-07-15

Dwudniowy, intensywny i specjalistyczny kurs posługiwania się oryginalnym, starożytnym kalendarzem majańskim w życiu codziennym i w analizie osobowości. Podczas kursu dowiecie się więcej na temat kultury i tradycji Majów. Nauczycie się posługiwać Kalendarzem Chol'Qij (Tzolkin) oraz wykorzystywać jego moc i mądrość w codziennym życiu. Poznacie starożytną wiedzę przekazywaną ustnie od niepamiętnych czasów. Wiedza przekazywana na warsztatach poch

Czytaj więcej