KOPAL CZARNY (Kadzidło) - 25g Powiększ do pełnego rozmiaru

KOPAL CZARNY (Kadzidło) - 25g

Czarny Kopal - kadzidło żywiczne uwalniające mocny, mistyczny zapach, niosący za sobą sekret energii nocy (nazywany również Night Copal). 

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 10

10,90 zł

Czarny Kopal - kadzidło żywiczne uwalniające mocny, mistyczny zapach, niosący za sobą sekret energii nocy (nazywany również Night Copal).
Posiada tajemniczy, wyraźny, balsamiczny zapach. Aromat ten jest wielowarstwowy i bogaty.

Stosowany jest do do czyszczenia, równowagi, klarowania obrazu/wizji oraz do ochrony energetycznej.
Znany jest z energii uziemienia, pomagając połączyć nas z głębszymi poziomami naszego wewnętrznego ducha i łącząc nas z innymi duchami.

Sprzyja takim aspektom, jak: relaks, oczyszczanie, medytacja, zmysłowość, miłość, uziemienie.

Kraj pochodzenia: Malezja
Waga: 25g

Produkty powiązane

Artykuły / Warsztaty / Kursy

Warsztaty Tworzenia Osobistego Bębna Szamańskiego

Warsztaty Tworzenia Osobistego Bębna Szamańskiego

2017-12-04

Tworzenie bębna jest pracą ze swoją kreatywną energią, dostrajaniem intencji z otwieraniem się na inspirację. Podczas warsztatu uczestnicy będą od podstaw konstruować swoje instrumenty, klarować intencje jakie w nie wplatają, zdobić, a następnie wspólnie spotkamy się w ceremonialnej przestrzeni, by odbyć podróż przy bębnie szamańskim i nawiązać głębszą łączność ze swym instrumentem.

Czytaj więcej
Warsztaty Energia Zaklęta w Kamieniu

Warsztaty Energia Zaklęta w Kamieniu

2017-10-29

Warsztaty przybliżą właściwości kryształów i minerałów, a także nauczą pracy z ich energią. Nauczymy się tworzyć mandalę uzdrawiającą z minerałów, poznawać właściwości kamieni poprzez intuicyjne wglądy oraz tworzyć z nich narzędzia do pracy energetycznej, duchowej lub przeznaczone na amulety i talizmany.

Czytaj więcej
KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

2017-07-15

Dwudniowy, intensywny i specjalistyczny kurs posługiwania się oryginalnym, starożytnym kalendarzem majańskim w życiu codziennym i w analizie osobowości. Podczas kursu dowiecie się więcej na temat kultury i tradycji Majów. Nauczycie się posługiwać Kalendarzem Chol'Qij (Tzolkin) oraz wykorzystywać jego moc i mądrość w codziennym życiu. Poznacie starożytną wiedzę przekazywaną ustnie od niepamiętnych czasów. Wiedza przekazywana na warsztatach poch

Czytaj więcej