BOSWELLIA SERRATA (Kadzidło indyjskie) - 50g Powiększ do pełnego rozmiaru

BOSWELLIA SERRATA (Kadzidło indyjskie) - 50g

Żywica ta charakteryzuje się korzennym, drzewnym zapachem. Ma niepowtarzalny aromat, odróżniający się od kadzideł arabskich i północnoafrykańskich. Duże, cudownie pachnące, złote, brązowe indyjskie żywice , o głębszych, bardziej balsamicznych i drzewnych nutach. Zapach kadzidła uwalnia od złych myśli, działa uspokajająco i harmonizująco.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 10

9,90 zł

Boswellia serrata to drzewo rosnące w Indiach, we wschodniej Afryce i w Nigerii. Drzewa te dostarczają żywicy używanej jako substancja zapachową w kadzidłach, a medycynie hinduskiej jako środek wykazujący silne działanie przeciwzapalne.

Żywica ta charakteryzuje się korzennym, drzewnym zapachem. Ma niepowtarzalny aromat, odróżniający się od kadzideł arabskich i północnoafrykańskich. Duże, cudownie pachnące, złote, brązowe indyjskie żywice , o głębszych, bardziej balsamicznych i drzewnych nutach.

Używane przez wieki w celu pogłębiania duchowości, poprawy percepcji mentalnej, medytacji, modlitwy i świadomości. Kadzidło łagodzi umysł, spowalnia i pogłębia oddychanie. 

Zapach kadzidła uwalnia od złych myśli, działa uspokajająco i harmonizująco.

Właściwości prozdrowotne: przeciwzapalne, przeciwbakteryjne, przeciwbólowe, przeciwbakteryjne.
Wspomaga leczenie stanów zapalnych kości i stawów, bólów kręgosłupa. Używane w przypadku nieżytów układu oddechowego.


Waga: 50g 

Produkty powiązane

Artykuły / Warsztaty / Kursy

Warsztaty Tworzenia Osobistego Bębna Szamańskiego

Warsztaty Tworzenia Osobistego Bębna Szamańskiego

2017-12-04

Tworzenie bębna jest pracą ze swoją kreatywną energią, dostrajaniem intencji z otwieraniem się na inspirację. Podczas warsztatu uczestnicy będą od podstaw konstruować swoje instrumenty, klarować intencje jakie w nie wplatają, zdobić, a następnie wspólnie spotkamy się w ceremonialnej przestrzeni, by odbyć podróż przy bębnie szamańskim i nawiązać głębszą łączność ze swym instrumentem.

Czytaj więcej
Warsztaty Energia Zaklęta w Kamieniu

Warsztaty Energia Zaklęta w Kamieniu

2017-10-29

Warsztaty przybliżą właściwości kryształów i minerałów, a także nauczą pracy z ich energią. Nauczymy się tworzyć mandalę uzdrawiającą z minerałów, poznawać właściwości kamieni poprzez intuicyjne wglądy oraz tworzyć z nich narzędzia do pracy energetycznej, duchowej lub przeznaczone na amulety i talizmany.

Czytaj więcej
KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

2017-07-15

Dwudniowy, intensywny i specjalistyczny kurs posługiwania się oryginalnym, starożytnym kalendarzem majańskim w życiu codziennym i w analizie osobowości. Podczas kursu dowiecie się więcej na temat kultury i tradycji Majów. Nauczycie się posługiwać Kalendarzem Chol'Qij (Tzolkin) oraz wykorzystywać jego moc i mądrość w codziennym życiu. Poznacie starożytną wiedzę przekazywaną ustnie od niepamiętnych czasów. Wiedza przekazywana na warsztatach poch

Czytaj więcej