Cedr Czerwony - kora/drewno (luzem 50g) Powiększ do pełnego rozmiaru

Cedr Czerwony - kora/drewno (luzem 50g)

MAGIA MIŁOŚCI i DOBREJ ENERGII. Drewno/kora cedrowa służy do tworzenia świętych przestrzeni. Często służy do przywoływania pomocnych duchów podczas rytuałów i inwokacji.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 9

11,90 zł

Drewno/kora czerwonego cedru poprawia nastrój, zmniejsza niepokój, a także jest łagodnym afrodyzjakiem.
Inspiruje i poprawia pewność siebie. 

Drewno/kora cedrowa służy do tworzenia świętych przestrzeni. Często służy do przywoływania pomocnych duchów podczas rytuałów i inwokacji.
Drewno cedrowe jest też używane do oczyszczania, leczenia i ochrony.

Aspekt zdrowotny:  oczyszcza płuc z zimnej wilgoci.

Waga: 50g
Kraj pochodzenia:  Francja

Produkty powiązane

Artykuły / Warsztaty / Kursy

Warsztaty Tworzenia Osobistego Bębna Szamańskiego

Warsztaty Tworzenia Osobistego Bębna Szamańskiego

2017-12-04

Tworzenie bębna jest pracą ze swoją kreatywną energią, dostrajaniem intencji z otwieraniem się na inspirację. Podczas warsztatu uczestnicy będą od podstaw konstruować swoje instrumenty, klarować intencje jakie w nie wplatają, zdobić, a następnie wspólnie spotkamy się w ceremonialnej przestrzeni, by odbyć podróż przy bębnie szamańskim i nawiązać głębszą łączność ze swym instrumentem.

Czytaj więcej
Warsztaty Energia Zaklęta w Kamieniu

Warsztaty Energia Zaklęta w Kamieniu

2017-10-29

Warsztaty przybliżą właściwości kryształów i minerałów, a także nauczą pracy z ich energią. Nauczymy się tworzyć mandalę uzdrawiającą z minerałów, poznawać właściwości kamieni poprzez intuicyjne wglądy oraz tworzyć z nich narzędzia do pracy energetycznej, duchowej lub przeznaczone na amulety i talizmany.

Czytaj więcej
KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

2017-07-15

Dwudniowy, intensywny i specjalistyczny kurs posługiwania się oryginalnym, starożytnym kalendarzem majańskim w życiu codziennym i w analizie osobowości. Podczas kursu dowiecie się więcej na temat kultury i tradycji Majów. Nauczycie się posługiwać Kalendarzem Chol'Qij (Tzolkin) oraz wykorzystywać jego moc i mądrość w codziennym życiu. Poznacie starożytną wiedzę przekazywaną ustnie od niepamiętnych czasów. Wiedza przekazywana na warsztatach poch

Czytaj więcej