Miód WIELOKWIATOWY (ceramika 0,45 kg) Powiększ do pełnego rozmiaru

Miód WIELOKWIATOWY (ceramika 0,45 kg)

Miód wielokawiatowy, pakowany w dekoracyjną kamionkę (ceramiczną beczułkę).
Stosowany jest szczególnie w chorobach alergicznych. Zalecany jest również przy przeziębieniach, schorzeniach górnych dróg oddechowych, nieżycie żołądka i jelit, wyczerpaniu nerwowym, a także fizycznym i psychicznym. Ze względu na łagodny i słodki smak, miód wielokwiatowy polecany jest szczególnie dla dzieci.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 1

33,25 zł

Obniżka!

-5%

35,00 zł

Miód wielokawiatowy, pakowany w dekoracyjną kamionkę (ceramiczną beczułkę).

Miód wielokwiatowy uważany jest za najpopularniejszą odmianę miodu. Pochodzi z nektaru zbieranego przez pszczoły z różnych roślin uprawnych, łąkowych, leśnych i górskich. Ma barwę jasno kremową, herbacianą.
Po skrystalizowaniu jest jasnoszary lub jasno brązowy.

Ten miód ma wyrazisty zapach podobny do zapachu wosku pszczelego. Smak bardzo różnorodny, zależy od mieszanki nektarów przyniesionych do ula.

Ze względu na łagodny i słodki smak, miód wielokwiatowy polecany jest szczególnie dla dzieci.

 

Na walory odżywcze i lecznicze miodu wielokwiatowego decydujący wpływ ma właśnie różnorodność roślin miododajnych, z których pszczoły zbierały pożytek. Miód wielokwiatowy stosowany jest szczególnie w chorobach alergicznych (zwłaszcza górnych dróg oddechowych). Mnogość różnych antygenów pyłkowych pozwala na zastosowanie go w myśl podstawowej zasady homeopatycznej: „similia similibus curatur” - podobnie podobnym lecz.

Zalecany jest również przy przeziębieniach, schorzeniach górnych dróg oddechowych, nieżycie żołądka i jelit, wyczerpaniu nerwowym, a także fizycznym i psychicznym. Wzmacnia serce i naczynia krwionośne. Wspomaga wątrobę w jej funkcji detoksykacji.

Miody i produkty pszczele pochodzą z polskiej, rodzinnej firmy z wieloletnim doświadczeniem w branży pszczelarskiej, a także z pasją promującą naturalne, rodzime produkty pszczele. Wszystkie produkty wytwarzane są według tradycyjnych receptur, bez dodatków konserwantów, z zachowaniem najwyższych standardów jakości.
Miody pochodzą z najczystszych ekologicznie rejonów Polski, głównie z obszaru Beskidu Małego.Kraj pochodzenia: Gospodarstwo Pasieczne Łysoń, Polska

Opakowanie: kamionkowa (ceramiczna) beczułka, brąz jasny, ciemny (kolor kamionki dobierany losowo)
Waga: ok. 0,45kg

Produkty powiązane

Artykuły / Warsztaty / Kursy

Warsztaty Tworzenia Osobistego Bębna Szamańskiego

Warsztaty Tworzenia Osobistego Bębna Szamańskiego

2017-12-04

Tworzenie bębna jest pracą ze swoją kreatywną energią, dostrajaniem intencji z otwieraniem się na inspirację. Podczas warsztatu uczestnicy będą od podstaw konstruować swoje instrumenty, klarować intencje jakie w nie wplatają, zdobić, a następnie wspólnie spotkamy się w ceremonialnej przestrzeni, by odbyć podróż przy bębnie szamańskim i nawiązać głębszą łączność ze swym instrumentem.

Czytaj więcej
Warsztaty Energia Zaklęta w Kamieniu

Warsztaty Energia Zaklęta w Kamieniu

2017-10-29

Warsztaty przybliżą właściwości kryształów i minerałów, a także nauczą pracy z ich energią. Nauczymy się tworzyć mandalę uzdrawiającą z minerałów, poznawać właściwości kamieni poprzez intuicyjne wglądy oraz tworzyć z nich narzędzia do pracy energetycznej, duchowej lub przeznaczone na amulety i talizmany.

Czytaj więcej
KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

2017-07-15

Dwudniowy, intensywny i specjalistyczny kurs posługiwania się oryginalnym, starożytnym kalendarzem majańskim w życiu codziennym i w analizie osobowości. Podczas kursu dowiecie się więcej na temat kultury i tradycji Majów. Nauczycie się posługiwać Kalendarzem Chol'Qij (Tzolkin) oraz wykorzystywać jego moc i mądrość w codziennym życiu. Poznacie starożytną wiedzę przekazywaną ustnie od niepamiętnych czasów. Wiedza przekazywana na warsztatach poch

Czytaj więcej