CZASZKA z KWARCU DYMNEGO Powiększ do pełnego rozmiaru

CZASZKA z KWARCU DYMNEGO

Kwrac dymny - szlifowany ręcznie w kształt ludzkiej czaszki. Silne narzędzie do pogłębionego rozwoju.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 1

253,00 zł

Kwrac dymny - szlifowany ręcznie w kształt ludzkiej czaszki. Silne narzędzie do pogłębionego rozwoju. 

Kryształy i kamienie były używane do leczenia i wróżbiarstwa przez tysiące lat. Kryształy były też wykorzystywane przez szamanów i uzdrawiaczy na całym świecie, a także w starożytnych cywilizacji, takich jak Egipcjanie i Majowie, dzięki swojej mistycznej i uzdrawiającej mocy. Starożytne cywilizacje były świadome, że rzeźba kwarcu w kształcie ludzkiej czaszki zwiększa moc uzdrawiania i ludzką świadomość na wszystkich poziomach. 

Czaszki z minerałów, szczególnie kwarcowych, mogą być programowane w celu uzdrowienie siebie i innychMożna je również wykorzystywać do uzdrawiania na odległość (przesyłając energię leczniczą do danej osoby). Są one równiez doskonałym narzędziem do medytacji.

Czaszki intensyfikują i wzmacniają siłę woli, a także pomagają pracować z określoną częstotliwością/wibracją (zgodną z intencją). Są one idealnym narzędziem dla uzdrawania, pracy z energią, doskonałymi towarzyszami rytuałów i ceremonii. Czaszki pomagają uzyskać bezpośredni dostęp do starej wiedzy i innych zapisanych w wyższych wymiarach informacji.

 

Jedna z metod pracy z czaszką z minerału:
Trzymaj mocno czaszkę w obu rękach lub tylko w prawej, utrzymując myśl o tym, z czym chcesz pracować. Kryształ odbiera energie poprzez kontakt z fizycznym ciałem osoby trzymającej go, pochłania wibracje, a następnie wzmacnia je i ponowne transmituje je na zewnątrz. Emanacje te odbierane są przez czakry (lub receptory) w lewej ręce i przekazywane w górę przez ramię, do mózgu, aby gruczoł zwany podwzgórze i/lub układ limbiczny przekazał te wibracje do umysłu podświadomego.
Energia kontynuuje swój przepływ, przenosząc się do prawej ręki trzymającej kryształ. Proces jest kontynuowany w pętli.
Kształt czaszki uważa się za szczególnie efektywny w tym procesie - w środku tylnej części czaszki znajduje się obszar, który działa jako rodzaj anteny do transmisji określonych wibracji. 

 

Kwarc dymny oddziałuje na czakrę podstawy - ułatwia kontakt z korzeniami i świadomością konkretną. Uaktywnia pierwotne siły ciała, pozwalając na zrozumienie jego mechanizmów, na akceptowanie siebie takim, jakim się jest. Przegania czarne myśli, daje pewność siebie, jasność umysłu, otwiera na otoczenie. Daje siłę słabym i chwiejnym ludziom. Jest to kamień doskonały do medytacji.
Na poziomie fizycznym - działa zbawiennie na brzuch, nerki i organy płciowe. Wspomaga pracę nadnerczy oraz płodność zarówno kobiet jak i mężczyzn. Energia kwarcu dymnego przynosi też ulgę w schorzeniach serca, zaburzeniach neurologicznych, depresjach, melancholii, infekcjach i nowotworach. Chroni przed negatywnym promieniowaniem.

Produkt ręcznie wykonany! Czaszka na zdjęciu jest tylko wzorem.
Każda czaszka różni się wyglądem (różnice dotyczą gabarytów, w tym wagi, detali, kształtu).

 

Dostępne:

Nr 1 Czaszka kwarc dymny (wymiary: 6 x 3,8 x 4,5cm; waga: 158g) - 253,00 zł

Produkty powiązane

Artykuły / Warsztaty / Kursy

Warsztaty Energia Zaklęta w Kamieniu

Warsztaty Energia Zaklęta w Kamieniu

2017-10-29

Warsztaty przybliżą właściwości kryształów i minerałów, a także nauczą pracy z ich energią. Nauczymy się tworzyć mandalę uzdrawiającą z minerałów, poznawać właściwości kamieni poprzez intuicyjne wglądy oraz tworzyć z nich narzędzia do pracy energetycznej, duchowej lub przeznaczone na amulety i talizmany.

Czytaj więcej
KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

2017-07-15

Dwudniowy, intensywny i specjalistyczny kurs posługiwania się oryginalnym, starożytnym kalendarzem majańskim w życiu codziennym i w analizie osobowości. Podczas kursu dowiecie się więcej na temat kultury i tradycji Majów. Nauczycie się posługiwać Kalendarzem Chol'Qij (Tzolkin) oraz wykorzystywać jego moc i mądrość w codziennym życiu. Poznacie starożytną wiedzę przekazywaną ustnie od niepamiętnych czasów. Wiedza przekazywana na warsztatach poch

Czytaj więcej
Warsztaty Terapia kręgosłupa. Jak łagodzić bóle i utrzymywać kręgosłup w zdrowiu

Warsztaty Terapia kręgosłupa. Jak łagodzić bóle i utrzymywać kręgosłup w zdrowiu

2017-07-15

Uczestnicy poznają sposoby codziennej higieny kręgosłupa i sylwetki (poczynając od diety korzystnej dla stawów, odpowiednich ziół itp, poprzez zmianę sposobu spania, czy siedzenia). Jednym z kluczowych elementów zajęć są specjalne ćwiczenia usprawniające kręgosłup (pochodzące z chińskiego systemu Tai Chi {Taiji}), które powoduje jego uelastycznienie i uzdrowienie. Efekt – to eliminacja bólów, sztywności odcinka krzyżowego, większa sprawność i ruc

Czytaj więcej