Kuchnia zdrowia i młodości (książka) Powiększ do pełnego rozmiaru

Kuchnia zdrowia i młodości (książka)

"Kuchnia zdrowia i młodości" Bożena Żak - Cyran

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 2

12,90 zł

Obniżka!

-2,00 zł

14,90 zł

„Napisałam tę książkę, aby zachęcić Cię, Drogi Czytelniku, do pełnowartościowego odżywiania się, opartego na naturalnych produktach. Mam na myśli dietę, dzięki której możesz w prosty i bardzo naturalny sposób zapobiegać chorobom, ale też przywracać równowagę w wypadku niedomagań organizmu. Ja zawdzięczam jej zdrowie, które odzyskałam po chorobie nowotworowej. Ten kto się zdecyduje zdrowiej jadać, będzie żył zdrowiej. Nie jest to jedna z „cudownych diet” do stosowania okresowo, ale sposób odżywiania na całe życie. A więc spróbuj i Ty Drogi, Czytelniku – jedz i żyj zdrowiej dzięki pożywieniu.” Bożena Cyran 

W książce m.in.: stan zdrowia a świadomość człowieka; energia pożywienia i jej wpływ na zdrowie; żywność pełnowartościowa - stara wiedza odkryta na nowo; co należy jeść, aby być zdrowym?; "zdrowy talerz", czyli jak komponować posiłki w kuchni roślinnej?; dlaczego warto zjadać ciepłe śniadanie?; techniki przyrządzania posiłków; moje sprawdzone recepty na życie w zdrowiu.

Liczba stron: 88 

Produkty powiązane

Artykuły / Warsztaty / Kursy

Warsztaty Tworzenia Osobistego Bębna Szamańskiego

Warsztaty Tworzenia Osobistego Bębna Szamańskiego

2017-12-04

Tworzenie bębna jest pracą ze swoją kreatywną energią, dostrajaniem intencji z otwieraniem się na inspirację. Podczas warsztatu uczestnicy będą od podstaw konstruować swoje instrumenty, klarować intencje jakie w nie wplatają, zdobić, a następnie wspólnie spotkamy się w ceremonialnej przestrzeni, by odbyć podróż przy bębnie szamańskim i nawiązać głębszą łączność ze swym instrumentem.

Czytaj więcej
Warsztaty Energia Zaklęta w Kamieniu

Warsztaty Energia Zaklęta w Kamieniu

2017-10-29

Warsztaty przybliżą właściwości kryształów i minerałów, a także nauczą pracy z ich energią. Nauczymy się tworzyć mandalę uzdrawiającą z minerałów, poznawać właściwości kamieni poprzez intuicyjne wglądy oraz tworzyć z nich narzędzia do pracy energetycznej, duchowej lub przeznaczone na amulety i talizmany.

Czytaj więcej
KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

2017-07-15

Dwudniowy, intensywny i specjalistyczny kurs posługiwania się oryginalnym, starożytnym kalendarzem majańskim w życiu codziennym i w analizie osobowości. Podczas kursu dowiecie się więcej na temat kultury i tradycji Majów. Nauczycie się posługiwać Kalendarzem Chol'Qij (Tzolkin) oraz wykorzystywać jego moc i mądrość w codziennym życiu. Poznacie starożytną wiedzę przekazywaną ustnie od niepamiętnych czasów. Wiedza przekazywana na warsztatach poch

Czytaj więcej