Czaroit (szlifowana, drobna bryłka) UNIKAT, kamień szamański Powiększ do pełnego rozmiaru

Czaroit (szlifowana, drobna bryłka) UNIKAT, kamień szamański

Szlifowana, drobna bryłka naturalnego Czaroitu. Czaroit występuje tylko jednym miejscu na świecie - wzdłuż rzeki Chara w Rosji. Okaz rzadki, kolekcjonerski (nie jest to barwiony agat, jaspis, ani minerał syntetyczny!).
Minerał intensywnego rozwoju duchowego.

Cena w/g wagi. Rozmiary i waga podane na dole strony.   

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 70

19,50 zł

Szlifowana, drobna bryłka naturalnego Czaroitu.
Czaroit występuje tylko jednym miejscu na świecie - wzdłuż rzeki Chara w Rosji (wyłącznie na obszare ok 10 km2!). Jedynym znanym złożem tego minerału jest Sirenewyj Kamien w Masywie Murinskim (środkowa część Masywu Ałdanskiego na Zabajkalu). Miejsce to jest położone w trudnodostępnym terenie, w związku z czym pozyskanie czaroitu było niezmiernie trudne. Z powodu wyczerpania jedynego złoża dobrej jakości, oryginalny surowiec pojawia się coraz rzadziej na rynku.
Okaz rzadki, kolekcjonerski (nie jest to barwiony agat, jaspis, ani minerał syntetyczny!)

Czaroitkamień akceptacji, zrozumienia i transformacji - jest wykorzystywany do pokonania lęków. Zapewnia uzdrowienie na wszystkich poziomach: od fizycznego, emocjonalnego do duchowego.
Jest minerałem służby i altruizmu, przypominając nam o Jedności nas wszystkich. Otwiera serce tak, że miłość może być mocno i wyraźnie odczuwalna. Pomaga w połączeniu czakry serca z czakrą korony, co tworzy atmosferę miłości bezwarunkowej. Jest to potężny kamień, który pomaga zakotwiczyć Boskie światło w ciele, poprzez aktywację wyższych czakr eterycznych, w tym czakry "gwiazdy duszy". Jest to również potężny naturalny kryształ, który leczy szyszynkę i aktywuje czakrę trzeciego oka.
Jest szczególnie ważny dla uzdrowicieli, ponieważ inspiruje do świadczenia usług na rzecz innych oraz podążania za Duchem i Świadomością.
Jest to również potężny kamień ochronny, zabezpieczający przed atakiem psychicznym. Ponieważ posiada właściwości ochronne - może stać się pomocny w pracy duchowej, rytuałach, magii, na ścieżce szamańskiej.

To jest nie tylko kamień wyższych  czakr - bardzo silnie działa również w granicach dolnych czakr. W obrębie splotu słonecznego: ma silne działanie regeneracyjne w obszarze wątroby, trzustki, śledziony, nerek i przewodu pokarmowego. Może pomóc leczyć uszkodzenia wątroby z powodu nadużywania alkoholu. Jest też użyteczny dla przezwyciężenia obsesyjnych zachowań.
W obszarze czakry podstawy: oczyszcza energię, wspiera przepływ energii w dół przez czakrę podstawy do czakry "gwiazdy ziemi". Dzięki temu może przekazywać naszą duchową energię i Miłość, wspierającą Matkę Gaję.
W obrębie czakry serca: pobudza przepływ energii prany do samego serca i utrzymuje zdrowe ciśnienie krwi, może też wspomóc gojenie zranień i traum czakry serca.

To kamień najwyższych mocy magicznych, często stosowany w praktyce astrologicznej, pomaga odczytywać przyszłość. Ukochany kamień jasnowidzów. 
Kamień o bardzo silnej energii -
dodaje energii, gdy organizm jest wyczerpany, reguluje ciśnienie krwi. 

Minerały na zdjęciu są tylko wzorem - każda bryłka ma swój specyficzny kształt, jest niepowtarzalna. 
Minerały są dobierane losowo (z danej kategorii wagowej).
Cena w/g wagi. Rozmiary przybliżone (uśrednione): 1,5-2,2x1,5-1,8x0,8-1,2 cm 

Nr. 1 czaroit, drobna bryłka szlif. (waga: 5,8-7,5g)    - 19,50 zł
Nr. 2 czaroit, drobna bryłka szlif. (waga: 7,8-9,5g)    - 24,70 zł    
Nr. 3 czaroit, drobna bryłka szlif. (waga: 9,8-11,5g)   - 29,90 zł     
Nr. 4 czaroit, drobna bryłka szlif.
(waga: 11,8-13,5g) - 35,10   
Nr. 5 czaroit, drobna bryłka szlif.
(waga: 13,8-15,5g) - 40,30    
Nr. 6 czaroit, drobna bryłka szlif. 
(waga: 15,8-17,5g) - 45,50  
Nr. 7 czaroit, drobna bryłka szlif. 
(waga: 18,8-20,5g) - 53,00 

 

Produkty powiązane

Artykuły / Warsztaty / Kursy

Warsztaty Tworzenia Osobistego Bębna Szamańskiego

Warsztaty Tworzenia Osobistego Bębna Szamańskiego

2017-12-04

Tworzenie bębna jest pracą ze swoją kreatywną energią, dostrajaniem intencji z otwieraniem się na inspirację. Podczas warsztatu uczestnicy będą od podstaw konstruować swoje instrumenty, klarować intencje jakie w nie wplatają, zdobić, a następnie wspólnie spotkamy się w ceremonialnej przestrzeni, by odbyć podróż przy bębnie szamańskim i nawiązać głębszą łączność ze swym instrumentem.

Czytaj więcej
Warsztaty Energia Zaklęta w Kamieniu

Warsztaty Energia Zaklęta w Kamieniu

2017-10-29

Warsztaty przybliżą właściwości kryształów i minerałów, a także nauczą pracy z ich energią. Nauczymy się tworzyć mandalę uzdrawiającą z minerałów, poznawać właściwości kamieni poprzez intuicyjne wglądy oraz tworzyć z nich narzędzia do pracy energetycznej, duchowej lub przeznaczone na amulety i talizmany.

Czytaj więcej
KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

2017-07-15

Dwudniowy, intensywny i specjalistyczny kurs posługiwania się oryginalnym, starożytnym kalendarzem majańskim w życiu codziennym i w analizie osobowości. Podczas kursu dowiecie się więcej na temat kultury i tradycji Majów. Nauczycie się posługiwać Kalendarzem Chol'Qij (Tzolkin) oraz wykorzystywać jego moc i mądrość w codziennym życiu. Poznacie starożytną wiedzę przekazywaną ustnie od niepamiętnych czasów. Wiedza przekazywana na warsztatach poch

Czytaj więcej