Diament Herkimer Powiększ do pełnego rozmiaru

Diament Herkimer

Naturalny (nieoszlifowany) pojedynczy kryształ Diamentu Herkimer (najdoskonalsza forma kryształu górskiego). Jest to idealnie czysta odmiana kwarcu o niewielkich rozmiarach, która swoją klarownością, blaskiem i strukturą do złudzenia przypomina diament.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 1

19,90 zł

Naturalny (nieoszlifowany) pojedynczy kryształ Diamentu Herkimer (najdoskonalsza forma kryształu górskiego).
Jest to idealnie czysta odmiana kwarcu o niewielkich rozmiarach, która swoją klarownością, blaskiem i strukturą do złudzenia przypomina diament. Charakteryzuje się podwójną, diamentowo podobną strukturą.
Zazwyczaj z dwóch stron jest zakończony ostrym wierzchołkiem.

Minerał ten jest bardzo rzadki i obdarzony niezwykłymi właściwościami z powodu specyficznego sposobu formowania się w odizolowanych warunkach. W środku, niektóre diamenty Herkimer posiadają pęcherzyki powietrza lub wody (kryształy anhydrytowe).

Diament Herkimer oczyszcza aurę, harmonizuje czakry i pracę półkul mózgowych. Oczyszcza i odtruwa ciało fizyczne. Kryształ ten silnie energetyzuje trzecie oko, pogłębiając intuicję, ułatwia jasnowidzenie, telepatię i prekognicję. Odkrywa przed nami talenty, których sami się po sobie nie spodziewaliśmy.
Jest w stanie znacznie podwyższyć poziom energii swojego właściciela, czego efektem może być szybszy rozwój duchowy i likwidacja blokad energetycznych w ciele.
Może on doprowadzić do radykalnej zmiany w życiu. Ułatwia rozwianie podświadomych strachów i obaw, powiększa poczucie że wszystko jest i będzie dobrze, sprawia że człowiek łatwiej dopasowuje się do ludzi, miejsc i sytuacji.
Ułatwia kontakt z naszym wyższym Ja i przewodnikami duchowymi, z jego pomocą lepiej słychać głos intuicji. Ułatwia też zapamiętywanie, sprzyja klarowności umysłu i ułatwia kontakt z innymi wymiarami.
Jest to KAMIEŃ SZAMAŃSKI.

Jego oddziaływanie jest tak silne, że używany jest w litoterapii do leczenia schorzeń kręgosłupa i stawów.
Uwalnia ciało z napięcia emocjonalnego i stresu. Chroni przed negatywnymi energiami, wzmacnia odporność organizmu przeciwko chorobom, pomagają radzić sobie ze stresami życia codziennego.
Działa szczególnie dobrze w procesach regeneracyjnych organizmu, przyspieszając je.
Umożliwia on zrastanie się ran po operacji nie zostawiając prawie żadnych blizn, a także zapobiega zapaleniom i infekcjom.

Na ogół stosujemy go w okolicy czakry korony, ale może być używany w każdej dowolnej czakrze - jego białe światło zawiera w sobie wszystkie barwy. Wzmacnia również właściwości kamieni położonych w jego pobliżu.
Minerał ten powinien być regularnie, raz miesiącu oczyszczany w bieżącej zimnej wodzie.

Wielkość herkimera nie ma znaczenia i nie ma wpływu na jego energię. Zaleca się nawet stosowanie mniejszych egzemplarzy, ze względu na siłę tego minerału.

Herkimery posiadają również naturalne wrosty (inkluzje) innych minerałów wewnątrz (w ezoteryce mówi się, że posiadają "duszę"). Herkimer z inkluzją ma dokładnie takie same właściwości energetyczne jak klarowny.

--------------------------------------------
KRAJ POCHODZENIA: Herkimer, USA
--------------------------------------------


DOSTĘPNE RODZAJE:
 
Diament Herkimer - klarowny MINI (dł. 0,6-0,7 cm; szer.0,4-0,5 cm)           19,90 zł  
Diament Herkimer - klarowny MAŁY (dł. 0,7-0,8 cm; szer.0,5-0,6 cm)          - 26,50 zł 
Diament Herkimer - klarowny 
ŚREDNI (dł.1-1,2 cm; szer.0,6-0,7 cm)           41,00 zł 
Diament Herkimer - klarowny 
ŚREDNI-WIĘKSZY (dł.1-1,2cm; szer.0,9-1cm) 47,50 zł 

-------------------------
Diament Herkimer - z inkluzją MINI (dł. 0,6-0,7 cm; szer.0,4-0,5 cm)            17,90 zł  
Diament Herkimer - z inkluzją
MAŁY (dł. 0,8 cm; szer.0,5-0,6 cm)                 - 23,00 zł  
Diament Herkimer - z inkluzją ŚREDNI (dł. 1,1 cm; szer.0,6-0,7 cm)              39,00 zł  
Diament Herkimer - z inkluzją 
ŚREDNI-WIĘKSZY  (dł.1-1,2cm; szer.0,9-1cm) - 44,00 zł  

Produkty powiązane

Artykuły / Warsztaty / Kursy

Warsztaty Tworzenia Osobistego Bębna Szamańskiego

Warsztaty Tworzenia Osobistego Bębna Szamańskiego

2017-12-04

Tworzenie bębna jest pracą ze swoją kreatywną energią, dostrajaniem intencji z otwieraniem się na inspirację. Podczas warsztatu uczestnicy będą od podstaw konstruować swoje instrumenty, klarować intencje jakie w nie wplatają, zdobić, a następnie wspólnie spotkamy się w ceremonialnej przestrzeni, by odbyć podróż przy bębnie szamańskim i nawiązać głębszą łączność ze swym instrumentem.

Czytaj więcej
Warsztaty Energia Zaklęta w Kamieniu

Warsztaty Energia Zaklęta w Kamieniu

2017-10-29

Warsztaty przybliżą właściwości kryształów i minerałów, a także nauczą pracy z ich energią. Nauczymy się tworzyć mandalę uzdrawiającą z minerałów, poznawać właściwości kamieni poprzez intuicyjne wglądy oraz tworzyć z nich narzędzia do pracy energetycznej, duchowej lub przeznaczone na amulety i talizmany.

Czytaj więcej
KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

2017-07-15

Dwudniowy, intensywny i specjalistyczny kurs posługiwania się oryginalnym, starożytnym kalendarzem majańskim w życiu codziennym i w analizie osobowości. Podczas kursu dowiecie się więcej na temat kultury i tradycji Majów. Nauczycie się posługiwać Kalendarzem Chol'Qij (Tzolkin) oraz wykorzystywać jego moc i mądrość w codziennym życiu. Poznacie starożytną wiedzę przekazywaną ustnie od niepamiętnych czasów. Wiedza przekazywana na warsztatach poch

Czytaj więcej