Kryształ górski (II klasa) naturalny Powiększ do pełnego rozmiaru

Kryształ górski (II klasa) naturalny

Naturalny (nieoszlifowany) kryształ górski. Naturalne kryształy II klasy: mogą mieć lekko uszkodzone czubki i/lub krawędzie, bądź szerokie czubki; niektóre egzemplarze posiadają mniejszą klarowność z powodu naturalnych inkluzji, dodatków innych minerałów (żelazo, chloryt, kwarc dymny-ciemniejsza barwa itp), czy bardziej surowy wygląd.

Cena w/g wagi. Rozmiary i waga podane na dole strony.  

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 11

6,80 zł

Naturalny (nieoszlifowany) kryształ górski. 

Naturalne kryształy II klasy: mogą mieć lekko/średnio uszkodzone czubki i/lub krawędzie, bądź szerokie czubki. Niektóre egzemplarze posiadają mniejszą klarowność z powodu naturalnych inkluzji, dodatków innych minerałów (żelazo, chloryt, kwarc dymny-ciemniejsza barwa itp), czy bardziej surowy wygląd. Nierzadko są to zrosty 2 lub wiecej kryształów - naturalne szczotki kryształowe.
Jakość energetyczna TAKA SAMA jak kryształów kl. I.


Kryształ górski to kamień-neutralizator. Zobojętnia szkodliwe promieniowanie, wspomaga leczenie wielu chorób, głównie przez swoje właściwości oczyszczające. Leczy m.in. napięcia nerwowe, anginę, choroby tarczycy, zawroty głowy. Pomaga w relaksacji, oczyszczeniu i wzmocnieniu organizmu.

Dodaje energii, rozświetla ciemności pozwalając człowiekowi odnaleźć siebie samego. Wzmacnia moc innych minerałów i ziół. Przeznaczony jest szczególne do pracy z czakrą korony, ponieważ ma dar łączenia nas z naszą Wyższą Jaźnią dodając nam energii.
Kryształy górskie są transformatorami i wzmacniaczami energii
- tworzą wspaniały pomost pomiędzy światem ducha a materii. Oznacza to, że wykorzystując ich możliwości możemy INTENCJĄ oddziaływać na rzeczywistość materialną. Należy w tym celu odpowiednio „nasycić” intencją kryształ, czyli „zaprogramować” go.
Jednym z proponowanych zastosowań jest użycie go w urządzeniach orgonitowych, po wcześniejszym zaprogramowaniu na oczyszczanie atmosfery, przestrzeni itp. Kryształ można np owinąć spiralą miedzianą (prawoskrętnie), aby wzmocnić jego działanie, a następnie zastosować w orgonitach, bądź chembusterach.

Pojedynczy kryształy służy doskonale do oczyszczania, energetyzacji, wzmacniania. Można go np. używać do zmiękczania i polepszania jakości wody - trzymając kryształ zanurzony w pojemniku z wodą. Sprzyja medytacji i poprawia jakość energii w pomieszczeniu.

-------------------------------------
KRAJ POCHODZENIA: Brazylia
-------------------------------------


Kryształy na zdjęciu są tylko wzorem - każdy minerał ma swój specyficzny kształt, jest niepowtarzalny.
Cena w/g wagi. 
Rozmiary uśrednione
(dł. 4,5-9 cm, szer. 3,7-5 cm)

Nr 1 kryształ naturalny, II klasa (waga 26-34g)       - 6,80 zł
Nr 2 kryształ naturalny, II klasa (waga 35-45g)       - 9,00 zł
Nr 3 kryształ naturalny, II klasa (waga 47-58g)     - 11,50 zł
Nr 4 kryształ naturalny, II klasa (waga 60-70g)     - 14,00 zł
Nr 5 kryształ naturalny, II klasa (waga 75-85g)     - 17,00 zł 
Nr 6 kryształ naturalny, II klasa (waga 135-145g) - 29,00 zł
Nr 7 kryształ naturalny, II klasa (waga 205-215g) - 43,00 zł
Nr 8 kryształ naturalny, II klasa (waga 250-260g) - 52,00 zł
Nr 9 kryształ naturalny, II klasa  (11,8/7,8/4,9 cm; waga 444g)   - 89,00 zł
Nr 10 kryształ naturalny, II klasa (10,5/7,5/5,8 cm; waga 609g) - 122,00 zł  PROMOCJA: 98,00 zł
(Duża ilość chlorytu. Chloryt jest szczególnie korzystny w przypadku dzieci z ADHD)

Produkty powiązane

Artykuły / Warsztaty / Kursy

Warsztaty Tworzenia Osobistego Bębna Szamańskiego

Warsztaty Tworzenia Osobistego Bębna Szamańskiego

2017-12-04

Tworzenie bębna jest pracą ze swoją kreatywną energią, dostrajaniem intencji z otwieraniem się na inspirację. Podczas warsztatu uczestnicy będą od podstaw konstruować swoje instrumenty, klarować intencje jakie w nie wplatają, zdobić, a następnie wspólnie spotkamy się w ceremonialnej przestrzeni, by odbyć podróż przy bębnie szamańskim i nawiązać głębszą łączność ze swym instrumentem.

Czytaj więcej
Warsztaty Energia Zaklęta w Kamieniu

Warsztaty Energia Zaklęta w Kamieniu

2017-10-29

Warsztaty przybliżą właściwości kryształów i minerałów, a także nauczą pracy z ich energią. Nauczymy się tworzyć mandalę uzdrawiającą z minerałów, poznawać właściwości kamieni poprzez intuicyjne wglądy oraz tworzyć z nich narzędzia do pracy energetycznej, duchowej lub przeznaczone na amulety i talizmany.

Czytaj więcej
KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

2017-07-15

Dwudniowy, intensywny i specjalistyczny kurs posługiwania się oryginalnym, starożytnym kalendarzem majańskim w życiu codziennym i w analizie osobowości. Podczas kursu dowiecie się więcej na temat kultury i tradycji Majów. Nauczycie się posługiwać Kalendarzem Chol'Qij (Tzolkin) oraz wykorzystywać jego moc i mądrość w codziennym życiu. Poznacie starożytną wiedzę przekazywaną ustnie od niepamiętnych czasów. Wiedza przekazywana na warsztatach poch

Czytaj więcej