MAŁY Kryształ Górski (do wody, terapii, harmonizacji), waga: 7-45g Powiększ do pełnego rozmiaru

MAŁY Kryształ Górski (do wody, terapii, harmonizacji), waga: 7-45g

Kryształ górski ma bardzo uporządkowaną strukturę wewnętrzną i dzięki temu - wpływa harmonizująco, "porządkująco" na przestrzeń dookoła. Dlatego też nadaje się doskonale do wielu prozdrowotnych zastosowań.

Cena w/g wagi. Rozmiary i waga podane na dole strony.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 64

4,50 zł

Małe i średnie naturalne kryształki górskie, doskonałe do wielorakich zastosowań (opisanych poniżej).
Kryształki podzielone na rozmiary w/g wagi (od 7g do 40g). Rozmiary i waga podane na dole strony.

Regularna, geometryczna struktura kryształów (trygonalna) – ma naturalne właściwości pobierania, magazynowania i wysyłania informacji do otaczającej przestrzeni lub ściśle określonego miejsca – stąd m.in. wykorzystanie kwarcu w technologiach medycznych, systemach komputerowych, optyce, do wytwarzania ultradźwięków czy określonych częstotliwości fal radiowych.

Kryształ górski ma bardzo uporządkowaną strukturę wewnętrzną i dzięki temu - wpływa harmonizująco, "porządkująco" na przestrzeń dookoła. Dlatego też nadaje się doskonale do wielu prozdrowotnych zastosowań:

- uzdatniania wody, którą używamy na co dzień: energetyzuje ją, porządkuje jej wewnętrzną strukturę i poprawia jakość, a nawet smak. Jest to doskonały sposób na poprawianie jakości wody z sieci wodociągowej (niezwykłą właściwością wody jest to, że może ona zmieniać swoją strukturę objętościowo – molekularną pod działaniem znajdujących się obok, lub wewnątrz niej przedmiotów, posiadających rozmaite charakterystyki energetyczne oraz określone wibracje).
Warto zaprogramować kryształ np. na „oczyszczanie wody oraz jej energetyzowanie”. Następnie - należy położyć go wewnątrz szklanego dzbanka i zalać wodą (może być woda z kranu lub jakakolwiek niemineralizowana woda). Po upływie około dwóch godzin - woda zmienia swoją jakość i nadaje się do bezpośredniego spożycia lub do wykonywania herbatek ziołowych oraz przyrządzania posiłków.

- terapii uzdrawiających i oczyszczających: wspomaga leczenie wielu chorób, m.in. napięcia nerwowe, anginę, choroby tarczycy i zawroty głowy. Ma właściwości oczyszczające naczynia krwionośne, żyły i naczynia wieńcowe serca. Poprawia krążenie, ma kojące działanie na gruczoły i steruje produkcją czerwonych i białych krwinek/ciałek krwi. Chroni i czyści aurę, likwiduje blokady w ciele i dodaje dużo energii. Stymuluje siły witalne, które pozwalają człowiekowi na szybki powrót do zdrowia fizycznego i psychicznego

- harmonizacji otoczenia: jest to kamień-neutralizator, zobojętnia szkodliwe promieniowanie, wchłania w siebie wszelkie zanieczyszczenia energetyczne, dzięki czemu oczyszcza przestrzeń. Można zaprogramować kryształ na określone działanie, np harmonizowanie przestrzeni domowej.

Minerały na zdjęciu są tylko wzorem - każdy kryształ ma swój specyficzny kształt, jest niepowtarzalny.
Dostępne okazy są dobrane pod względem ich wewnętrznej klarowności, są też wstępnie oczyszczone.
Cena w/g wagi. Rozmiary uśrednione! 


MINI - waga 6-12g, dł. 2,5-4 cm, grub. 1,5 cm) dobry do butelek na wodę, kieszeni, portfela itp
MAŁY -
 waga 13-19g, dł. 3,8 cm, grub. 1,8 cm
ŚREDNI - waga 20-27g, dł. 3,8 cm, grub. 2,2 cm
DUŻY - waga 29-45g, dł. 4,5 cm, grub. 2,5 cm

Produkty powiązane

Artykuły / Warsztaty / Kursy

Warsztaty Tworzenia Osobistego Bębna Szamańskiego

Warsztaty Tworzenia Osobistego Bębna Szamańskiego

2017-12-04

Tworzenie bębna jest pracą ze swoją kreatywną energią, dostrajaniem intencji z otwieraniem się na inspirację. Podczas warsztatu uczestnicy będą od podstaw konstruować swoje instrumenty, klarować intencje jakie w nie wplatają, zdobić, a następnie wspólnie spotkamy się w ceremonialnej przestrzeni, by odbyć podróż przy bębnie szamańskim i nawiązać głębszą łączność ze swym instrumentem.

Czytaj więcej
Warsztaty Energia Zaklęta w Kamieniu

Warsztaty Energia Zaklęta w Kamieniu

2017-10-29

Warsztaty przybliżą właściwości kryształów i minerałów, a także nauczą pracy z ich energią. Nauczymy się tworzyć mandalę uzdrawiającą z minerałów, poznawać właściwości kamieni poprzez intuicyjne wglądy oraz tworzyć z nich narzędzia do pracy energetycznej, duchowej lub przeznaczone na amulety i talizmany.

Czytaj więcej
KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

2017-07-15

Dwudniowy, intensywny i specjalistyczny kurs posługiwania się oryginalnym, starożytnym kalendarzem majańskim w życiu codziennym i w analizie osobowości. Podczas kursu dowiecie się więcej na temat kultury i tradycji Majów. Nauczycie się posługiwać Kalendarzem Chol'Qij (Tzolkin) oraz wykorzystywać jego moc i mądrość w codziennym życiu. Poznacie starożytną wiedzę przekazywaną ustnie od niepamiętnych czasów. Wiedza przekazywana na warsztatach poch

Czytaj więcej