Wrzos (luzem 2g) Powiększ do pełnego rozmiaru

Wrzos (luzem 2g)

MAGIA OCHRONY i MOCY. Wrzos ma działanie oczyszczające, ochronne i wspomagające.Chroni przed agresją, zawiścią, złością.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 95

3,04 zł

Obniżka!

-20%

3,80 zł

Wrzos ma działanie oczyszczające, ochronne i wspomagające. 
Chroni przed agresją, zawiścią, złością. Dodaje energii Yang, pomaga przezwyciężyć zło.
Może również noszącej go w woreczku osobie przynieść szczęście.

Dodaje cierpliwości, wzmaga wytrzymałość fizyczną i psychiczną, uwrażliwia, nasila empatię, współczucie, wpływa dodatnio na harmonię z otoczeniem.
Aspekt zdrowotny: jest on uspokajający, napotny, stymulujący procesy życiowe, poprawiający przemianę materii.

Waga: ok. 2 g

Produkty powiązane

Artykuły / Warsztaty / Kursy

Warsztaty Tworzenia Osobistego Bębna Szamańskiego

Warsztaty Tworzenia Osobistego Bębna Szamańskiego

2017-12-04

Tworzenie bębna jest pracą ze swoją kreatywną energią, dostrajaniem intencji z otwieraniem się na inspirację. Podczas warsztatu uczestnicy będą od podstaw konstruować swoje instrumenty, klarować intencje jakie w nie wplatają, zdobić, a następnie wspólnie spotkamy się w ceremonialnej przestrzeni, by odbyć podróż przy bębnie szamańskim i nawiązać głębszą łączność ze swym instrumentem.

Czytaj więcej
Warsztaty Energia Zaklęta w Kamieniu

Warsztaty Energia Zaklęta w Kamieniu

2017-10-29

Warsztaty przybliżą właściwości kryształów i minerałów, a także nauczą pracy z ich energią. Nauczymy się tworzyć mandalę uzdrawiającą z minerałów, poznawać właściwości kamieni poprzez intuicyjne wglądy oraz tworzyć z nich narzędzia do pracy energetycznej, duchowej lub przeznaczone na amulety i talizmany.

Czytaj więcej
KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

2017-07-15

Dwudniowy, intensywny i specjalistyczny kurs posługiwania się oryginalnym, starożytnym kalendarzem majańskim w życiu codziennym i w analizie osobowości. Podczas kursu dowiecie się więcej na temat kultury i tradycji Majów. Nauczycie się posługiwać Kalendarzem Chol'Qij (Tzolkin) oraz wykorzystywać jego moc i mądrość w codziennym życiu. Poznacie starożytną wiedzę przekazywaną ustnie od niepamiętnych czasów. Wiedza przekazywana na warsztatach poch

Czytaj więcej