Eukaliptus - liście (luzem 10g) Powiększ do pełnego rozmiaru

Eukaliptus - liście (luzem 10g)

MAGIA OCHRONY. Ochronna magia Eucalyptus jest krótkotrwała, ale bardzo potężna. Usuwa negatywne wpływy z najbliższego otoczenia. W przeciwieństwie do innych ochronnych ziół, eukaliptus delikatnie tworzy barierę ochronną, bez atakowania lub ograniczania innych.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 22

3,80 zł

Eukaliptus uspokaja oraz oczyszcza umysł z toksycznych myśli. 

Zapewnia ochronę energetyczną, ponieważ jest uzdrawiający na wielu poziomach, a także redukuje stres psychiczny i wyczerpanie. Pozwala to zwiększyć energię psychiczną/mentalną w celu ochronnym.

Ze względu na wiele właściwości leczniczych, eukaliptusa zapewnia fizyczne i duchowe oczyszczenie!
Oczyszcza energię całego pomieszczenia.

Ochronna magia Eucalyptus jest krótkotrwała, ale bardzo potężna. Usuwa negatywne wpływy z najbliższego otoczenia. W przeciwieństwie do innych ochronnych ziół, eukaliptus delikatnie tworzy barierę ochronną, bez atakowania lub ograniczania innych.

ZDROWOTNIE:
Inhalacje przygotowane z liści przynoszą ulgę w chorobach dróg oddechowych, takich jak zapalenie zatok, krtani i gardła oraz nieżyt oskrzeli. Substancje obecne w olejku eterycznym eukaliptusa zmniejszają wydzielanie śluzu w drogach oddechowych i rozrzedzają wydzielinę oskrzelową. Pomagają złagodzić kaszel, udrożniają drogi oddechowe i ułatwiają oddychanie. Eukaliptol wykazuje ponadto działanie przeciwbólowe porównywalne do działania morfiny.

Australijscy Aborygeni wykorzystywali liście eukaliptusa w tradycyjnej medycynie do okładania ran, urazów i oparzeń, aby zapobiec wdaniu się zakażenia. Stosowali je również w gorączce, przeziębieniach oraz grypie, co aktualne jest do dziś.


Waga: ok. 10 g

Produkty powiązane

Artykuły / Warsztaty / Kursy

Warsztaty Tworzenia Osobistego Bębna Szamańskiego

Warsztaty Tworzenia Osobistego Bębna Szamańskiego

2017-12-04

Tworzenie bębna jest pracą ze swoją kreatywną energią, dostrajaniem intencji z otwieraniem się na inspirację. Podczas warsztatu uczestnicy będą od podstaw konstruować swoje instrumenty, klarować intencje jakie w nie wplatają, zdobić, a następnie wspólnie spotkamy się w ceremonialnej przestrzeni, by odbyć podróż przy bębnie szamańskim i nawiązać głębszą łączność ze swym instrumentem.

Czytaj więcej
Warsztaty Energia Zaklęta w Kamieniu

Warsztaty Energia Zaklęta w Kamieniu

2017-10-29

Warsztaty przybliżą właściwości kryształów i minerałów, a także nauczą pracy z ich energią. Nauczymy się tworzyć mandalę uzdrawiającą z minerałów, poznawać właściwości kamieni poprzez intuicyjne wglądy oraz tworzyć z nich narzędzia do pracy energetycznej, duchowej lub przeznaczone na amulety i talizmany.

Czytaj więcej
KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

2017-07-15

Dwudniowy, intensywny i specjalistyczny kurs posługiwania się oryginalnym, starożytnym kalendarzem majańskim w życiu codziennym i w analizie osobowości. Podczas kursu dowiecie się więcej na temat kultury i tradycji Majów. Nauczycie się posługiwać Kalendarzem Chol'Qij (Tzolkin) oraz wykorzystywać jego moc i mądrość w codziennym życiu. Poznacie starożytną wiedzę przekazywaną ustnie od niepamiętnych czasów. Wiedza przekazywana na warsztatach poch

Czytaj więcej