Tygrysie oko (szlifowane bryłki, na wagę) Powiększ do pełnego rozmiaru

Tygrysie oko (szlifowane bryłki, na wagę)

Tygrysie oko - stabilizuje, zapewnia trwałość, uziemienie, zwiększa poczucie bezpieczeństwa. Wzmacnia osobistą moc, siłę woli, prawość.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 4

13,50 zł

Średniej wielkości szlifowane kawałki naturalnego minerału - tygrysiego oka, doskonale nadają się jako jeden z elementów wypełnienia orgonitów. Ze względu na zaokrąglone kształty i szlifowaną powierzchnię, bryłki mogą być przy okazji ozdobnym elementem wykończeniowym.

Tygrysie oko - stabilizuje, zapewnia trwałość, uziemienie, zwiększa poczucie bezpieczeństwa. Wspomagając samodyscyplinę, pomaga realizować marzenia. Zapewnia niezależność finansową i przynosi obfitość. Wzmacnia osobistą moc, siłę woli, prawość. Integruje ducha z materią, ma również właściwości ochronne. Korzystnie działa na czakrę splotu słonecznego i podstawy.
Na poziomie fizycznym - pomocne w chorobach dróg żółciowych, wątroby, podagrze, artretyzmie.
Stosowane w urządzeniach orgonitowych - wzmacnia wewnętrzną siłę, jest minerałem ochronnym i zwiększającym ugruntowanie. Sprawdza się dobrze w ogronitach ochronnych, witalizujących.

Bryłki sprzedawane na wagę! 

Produkty powiązane

Artykuły / Warsztaty / Kursy

Warsztaty Tworzenia Osobistego Bębna Szamańskiego

Warsztaty Tworzenia Osobistego Bębna Szamańskiego

2017-12-04

Tworzenie bębna jest pracą ze swoją kreatywną energią, dostrajaniem intencji z otwieraniem się na inspirację. Podczas warsztatu uczestnicy będą od podstaw konstruować swoje instrumenty, klarować intencje jakie w nie wplatają, zdobić, a następnie wspólnie spotkamy się w ceremonialnej przestrzeni, by odbyć podróż przy bębnie szamańskim i nawiązać głębszą łączność ze swym instrumentem.

Czytaj więcej
Warsztaty Energia Zaklęta w Kamieniu

Warsztaty Energia Zaklęta w Kamieniu

2017-10-29

Warsztaty przybliżą właściwości kryształów i minerałów, a także nauczą pracy z ich energią. Nauczymy się tworzyć mandalę uzdrawiającą z minerałów, poznawać właściwości kamieni poprzez intuicyjne wglądy oraz tworzyć z nich narzędzia do pracy energetycznej, duchowej lub przeznaczone na amulety i talizmany.

Czytaj więcej
KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

2017-07-15

Dwudniowy, intensywny i specjalistyczny kurs posługiwania się oryginalnym, starożytnym kalendarzem majańskim w życiu codziennym i w analizie osobowości. Podczas kursu dowiecie się więcej na temat kultury i tradycji Majów. Nauczycie się posługiwać Kalendarzem Chol'Qij (Tzolkin) oraz wykorzystywać jego moc i mądrość w codziennym życiu. Poznacie starożytną wiedzę przekazywaną ustnie od niepamiętnych czasów. Wiedza przekazywana na warsztatach poch

Czytaj więcej