Rodonit (szlifowane bryłki, na wagę) Powiększ do pełnego rozmiaru

Rodonit (szlifowane bryłki, na wagę)

Małej wielkości szlifowane kawałki naturalnego minerału - rodonitu, doskonale nadają się jako jeden z elementów wypełnienia orgonitów. 

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 3

11,00 zł

Małej wielkości szlifowane kawałki naturalnego minerału - rodonitu, doskonale nadają się jako jeden z elementów wypełnienia orgonitów. 
Ze względu na zaokrąglone kształty i szlifowaną powierzchnię, bryłki mogą być przy okazji ozdobnym elementem wykończeniowym.

 

Rodonit jest kamieniem miłości oraz odkrywania własnych talentów. Pomaga w samorealizacji - jest uważany za kamień pomagający właścicielowi odnaleźć w życiu to, co dla niego jest najważniejsze. Pobudza czakrę serca, oczyszcza ją i wzmacnia. Odblokowuje czakrę serca. Uzdrawia emocje, stabilizuje je.

Działa uspokajająco, stymuluje tarczycę, działa korzystnie na centralny system nerwowy, przeciwdziała drażliwości, odświeża zmęczone ciało, opóźnia proces starzenia się
Wg niektórych litoterapeutów pomaga w przypadku choroby Parkinsona, czy stwardnienia rozsianego. 
Pobudza grasicę i wzmacnia odporność. Przeciwdziała stanom zapalnym gardła, skuteczny przy problemachz  płucami, stawami i chorobach skóry.

Stosowany w urządzeniach orgonitowych - aktywizuje, harmonizuje czakrę serca, sprzyja bezwarunkowej miłości. Sprawdza się dobrze w ogronitach harmonizujących, tworzących przestrzeń pozytywnych wibracji i wspierających Uniwersalną Miłość.

Rozmiary przybliżone: ok. 1,2-1,8x1-1,5 cm.
Bryłki sprzedawane na wagę!

Produkty powiązane

Artykuły / Warsztaty / Kursy

Warsztaty Tworzenia Osobistego Bębna Szamańskiego

Warsztaty Tworzenia Osobistego Bębna Szamańskiego

2017-12-04

Tworzenie bębna jest pracą ze swoją kreatywną energią, dostrajaniem intencji z otwieraniem się na inspirację. Podczas warsztatu uczestnicy będą od podstaw konstruować swoje instrumenty, klarować intencje jakie w nie wplatają, zdobić, a następnie wspólnie spotkamy się w ceremonialnej przestrzeni, by odbyć podróż przy bębnie szamańskim i nawiązać głębszą łączność ze swym instrumentem.

Czytaj więcej
Warsztaty Energia Zaklęta w Kamieniu

Warsztaty Energia Zaklęta w Kamieniu

2017-10-29

Warsztaty przybliżą właściwości kryształów i minerałów, a także nauczą pracy z ich energią. Nauczymy się tworzyć mandalę uzdrawiającą z minerałów, poznawać właściwości kamieni poprzez intuicyjne wglądy oraz tworzyć z nich narzędzia do pracy energetycznej, duchowej lub przeznaczone na amulety i talizmany.

Czytaj więcej
KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

2017-07-15

Dwudniowy, intensywny i specjalistyczny kurs posługiwania się oryginalnym, starożytnym kalendarzem majańskim w życiu codziennym i w analizie osobowości. Podczas kursu dowiecie się więcej na temat kultury i tradycji Majów. Nauczycie się posługiwać Kalendarzem Chol'Qij (Tzolkin) oraz wykorzystywać jego moc i mądrość w codziennym życiu. Poznacie starożytną wiedzę przekazywaną ustnie od niepamiętnych czasów. Wiedza przekazywana na warsztatach poch

Czytaj więcej