ZESTAW kryształów do ORGONU Powiększ do pełnego rozmiaru

ZESTAW kryształów do ORGONU

Zestaw kryształów górskich do produkcji urządzeń orgonitowych (np chembusterówo, TB, HHG itp orgonitów). 

Kryształy sprzedawane na wagę (każdy zestaw ma inną wagę)!

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 11

22,00 zł

Zestaw kryształów górskich do produkcji urządzeń orgonitowych (np chembusterówo, TB, HHG itp orgonitów).
Kryształy sprzedawane na wagę (każdy zestaw ma inną wagę)!

Ponieważ są to kryształy umieszczane WEWNĄTRZ odlewu - ich estetyka jest drugorzędna, więc nie są to kryształy sortowane i selekcjonowane. Ważne, że są to kryształy brazylijskie, naturalne i posiadają w większości zachowany szpic.
Dzięki słabszej jakości estetycznej - udało się utrzymać niską cenę.Zestawy zostały podzielone ze względu na wielkość kryształków, poniżej ich specyfikacja:

ZESTAW MINI - kryształki idealne do orgonitów w stylu TB, HHG itp (małe, w większości jednostronnie zakończone szpicem). Wielkość kryształków bardzo różna, ale gabaryty pasują do powyższych urządzeń.
Wymiary uśrednione: dł. 2-3 cm, średnica 1-1,8 cm
WAGA ZESTAWU: 100g 
(ok. 13-15 szt)


ZESTAW MAŁY 
- kryształki do orgonitów w stylu HHG itp oraz mniejszych chembusterów (średnie, w większości jednostronnie zakończone szpicem). Wielkość kryształków bardzo różna, ale gabaryty pasują do powyższych urządzeń. 
Wymiary uśrednione: dł. 2-4 cm, średnica 1,5-2 cm
WAGA ZESTAWU: 150g 
(ok. 11-13 szt)


ZESTAW DUŻY 
- kryształki do chemusterów i większych orgonitów (w większości jednostronnie zakończone szpicem). Wielkość kryształków bardzo różna, ale gabaryty pasują do powyższych urządzeń. 
Wymiary uśrednione: dł. 3-5,5 cm, średnica 2-2,3 cm

WAGA ZESTAWU: 200g (ok. 10-12 szt)Propozycja zastosowania: budowa chembustera (zestaw 10 sztuk) - 4 szt. kryształów do podstawy (zalane żywicą) - ułożone czukbami na zewnątrz w 4 kierunkach świata; 6 szt. umieszczone w rurach miedzianych. Rozmiar rur - 28 mm i/lub 35 mm.

Inne propozycje: użycie kryształów do produkcji HHG i innych orgonitów (zatopione w żywicy, czubkami do góry)- zestaw MINI i MAŁY

-------------------------------------
KRAJ POCHODZENIA: Brazylia
-------------------------------------


Minerały na zdjęciu są tylko wzorem - każdy kryształ ma swój specyficzny kształt, jest niepowtarzalny. Kryształy nie są szlifowane, posiadają różnorodną strukturę naturalnego minerału (mogą zawierać różne wrosty, inkluzje, naturalne rysy i szczeliny)

Produkty powiązane

Artykuły / Warsztaty / Kursy

Koncert - Uzdrawianie Dźwiękami Gongów i Mis (relaks, dźwięk, medytacja). Spotkania cykliczne

Koncert - Uzdrawianie Dźwiękami Gongów i Mis (relaks, dźwięk, medytacja). Spotkania cykliczne

2017-04-29

Koncerty na misach nepalskich (kutych ręcznie w Nepalu), misach antycznych (wykutych setki lat temu w rejonach Nepalu i Tybetu), miseczkach Zen/Reiki (odlewanych w Nepalu) oraz na dużych i małych gongach. SPOTKANIA CYKLICZNE.

Czytaj więcej
KURS CHI KUNG (Qi Gong) Zdrowie w ośmiu ruchach

KURS CHI KUNG (Qi Gong) Zdrowie w ośmiu ruchach

2017-04-29

W ramach kursu nauczany i praktykowany będzie chiński zestaw Chi Kung, składający się z ośmiu uzdrawiających technik oddechowo-ruchowych. Uczestnicy kursu otrzymają też informacje na temat oddechu energetycznego, zasad pracy z energią, budowy energetycznej człowieka i niezbędną wiedzę, pozwalające na samodzielną praktykę Chi Kung lub prowadzenie zajęć dla grupy.

Czytaj więcej
Warsztaty Tradycyjnych Pieśni Indiańskich i Ceremonialnych

Warsztaty Tradycyjnych Pieśni Indiańskich i Ceremonialnych

2017-04-29

Na warsztacie nauczane będą nastrojowe utwory, które wykonywane są podczas rytuałów na całym świecie. Są to pieśni, które mają za zadanie wznosić Ducha, skupić uczestników ceremonii na pozytywnych myślach i wizjach podczas wspólnych praktyk. Nauczane pieśni są znane i popularne w świecie spotkań i praktyk szamańskich w obu Amerykach i Europie, co umożliwi uczestnikom ich rozpoznanie i wspólne śpiewanie.

Czytaj więcej