ZESTAW kryształów do ORGONU Powiększ do pełnego rozmiaru

ZESTAW kryształów do ORGONU

Zestaw kryształów górskich i zrostów kryształowych do produkcji urządzeń orgonitowych (np chembusterów, TB, HHG itp orgonitów). 

Kryształy sprzedawane na wagę (każdy zestaw ma inną wagę)!

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 12

22,00 zł

Zestaw kryształów górskich i zrostów kryształowych do produkcji urządzeń orgonitowych (np chembusterów, TB, HHG itp orgonitów).
Kryształy sprzedawane na wagę (każdy zestaw ma inną wagę)!

Ponieważ są to kryształy umieszczane WEWNĄTRZ odlewu - ich estetyka jest drugorzędna, więc nie są to kryształy sortowane i selekcjonowane. Ważne, że są to kryształy brazylijskie, naturalne i posiadają w większości zachowany szpic.
Dzięki słabszej jakości estetycznej - udało się utrzymać niską cenę.Zestawy zostały podzielone ze względu na wielkość kryształków, poniżej ich specyfikacja:

ZESTAW MINI - kryształki idealne do orgonitów w stylu TB, HHG itp (małe, w większości jednostronnie zakończone szpicem). Wielkość kryształków bardzo różna, ale gabaryty pasują do powyższych urządzeń.
Wymiary uśrednione: dł. 2-3 cm, średnica 1-1,8 cm
WAGA ZESTAWU: 100g 
(ok. 13-15 szt)


ZESTAW MAŁY 
- kryształki do orgonitów w stylu HHG itp oraz mniejszych chembusterów (średnie, w większości jednostronnie zakończone szpicem). Wielkość kryształków bardzo różna, ale gabaryty pasują do powyższych urządzeń. 
Wymiary uśrednione: dł. 2-4 cm, średnica 1,5-2 cm
WAGA ZESTAWU: 150g 
(ok. 11-13 szt)


ZESTAW DUŻY 
- kryształki do chemusterów i większych orgonitów (w większości jednostronnie zakończone szpicem). Wielkość kryształków bardzo różna, ale gabaryty pasują do powyższych urządzeń. 
Wymiary uśrednione: dł. 3-5,5 cm, średnica 2-2,3 cm

WAGA ZESTAWU: 200g (ok. 10-12 szt)Propozycja zastosowania: budowa chembustera (zestaw 10 sztuk) - 4 szt. kryształów do podstawy (zalane żywicą) - ułożone czukbami na zewnątrz w 4 kierunkach świata; 6 szt. umieszczone w rurach miedzianych. Rozmiar rur - 28 mm i/lub 35 mm.

Inne propozycje: użycie kryształów do produkcji HHG i innych orgonitów (zatopione w żywicy, czubkami do góry)- zestaw MINI i MAŁY

-------------------------------------
KRAJ POCHODZENIA: Brazylia
-------------------------------------


Minerały na zdjęciu są tylko wzorem - każdy kryształ ma swój specyficzny kształt, jest niepowtarzalny. Kryształy nie są szlifowane, posiadają różnorodną strukturę naturalnego minerału (mogą zawierać różne wrosty, inkluzje, naturalne rysy i szczeliny)

Produkty powiązane

Artykuły / Warsztaty / Kursy

Warsztaty Tworzenia Osobistego Bębna Szamańskiego

Warsztaty Tworzenia Osobistego Bębna Szamańskiego

2017-12-04

Tworzenie bębna jest pracą ze swoją kreatywną energią, dostrajaniem intencji z otwieraniem się na inspirację. Podczas warsztatu uczestnicy będą od podstaw konstruować swoje instrumenty, klarować intencje jakie w nie wplatają, zdobić, a następnie wspólnie spotkamy się w ceremonialnej przestrzeni, by odbyć podróż przy bębnie szamańskim i nawiązać głębszą łączność ze swym instrumentem.

Czytaj więcej
Warsztaty Energia Zaklęta w Kamieniu

Warsztaty Energia Zaklęta w Kamieniu

2017-10-29

Warsztaty przybliżą właściwości kryształów i minerałów, a także nauczą pracy z ich energią. Nauczymy się tworzyć mandalę uzdrawiającą z minerałów, poznawać właściwości kamieni poprzez intuicyjne wglądy oraz tworzyć z nich narzędzia do pracy energetycznej, duchowej lub przeznaczone na amulety i talizmany.

Czytaj więcej
KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

2017-07-15

Dwudniowy, intensywny i specjalistyczny kurs posługiwania się oryginalnym, starożytnym kalendarzem majańskim w życiu codziennym i w analizie osobowości. Podczas kursu dowiecie się więcej na temat kultury i tradycji Majów. Nauczycie się posługiwać Kalendarzem Chol'Qij (Tzolkin) oraz wykorzystywać jego moc i mądrość w codziennym życiu. Poznacie starożytną wiedzę przekazywaną ustnie od niepamiętnych czasów. Wiedza przekazywana na warsztatach poch

Czytaj więcej