ZESTAW kryształów do ORGONU Powiększ do pełnego rozmiaru

ZESTAW kryształów do ORGONU

Zestaw kryształów górskich do produkcji urządzeń orgonitowych (np chembusterówo, TB, HHG itp orgonitów). 

Kryształy sprzedawane na wagę (każdy zestaw ma inną wagę)!

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 27

22,00 zł

Zestaw kryształów górskich do produkcji urządzeń orgonitowych (np chembusterówo, TB, HHG itp orgonitów).
Kryształy sprzedawane na wagę (każdy zestaw ma inną wagę)!

Ponieważ są to kryształy umieszczane WEWNĄTRZ odlewu - ich estetyka jest drugorzędna, więc nie są to kryształy sortowane i selekcjonowane. Ważne, że są to kryształy brazylijskie, naturalne i posiadają w większości zachowany szpic.
Dzięki słabszej jakości estetycznej - udało się utrzymać niską cenę.Zestawy zostały podzielone ze względu na wielkość kryształków, poniżej ich specyfikacja:

ZESTAW MINI - kryształki idealne do orgonitów w stylu TB, HHG itp (małe, w większości jednostronnie zakończone szpicem). Wielkość kryształków bardzo różna, ale gabaryty pasują do powyższych urządzeń.
Wymiary uśrednione: dł. 2-3 cm, średnica 1-1,8 cm
WAGA ZESTAWU: 100g 
(ok. 13-15 szt)


ZESTAW MAŁY 
- kryształki do orgonitów w stylu HHG itp oraz mniejszych chembusterów (średnie, w większości jednostronnie zakończone szpicem). Wielkość kryształków bardzo różna, ale gabaryty pasują do powyższych urządzeń. 
Wymiary uśrednione: dł. 2-4 cm, średnica 1,5-2 cm
WAGA ZESTAWU: 150g 
(ok. 11-13 szt)


ZESTAW DUŻY 
- kryształki do chemusterów i większych orgonitów (w większości jednostronnie zakończone szpicem). Wielkość kryształków bardzo różna, ale gabaryty pasują do powyższych urządzeń. 
Wymiary uśrednione: dł. 3-5,5 cm, średnica 2-2,3 cm

WAGA ZESTAWU: 200g (ok. 10-12 szt)Propozycja zastosowania: budowa chembustera (zestaw 10 sztuk) - 4 szt. kryształów do podstawy (zalane żywicą) - ułożone czukbami na zewnątrz w 4 kierunkach świata; 6 szt. umieszczone w rurach miedzianych. Rozmiar rur - 28 mm i/lub 35 mm.

Inne propozycje: użycie kryształów do produkcji HHG i innych orgonitów (zatopione w żywicy, czubkami do góry)- zestaw MINI i MAŁY

-------------------------------------
KRAJ POCHODZENIA: Brazylia
-------------------------------------


Minerały na zdjęciu są tylko wzorem - każdy kryształ ma swój specyficzny kształt, jest niepowtarzalny. Kryształy nie są szlifowane, posiadają różnorodną strukturę naturalnego minerału (mogą zawierać różne wrosty, inkluzje, naturalne rysy i szczeliny)

Produkty powiązane

Artykuły / Warsztaty / Kursy

KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

2017-07-15

Dwudniowy, intensywny i specjalistyczny kurs posługiwania się oryginalnym, starożytnym kalendarzem majańskim w życiu codziennym i w analizie osobowości. Podczas kursu dowiecie się więcej na temat kultury i tradycji Majów. Nauczycie się posługiwać Kalendarzem Chol'Qij (Tzolkin) oraz wykorzystywać jego moc i mądrość w codziennym życiu. Poznacie starożytną wiedzę przekazywaną ustnie od niepamiętnych czasów. Wiedza przekazywana na warsztatach poch

Czytaj więcej
Warsztaty Terapia kręgosłupa. Jak łagodzić bóle i utrzymywać kręgosłup w zdrowiu

Warsztaty Terapia kręgosłupa. Jak łagodzić bóle i utrzymywać kręgosłup w zdrowiu

2017-07-15

Uczestnicy poznają sposoby codziennej higieny kręgosłupa i sylwetki (poczynając od diety korzystnej dla stawów, odpowiednich ziół itp, poprzez zmianę sposobu spania, czy siedzenia). Jednym z kluczowych elementów zajęć są specjalne ćwiczenia usprawniające kręgosłup (pochodzące z chińskiego systemu Tai Chi {Taiji}), które powoduje jego uelastycznienie i uzdrowienie. Efekt – to eliminacja bólów, sztywności odcinka krzyżowego, większa sprawność i ruc

Czytaj więcej
Transformujące Koncerty Gongów i Mis (relaks, dźwięk, medytacja). Spotkania cykliczne

Transformujące Koncerty Gongów i Mis (relaks, dźwięk, medytacja). Spotkania cykliczne

2017-04-29

Koncerty na misach nepalskich (kutych ręcznie w Nepalu), misach antycznych (wykutych setki lat temu w rejonach Nepalu i Tybetu), miseczkach Zen/Reiki (odlewanych w Nepalu) oraz na dużych i małych gongach. SPOTKANIA CYKLICZNE.

Czytaj więcej