Granat do orgonitu - rozdrobniony (podsypka) Powiększ do pełnego rozmiaru

Granat do orgonitu - rozdrobniony (podsypka)

Rozdrobniony granat - drobne grudki pokruszonego minerału, który doskonale nadaje się jako wypełnienie, jedna z warstw do urządzeń orgonitowych.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 9

6,00 zł

Rozdrobniony granat - drobne grudki pokruszonego minerału, który doskonale nadaje się jako wypełnienie, jedna z warstw do urządzeń orgonitowych.
Przykłady zastosowania: jako dodatek w chembusterze lub orgonitach, zmieszany z żywicą i metalem (wystarczy niewielka ilość).

Granat - jego kolor daje siłę napędową, siłę woli, wiarę w sukces i siebie. Może być stosowany jako talizman ochronny - zabezpiecza właściciela przed złem i klęską. 
Granat to kamień czystości i prawdy oraz miłości i współczucia. Reprezentuje pierwotny ogień, stworzenie świata z chaosu, oczyszczania i miłości. To kamień mocnych, intensywnych uczuć. Wiąże się również z namiętną miłością i zaleca szczególnie osobom cierpiącym na spadek potencji seksualnej.
Wspomaga rozwój wyobraźni i wizualizacji. Jest uważany za kamień szczęścia, miłości, sukcesu, pomocny w sprawach biznesowych. Leczy z melancholii i depresji, wzmacnia instynkt przetrwania i potęguje odwagę i nadzieję, szczególnie w sytuacjach krytycznych. 

Chroni przed chorobami serca, skóry, walczy ze stanami zapalnymi. Wpływa na organy rozrodcze, aktywizując je. Korzystnie wpływa na strukturę krwi, pobudza krążenie krwi. Wskazany dla osób zniechęconych do życia, ospałych, leniwych, dodaje siły, wzmacnia energię. Można uzywać go do usuwania toksyn, oczyszcza krew i ważne organy i pomaga w przyswajaniu witamin i minerałów. Regeneruje organizm, stymulując przemianę materii. Pomaga naprawić DNA. Wspomaga czakrę podstawy. 

Stosowany w urządzeniach orgonitowych - chroni przed negatywną energią i energetyzuje (witalizuje).


Rozmiary przybliżone: od pyłu do około 1 cm.
Podsypka sprzedawana na wagę! 

Produkty powiązane

Artykuły / Warsztaty / Kursy

Warsztaty Tworzenia Osobistego Bębna Szamańskiego

Warsztaty Tworzenia Osobistego Bębna Szamańskiego

2017-12-04

Tworzenie bębna jest pracą ze swoją kreatywną energią, dostrajaniem intencji z otwieraniem się na inspirację. Podczas warsztatu uczestnicy będą od podstaw konstruować swoje instrumenty, klarować intencje jakie w nie wplatają, zdobić, a następnie wspólnie spotkamy się w ceremonialnej przestrzeni, by odbyć podróż przy bębnie szamańskim i nawiązać głębszą łączność ze swym instrumentem.

Czytaj więcej
Warsztaty Energia Zaklęta w Kamieniu

Warsztaty Energia Zaklęta w Kamieniu

2017-10-29

Warsztaty przybliżą właściwości kryształów i minerałów, a także nauczą pracy z ich energią. Nauczymy się tworzyć mandalę uzdrawiającą z minerałów, poznawać właściwości kamieni poprzez intuicyjne wglądy oraz tworzyć z nich narzędzia do pracy energetycznej, duchowej lub przeznaczone na amulety i talizmany.

Czytaj więcej
KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

2017-07-15

Dwudniowy, intensywny i specjalistyczny kurs posługiwania się oryginalnym, starożytnym kalendarzem majańskim w życiu codziennym i w analizie osobowości. Podczas kursu dowiecie się więcej na temat kultury i tradycji Majów. Nauczycie się posługiwać Kalendarzem Chol'Qij (Tzolkin) oraz wykorzystywać jego moc i mądrość w codziennym życiu. Poznacie starożytną wiedzę przekazywaną ustnie od niepamiętnych czasów. Wiedza przekazywana na warsztatach poch

Czytaj więcej