Awenturyn, bardzo drobny - podsypka (na wagę) Powiększ do pełnego rozmiaru

Awenturyn, bardzo drobny - podsypka (na wagę)

Bardzo rozdrobniony awenturyn - drobne bryłki i pył pokruszonego minerału, który doskonale nadaje się jako wypełnienie urządzeń orgonitowych.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 7

10,00 zł

Bardzo rozdrobniony awenturyn - drobne bryłki i pył pokruszonego minerału, który doskonale nadaje się jako wypełnienie urządzeń orgonitowych.
Przykłady zastosowania: jako jeden z elementów wypełnienia orgonitów, mieszany z żywicą i metalem. Nie trzeba rozdrabniać (gotowy pył z minerału).

Awenturyn ma właściwości uspokajające, jest bardzo skuteczny w uwalnianiu od lęków i obaw. Zwalcza zmęczenie i poprawia nastrój. Wzmaga kreatywność, motywację, harmonizuje. Poprawia stan mięśni, płuc, serca, układu moczowo-płciowego. 
Chroni przed "wampirami energetycznymi", ułatwia kontakt z przewodnikami duchowymi. Zaleca się używać go w okolicach szyi, bądź serca (np przykładać naturalną bryłkę na kilka-kilkadziesiąt minut, lub na noc), lub nosić w torebce, kieszeni itp. 
Awenturyn przyciąga do właściciela bogactwo, szczęście i obfitość.
Minerał ten związany jest z czakrą serca i ma szczególnie dobroczynny wpływ na nasze serce fizyczne (uzdrawia je).
Stosowany w urządzeniach orgonitowych - wnosi dobrą energię, uzdrawia fizyczne serce, jest minerałem ochronnym. Sprawdza się dobrze w ogronitach witalizujących, ochronnych oraz wspierających miłość. 


Rozmiary przybliżone: od pyłu do około 0,5 cm.
Podsypka sprzedawana na wagę! 

Produkty powiązane

Artykuły / Warsztaty / Kursy

Warsztaty Tworzenia Osobistego Bębna Szamańskiego

Warsztaty Tworzenia Osobistego Bębna Szamańskiego

2017-12-04

Tworzenie bębna jest pracą ze swoją kreatywną energią, dostrajaniem intencji z otwieraniem się na inspirację. Podczas warsztatu uczestnicy będą od podstaw konstruować swoje instrumenty, klarować intencje jakie w nie wplatają, zdobić, a następnie wspólnie spotkamy się w ceremonialnej przestrzeni, by odbyć podróż przy bębnie szamańskim i nawiązać głębszą łączność ze swym instrumentem.

Czytaj więcej
Warsztaty Energia Zaklęta w Kamieniu

Warsztaty Energia Zaklęta w Kamieniu

2017-10-29

Warsztaty przybliżą właściwości kryształów i minerałów, a także nauczą pracy z ich energią. Nauczymy się tworzyć mandalę uzdrawiającą z minerałów, poznawać właściwości kamieni poprzez intuicyjne wglądy oraz tworzyć z nich narzędzia do pracy energetycznej, duchowej lub przeznaczone na amulety i talizmany.

Czytaj więcej
KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

2017-07-15

Dwudniowy, intensywny i specjalistyczny kurs posługiwania się oryginalnym, starożytnym kalendarzem majańskim w życiu codziennym i w analizie osobowości. Podczas kursu dowiecie się więcej na temat kultury i tradycji Majów. Nauczycie się posługiwać Kalendarzem Chol'Qij (Tzolkin) oraz wykorzystywać jego moc i mądrość w codziennym życiu. Poznacie starożytną wiedzę przekazywaną ustnie od niepamiętnych czasów. Wiedza przekazywana na warsztatach poch

Czytaj więcej