Jadeit (szlifowane bryłki, na wagę) Powiększ do pełnego rozmiaru

Jadeit (szlifowane bryłki, na wagę)

Średniej wielkości szlifowane kawałki naturalnego minerału - jadeitu, doskonale nadają się jako jeden z elementów wypełnienia orgonitów. 

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 9

16,00 zł

Średniej wielkości szlifowane kawałki naturalnego minerału - jaspisu żółtego, doskonale nadają się jako jeden z elementów wypełnienia orgonitów.
Ze względu na zaokrąglone kształty i szlifowaną powierzchnię, bryłki mogą być przy okazji ozdobnym elementem wykończeniowym.


Jadeit jest amuletem przeciw czarom i złym duchom. Równoważy i leczy cały organizm, harmonizuje go, odpręża nerwy. Otwiera umysł na piękno wszechświata i sprzyja rozwojowi duchowemu. Dzięki swojemu wpływowi na serce pogłębia związane z nim uczucia. Zapewnia dobrobyt, pozwalając utrzymać pieniądze przy sobie, ale także długie i szczęśliwe życie.
Leczy z bólu i chorób nerek i wątroby, usuwa toksyny z nerek, łagodzi schorzenia pęcherza. Wzmacnia pracę śledziony, wzmaga odporność, poprawia pracę układu trawiennego. Reguluje ciśnienie, usuwa depresję, leczy z przeziębień. Oddziałuje na czakrę serca.
Stosowany w urządzeniach orgonitowych - chroni przed negatywną energią mentalną, harmonizuje. Sprawdza się dobrze w ogronitach ochronnych oraz wspierających miłość.  


Bryłki sprzedawane na wagę!

Produkty powiązane

Artykuły / Warsztaty / Kursy

Warsztaty Tworzenia Osobistego Bębna Szamańskiego

Warsztaty Tworzenia Osobistego Bębna Szamańskiego

2017-12-04

Tworzenie bębna jest pracą ze swoją kreatywną energią, dostrajaniem intencji z otwieraniem się na inspirację. Podczas warsztatu uczestnicy będą od podstaw konstruować swoje instrumenty, klarować intencje jakie w nie wplatają, zdobić, a następnie wspólnie spotkamy się w ceremonialnej przestrzeni, by odbyć podróż przy bębnie szamańskim i nawiązać głębszą łączność ze swym instrumentem.

Czytaj więcej
Warsztaty Energia Zaklęta w Kamieniu

Warsztaty Energia Zaklęta w Kamieniu

2017-10-29

Warsztaty przybliżą właściwości kryształów i minerałów, a także nauczą pracy z ich energią. Nauczymy się tworzyć mandalę uzdrawiającą z minerałów, poznawać właściwości kamieni poprzez intuicyjne wglądy oraz tworzyć z nich narzędzia do pracy energetycznej, duchowej lub przeznaczone na amulety i talizmany.

Czytaj więcej
KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

2017-07-15

Dwudniowy, intensywny i specjalistyczny kurs posługiwania się oryginalnym, starożytnym kalendarzem majańskim w życiu codziennym i w analizie osobowości. Podczas kursu dowiecie się więcej na temat kultury i tradycji Majów. Nauczycie się posługiwać Kalendarzem Chol'Qij (Tzolkin) oraz wykorzystywać jego moc i mądrość w codziennym życiu. Poznacie starożytną wiedzę przekazywaną ustnie od niepamiętnych czasów. Wiedza przekazywana na warsztatach poch

Czytaj więcej