Płytka orgonitowa KWIAT ŻYCIA (energetyzator wody) Powiększ do pełnego rozmiaru

Płytka orgonitowa KWIAT ŻYCIA (energetyzator wody)

Płytka orgonitowa, energetyzująca, wzmocniona symbolem Kwiatu Życia (Święta Geometria).

Więcej szczegółów

Stan: bez ograniczeń (produkcja odbywa się partiami)

Stan: dostępnych 13

55,00 zł

Płytka orgonitowa, energetyzująca.
Zadaniem Energetyzatora Wody jest naładowanie wody/płynów (bądź innych produktów spożywczych) pozytywnym Orgonem oraz zneutralizowanie negatywnego DOR (energetycznych i do pewnego stopnia, również chemicznych zanieczyszczeń).

Wystarczy postawić na płytce naczynie z płynem (kubek, butelka, dzbanek itp.) i po kilku godzinach woda zostanie naładowana. Dodatkowo - płytka orgonitowa neutralizuje negatywne promieniowanie elektromagnetyczne, mikrofalowe itp, w najbliższej okolicy.
Doskonała jako PODKŁADKA POD TELEFON KOMÓRKOWY! 

Płytka energetyzująca powoduje również, że woda i inne płyny poprawiają swoje właściwości (po około 3 godzinach ładowania, aczkolwiek należy samemu ustalić wystarczający czas), m.in.:
- zneutralizowana zostaje część niekorzystnych substancji chemicznych (zdecydowanie zmienia się smak czystej wody kranowej na mniej metaliczny i zanieczyszczony)
- woda staje się bardziej miękka, zmienia się jej jakość na poziomie cząsteczkowym.

W płytce został użyty Święty Popiół z Agnihotry
Popiół z Agnihotry
stosuje się m.in. do produkcji lekarstw, uzdrawiania wody i posiłków (dodaje się szczyptę do potrawy lub płynu) itp. Jest on wytwarzany i zbierany bardzo starannie, z zachowaniem wysokich standardów czystości fizycznej i energetycznej. Palenie Agnihotry służy oczyszczaniu atmosfery i harmonizowaniu umysłu, otoczenia, a także uzdrawianiu ciała oraz ekosystemu.
Jedną z właściwości popiołu z Agnihotry jest ochrona przed pyłem radioaktywnych (wibracje popiołu powodują zmiany na subtelnym poziomie neutralizując w dużym stopniu szkodliwe promieniowanie) - zawiera on m.in. jodek potasu. Popiół działa również jako bariera biologiczna.

Zastosowanie:
Płytkę można używać jako stały podkład pod dzbanek z wodą (która później jest używana do gotowania); można też ustawić koło komputera, jako podkładkę pod kubek z wodą lub napojami (przy okazji neutralizuje szkodliwe promieniowanie komputera). Jednym z wariantów stosowania jest energetyzowanie wody służącej do podlewania kwiatów lub nawet ustawienie doniczki na płytce. Płytkę można również na stałe umieścić w lodówce, aby żywność zachowywała dłużej świeżość.

Płytka KWIAT ŻYCIA - ze względu na połączenie energii Orgonu ze Świętą Geometrią - może okazać się cennym urządzeniem do codziennego użytku. Jako główny element w tej wersji płytki, został użyty Kwiat Życia - jeden z najsilniejszych, uniwersalnych i całkowicie pozytywnych symboli Świętej Geometrii. Kilka lat naszych doświadczeń w dziedzinie orgonitów potwierdziło, że połączenie świętej Geometrii z energią Orgonu jest jednym z silniejszych narzędzi mogących poprawić jakość życia człowieka.

----------------------------------------------------------------------
Każdy z użytkowników może sam potwierdzić działanie płytki w prostym eksperymencie. Nalewamy wodę z kranu do dwóch takich samych kubków lub szklanek i ustawiamy naczynia następująco: jeden kubek na płytce energetyzującej, w ustronnym, neutralnym miejscu, drugi kubek co najmniej 10 - 15 metrów dalej, również w neutralnym miejscu (neutralne - oznacza jak najmniej zanieczyszczeń energetycznych i chemicznych). Po około 3, 4 godzinach - należy spróbować i porównać smak wody z jednego i drugiego kubka. Różnica jest wyraźnie wyczuwalna! 


_________________________________________________

Zdjęcie jest tylko ogólną prezentacją TYPU orgonitu - mogą się zdarzyć różnice w wyglądzie, odcieniu, układzie minerałów, detalach estetycznych, a nawet wielkości (zależy to od przebiegu szlifowania i polerowania).
Ważne - orgonity są produkowane ręcznie, z wielu drobnych elementów, więc prosimy nie oczekiwać maszynowej, precyzyjnej produkcji! Zdarza się, że orgonity posiadają delikatne wewnętrzne rysy, bąbelki powietrza (powstają w tracie wiązania), co w żaden sposób nie osłabia, ani nie zmienia ich działania i mocy Orgonu.-----------------------
DANE TECHNICZNE

Skład: element ozdobny z symbolem Kwiatu Życia, kryształ górski, kwarc, Święty popiół Agnihotry, stal i inne minerały/składniki/metale o właściwościach podanych w opisie, skomponowane w określonych proporcjach i sprawdzone radiestezyjnie. WZÓR AUTORSKI firmy HARMONICA.
Wymiary i waga: 
średnica ok.9 cm, grub.1,5 cm; waga ok. 140g

Produkty powiązane

Artykuły / Warsztaty / Kursy

Warsztaty Tworzenia Osobistego Bębna Szamańskiego

Warsztaty Tworzenia Osobistego Bębna Szamańskiego

2017-12-04

Tworzenie bębna jest pracą ze swoją kreatywną energią, dostrajaniem intencji z otwieraniem się na inspirację. Podczas warsztatu uczestnicy będą od podstaw konstruować swoje instrumenty, klarować intencje jakie w nie wplatają, zdobić, a następnie wspólnie spotkamy się w ceremonialnej przestrzeni, by odbyć podróż przy bębnie szamańskim i nawiązać głębszą łączność ze swym instrumentem.

Czytaj więcej
Warsztaty Energia Zaklęta w Kamieniu

Warsztaty Energia Zaklęta w Kamieniu

2017-10-29

Warsztaty przybliżą właściwości kryształów i minerałów, a także nauczą pracy z ich energią. Nauczymy się tworzyć mandalę uzdrawiającą z minerałów, poznawać właściwości kamieni poprzez intuicyjne wglądy oraz tworzyć z nich narzędzia do pracy energetycznej, duchowej lub przeznaczone na amulety i talizmany.

Czytaj więcej
KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

2017-07-15

Dwudniowy, intensywny i specjalistyczny kurs posługiwania się oryginalnym, starożytnym kalendarzem majańskim w życiu codziennym i w analizie osobowości. Podczas kursu dowiecie się więcej na temat kultury i tradycji Majów. Nauczycie się posługiwać Kalendarzem Chol'Qij (Tzolkin) oraz wykorzystywać jego moc i mądrość w codziennym życiu. Poznacie starożytną wiedzę przekazywaną ustnie od niepamiętnych czasów. Wiedza przekazywana na warsztatach poch

Czytaj więcej