"MEDYTACJA" Orgonit / Harmonizer - ZE ZŁOTEM! Powiększ do pełnego rozmiaru

"MEDYTACJA" Orgonit / Harmonizer - ZE ZŁOTEM!

Urządzenie orgonitowe ukierunkowane na medytację, wsparcie praktyki duchowej i harmonizację otoczenia. Zastosowano prawdziwe ZŁOTO. Orgonity są produkowane ręcznie, więc prosimy nie oczekiwać maszynowej, precyzyjnej produkcji! Zdarza się, że orgonity posiadają wewnętrzne skazy co w żaden sposób nie zmienia ich działania i mocy Orgonu. KAŻDY ORGONIT WYGLĄDA INACZEJ, JEST TO PRODUKT HAND MADE!

Więcej szczegółów

Stan: bez ograniczeń (produkcja odbywa się partiami)

Stan: dostępnych 10

55,00 zł

Urządzenie orgonitowe ukierunkowane na medytację, kontemplacje, rozwój, wsparcie praktyki duchowej i harmonizację otoczenia.

Zastosowano prawdziwe ZŁOTO (w postaci płatków), które w szczególny sposób modyfikuje działanie orgonitów, wzmacniając je i podnosząc jakość wibracji. Złoto ma silną, harmonijną aurę.

Kształt orgonitu został dobrany tak, aby mieścił się wewnątrz dłoni (półkulą do wnętrza dłoni). Dzięki temu można go stosować podczas medytacji, bądź jako urządzenie do relaksacji. 


Złoto - otwiera Trzecieo Oko, harmonizuje i reguluje obieg energii w ciele, wspiera funkcje gruczołów dokrewnych. Stylumuje przewodzenie impulsów w układzie nerwowym, wspiera regenerację komórek. Prowadzi świadomość w kierunku Światła.
Orgonity ze złotem wychodzą najmocniej (najsilniejsze pole energii) na fotografii Kirlianowskiej (mocja, wyraźna aura).

Sodalitstymuluje umysł, intelekt, pomaga poszerzyć świadomość. Uspokaja, poprawia koncentrację, ułatwia medytację. Pomaga odnaleźć się w rzeczywistości, znerwicowanym daje spokój, zabłąkanym pomaga odnaleźć drogę i jasno spojrzeć na otaczający świat.

Kwarc dymny - uaktywnia pierwotne siły ciała, daje pewność siebie, jasność umysłu, daje siłę słabym i chwiejnym ludziom. Oczyszcza atmosferę po kłótni, uwalnia od żalu i pretensji do ludzi, przynosi spokój i harmonię. Energia kwarcu dymnego przynosi też ulgę w depresjach, melancholii. Chroni przed negatywnym promieniowaniem - jest neutralizatorem szkodliwego pola elektromagnetycznego.

Inne minerały - oczyszczające ciało, umysł i duszę, przywracające spokój i równowagę. Oczyszczające aurę, stymulujące rozwój duchowy, pobudzające górne czakry oraz czakrę serca.

Lawenda wprowadza harmonię, pobudza czystość intencji i zamiarów. Łagodzi napięcia nerwowe, wprowadza spokój ducha. Dodaje enrgii yin, działa oczyszczająco, ochronnie, wspomagająco. Pobudza także zdolności jasnowidzenia i rozwój duchowy. 

Każdy typ orgonitu ZAWSZE posiada wewnątrz kryształy górskie
 (jako minerał podstawowy).

Właściwości i cechy charakterystyczne:
- posiada zdolność do neutralizowania szkodliwego promieniowania (poprzez emanację witalnej energii Orgonu)
- wytwarza stan poczucia pełnego spokoju z równoczesnym odczuciem pełni energii
- zapewnia dobry i spokojny sen
- w przypadku osób, które na co dzień żyją w przestrzeni o niskim poziomie energii witalnej - może powodować chwilowe pobudzenie, aktywizację organizmu
- harmonizuje energię otoczenia
- wzmacnia pole energetyczne i aurę, chroni pole energetyczne użytkownika
- sprzyja medytacji, kontemplacji, relaksacji
- wspiera rozwój duchowy


Dodatkowo - w dolnej części urządzenia zatopiona została miedziana cewka SBB (Saint Buster Button). Jej działanie jest podobne do spirali prawoskrętnej (bardziej harmonijne, ale również intensywniejsze), która obrazuje tzw. ruch za Słońcem. Odnosi się do wszystkich procesów zachodzących na Ziemi, dlatego właśnie wszystkie rośliny wijące się rosną w kierunku zgodnym z ruchem wskazówek zegara. Dzięki umieszczeniu prawoskrętnej cewki w dolnej części orgonitu, otrzymujemy więcej niż zwykle energii z otoczenia oraz energii Kosmosu, wzmacnia ona również energię zatopionych w żywicy minerałów.


_________________________________________________

Zdjęcie jest tylko ogólną prezentacją TYPU orgonitu - mogą się zdarzyć różnice w wyglądzie, odcieniu, układzie minerałów, detalach estetycznych, a nawet wielkości (zależy to od przebiegu szlifowania i polerowania).
Ważne - orgonity są produkowane ręcznie, z wielu drobnych elementów, więc prosimy nie oczekiwać maszynowej, precyzyjnej produkcji! Zdarza się, że orgonity posiadają delikatne wewnętrzne rysy, bąbelki powietrza (powstają w tracie wiązania), co w żaden sposób nie osłabia, ani nie zmienia ich działania i mocy Orgonu.


-----------------------------
DANE TECHNICZNE

Skład: kryształ górski, stal, mosiądz, złoto i inne minerały/składniki/metale o właściwościach podanych w opisie, skomponowane w określonych proporcjach i sprawdzone radiestezyjnie. Orgonit dokładnie testowany. WZÓR AUTORSKI firmy HARMONICA.
Wymiary: wys.2,5 cm, podstawa ok. 6,5 cm
Waga: ok. 115g

Produkty powiązane

Artykuły / Warsztaty / Kursy

Warsztaty Tworzenia Osobistego Bębna Szamańskiego

Warsztaty Tworzenia Osobistego Bębna Szamańskiego

2017-12-04

Tworzenie bębna jest pracą ze swoją kreatywną energią, dostrajaniem intencji z otwieraniem się na inspirację. Podczas warsztatu uczestnicy będą od podstaw konstruować swoje instrumenty, klarować intencje jakie w nie wplatają, zdobić, a następnie wspólnie spotkamy się w ceremonialnej przestrzeni, by odbyć podróż przy bębnie szamańskim i nawiązać głębszą łączność ze swym instrumentem.

Czytaj więcej
Warsztaty Energia Zaklęta w Kamieniu

Warsztaty Energia Zaklęta w Kamieniu

2017-10-29

Warsztaty przybliżą właściwości kryształów i minerałów, a także nauczą pracy z ich energią. Nauczymy się tworzyć mandalę uzdrawiającą z minerałów, poznawać właściwości kamieni poprzez intuicyjne wglądy oraz tworzyć z nich narzędzia do pracy energetycznej, duchowej lub przeznaczone na amulety i talizmany.

Czytaj więcej
KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

2017-07-15

Dwudniowy, intensywny i specjalistyczny kurs posługiwania się oryginalnym, starożytnym kalendarzem majańskim w życiu codziennym i w analizie osobowości. Podczas kursu dowiecie się więcej na temat kultury i tradycji Majów. Nauczycie się posługiwać Kalendarzem Chol'Qij (Tzolkin) oraz wykorzystywać jego moc i mądrość w codziennym życiu. Poznacie starożytną wiedzę przekazywaną ustnie od niepamiętnych czasów. Wiedza przekazywana na warsztatach poch

Czytaj więcej