GONG Symfoniczny - TAM TAM / CHAO (50 cm) Powiększ do pełnego rozmiaru

GONG Symfoniczny - TAM TAM / CHAO (50 cm)

Gong Symfoniczny - Tam Tam (Chao) o średnicy 20 cali/50 cm.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 1

574,00 zł

Gong Symfoniczny - Tam Tam (Chao) o średnicy 20 cali/50 cm.

Gong ten ma wyraźnie zagięty brzeg i charakterystyczne kręgi naprzemienne: złotego, polerowanego metalu oraz czarnego, nie polerowanego stopu.

Gongi Tam Tam są wykonane ręcznie z twardego stopu metali. W środku polerowany jest na złoto, na zewnątrz matowy. Ze względu na jego zagięcie na brzegach brzmi bardziej basowo i masywniej niż Gong Fen.

Jest to prawdopodobnie najstarsza linia gongów dostępnych w obecnych czasach i prawdopodobnie najbardziej liczna. Gongi te wykonane są z brązu odlewanego do formuły około 76% miedzi i 23% cyny, plus śladowe ilości cynku i żelaza. Są one bardzo ciężkie. 

Właściwości dźwiękowe gangu Chao: ma on bardzo silny ton podstawowy, choć niektóre dodatkowe brzmienia i wariacje migotają cicho nad jego szczytem. Kiedy gra się forte lub fortissimo, wydźwięk jest znacznie szybszy z dużą ilością tonów, ale szybko wygasa. Gong ten produkuje szeroki zakres tonów i częstotliwości harmonicznych.

---------------------------------------------
SymfoniczneWietrzne pochodzą z manufaktur o wieloletnim doświadczeniu w produkcji talerzy perkusyjnych i gongów. Cała produkcja odbywa się rękodzielniczo; jedynymi maszynami są młoty hydrauliczne, które są używane do wstępnej obróbki stopu po jego rozgrzaniu.
W zależności od dostawy - są to gongi z Azji lub z miasta Wuhan w Chinach.


W cenie gongu zawarta jest klasyczna pałka ("czosnek") dedykowana do jego rozmiaru oraz sznur do zawieszenia.
Średnica: 20 cali / 50 cm

Produkty powiązane

Artykuły / Warsztaty / Kursy

Warsztaty Tworzenia Osobistego Bębna Szamańskiego

Warsztaty Tworzenia Osobistego Bębna Szamańskiego

2017-12-04

Tworzenie bębna jest pracą ze swoją kreatywną energią, dostrajaniem intencji z otwieraniem się na inspirację. Podczas warsztatu uczestnicy będą od podstaw konstruować swoje instrumenty, klarować intencje jakie w nie wplatają, zdobić, a następnie wspólnie spotkamy się w ceremonialnej przestrzeni, by odbyć podróż przy bębnie szamańskim i nawiązać głębszą łączność ze swym instrumentem.

Czytaj więcej
Warsztaty Energia Zaklęta w Kamieniu

Warsztaty Energia Zaklęta w Kamieniu

2017-10-29

Warsztaty przybliżą właściwości kryształów i minerałów, a także nauczą pracy z ich energią. Nauczymy się tworzyć mandalę uzdrawiającą z minerałów, poznawać właściwości kamieni poprzez intuicyjne wglądy oraz tworzyć z nich narzędzia do pracy energetycznej, duchowej lub przeznaczone na amulety i talizmany.

Czytaj więcej
KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

2017-07-15

Dwudniowy, intensywny i specjalistyczny kurs posługiwania się oryginalnym, starożytnym kalendarzem majańskim w życiu codziennym i w analizie osobowości. Podczas kursu dowiecie się więcej na temat kultury i tradycji Majów. Nauczycie się posługiwać Kalendarzem Chol'Qij (Tzolkin) oraz wykorzystywać jego moc i mądrość w codziennym życiu. Poznacie starożytną wiedzę przekazywaną ustnie od niepamiętnych czasów. Wiedza przekazywana na warsztatach poch

Czytaj więcej