GONG Wietrzny - FEN / FENG (40 cm) Powiększ do pełnego rozmiaru

GONG Wietrzny - FEN / FENG (40 cm)

Gong Wietrzny FEN (FENG) o średnicy 16 cali/40 cm.
Doskonały do pracy terapeutycznej z wykorzystaniem dźwięku - łatwy do trzymania w jednej ręce i pracy w aurze w czasie terapii.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 1

338,00 zł

Gong Wietrzny FEN (FENG) o średnicy 16 cali/40 cm.
Doskonały do pracy terapeutycznej z wykorzystaniem dźwięku - łatwy do trzymania w jednej ręce i pracy w aurze w czasie terapii.

Gong ten jest płaski, nie ma zagiętego brzegu (może mieć lekkie nachylenie na krawędziach).

Gong Fen - Wietrzny ma ciekawe brzmienie: rozwija się ono od łagodnego szmeru do grzmiących eksplozji.
Posiada umiarkowany ton podstawowy, ale głównymi cechami tego instrumentu są harmoniczne, wysokie szczyty i niezwykły szelest, nadający temu gongowi nazwę - niczym gwałtowny wiatr w bambusowym zagajniku.
Mniejsze instrumenty 7 cali (18 cm) do 12 cali(30cm) mają bardziej dzwonkowy dźwięk (z powodu grubości metalu). 

Gongi te spełniają się doskonale w uzdrawianiu przestrzeni, Feng Shui, oczyszczaniu, a także w użyciu koncertowym, praktykach jogi itp. Ze względu na niedużą wagę, są idealne do przenoszenia, trzymania w tracie koncertu, czy noszenia w czasie oczyszczania przestrzeni, lub uzdrawiania (nawet większe rozmiary).


---------------------------------------------

Oferowane Gongi Wietrzne pochodzą z manufaktur o wieloletnim doświadczeniu w produkcji talerzy perkusyjnych i gongów. Cała produkcja odbywa się rękodzielniczo; jedynymi maszynami są młoty hydrauliczne, które są używane do wstępnej obróbki stopu po jego rozgrzaniu.
W zależności od dostawy - są to gongi z Azji lub z miasta Wuhan w Chinach.


W cenie gongu zawarta jest klasyczna pałka ("czosnek") dedykowana do jego rozmiaru oraz sznur do zawieszenia.
Średnica: 16 cali / 40 cm

Produkty powiązane

Artykuły / Warsztaty / Kursy

Warsztaty Tworzenia Osobistego Bębna Szamańskiego

Warsztaty Tworzenia Osobistego Bębna Szamańskiego

2017-12-04

Tworzenie bębna jest pracą ze swoją kreatywną energią, dostrajaniem intencji z otwieraniem się na inspirację. Podczas warsztatu uczestnicy będą od podstaw konstruować swoje instrumenty, klarować intencje jakie w nie wplatają, zdobić, a następnie wspólnie spotkamy się w ceremonialnej przestrzeni, by odbyć podróż przy bębnie szamańskim i nawiązać głębszą łączność ze swym instrumentem.

Czytaj więcej
Warsztaty Energia Zaklęta w Kamieniu

Warsztaty Energia Zaklęta w Kamieniu

2017-10-29

Warsztaty przybliżą właściwości kryształów i minerałów, a także nauczą pracy z ich energią. Nauczymy się tworzyć mandalę uzdrawiającą z minerałów, poznawać właściwości kamieni poprzez intuicyjne wglądy oraz tworzyć z nich narzędzia do pracy energetycznej, duchowej lub przeznaczone na amulety i talizmany.

Czytaj więcej
KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

2017-07-15

Dwudniowy, intensywny i specjalistyczny kurs posługiwania się oryginalnym, starożytnym kalendarzem majańskim w życiu codziennym i w analizie osobowości. Podczas kursu dowiecie się więcej na temat kultury i tradycji Majów. Nauczycie się posługiwać Kalendarzem Chol'Qij (Tzolkin) oraz wykorzystywać jego moc i mądrość w codziennym życiu. Poznacie starożytną wiedzę przekazywaną ustnie od niepamiętnych czasów. Wiedza przekazywana na warsztatach poch

Czytaj więcej