Proszek do prania EKOLOGICZNY - UNIWERSALNY (skoncentrowany, OLEJEK MIRT CYTRYNOWY) 1kg Powiększ do pełnego rozmiaru

Proszek do prania EKOLOGICZNY - UNIWERSALNY (skoncentrowany, OLEJEK MIRT CYTRYNOWY) 1kg

Ekologiczny uniwersalny skoncentrowany proszek do prania do prania z olejkiem z Mirtu Cytrynowego, jest oparty na naturalnych składnikach mineralnych. Nie zawiera wypełniaczy, enzymów, wybielaczy i sztucznych aromatów. Jedynym środkiem zapachowym jest zapach 100% czystego olejku z mirtu cytrynowego. Nadaje się doskonale do prania odzieży dziecięcej!

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 1

59,90 zł

Ekologiczny uniwersalny skoncentrowany proszek do prania z olejkiem z Mirtu Cytrynowego, łączy wyjątkową skuteczność prania ze zmniejszonym ryzykiem powstania alergii.

Olejek z mirtu cytrynowego (Backhousia citriodora) – pomaga zwalczać infekcje, działa bakteriobójczo; odstrasza również owady i może służyć jako odświeżacz powietrza. Bardzo przyjemny, świeży zapach.
WŁAŚCIWOŚCI: antyseptyczne; antybakteryjne; wygładzające skórę; eliminujące nieprzyjemne zapachy; działa wykrztuśnie; działa uspokajająco.

Proszek do prania Lemon Myrtle z olejkiem z mirtu cytrynowego jest wysoko skoncentrowanym środkiem piorącym o składzie zapewniającym najwyższą skuteczność prania i jednocześnie w najwyższym stopniu przyjazny dla środowiska.
W pełni rozpuszczalny, bez chemicznych pozostałości, mogących powodować uczulenia u osób wrażliwych, podatnych na alergie. Woda z pralki może być użyta do podlewania roślin!

Jest oparty na naturalnych składnikach mineralnych. Nie zawiera wypełniaczy, enzymów, wybielaczy i sztucznych aromatów. Jedynym środkiem zapachowym jest zapach 100% czystego australijskiego olejku z mirtu cytrynowego, który spowoduje, że Twoja odzież będzie pachniała czystą świeżością.

Nadaje się doskonale do prania odzieży dziecięcej i wielorazowych pieluszek.


Właściwości:
- bardzo dobra skuteczność prania i znakomita wydajność - 1 kg proszku wystarcza na 50 prań!
- do wszystkich rodzajów tkanin i każdej temperatury
- nie wymaga stosowania środków zmiękczających!
- doskonały dla osób o wrażliwej skórze i skłonnych do alergii
- bezpieczny dla roślin i środowiska.

Produkt jest hipoalergiczny, nie zawiera fosforanów, wybielaczy optycznych, zeolitów, barwników, alergenów i innych toksycznych substancji.

Składniki: 100% australijski olejek z z mirtu cytrynowego, węglan sodu, metakrzemian sodu, tripolifosforan sodu.


Waga:
1kg
Producent: The Australian Eukalyptus Oil Company

Produkty powiązane

Artykuły / Warsztaty / Kursy

Warsztaty Tworzenia Osobistego Bębna Szamańskiego

Warsztaty Tworzenia Osobistego Bębna Szamańskiego

2017-12-04

Tworzenie bębna jest pracą ze swoją kreatywną energią, dostrajaniem intencji z otwieraniem się na inspirację. Podczas warsztatu uczestnicy będą od podstaw konstruować swoje instrumenty, klarować intencje jakie w nie wplatają, zdobić, a następnie wspólnie spotkamy się w ceremonialnej przestrzeni, by odbyć podróż przy bębnie szamańskim i nawiązać głębszą łączność ze swym instrumentem.

Czytaj więcej
Warsztaty Energia Zaklęta w Kamieniu

Warsztaty Energia Zaklęta w Kamieniu

2017-10-29

Warsztaty przybliżą właściwości kryształów i minerałów, a także nauczą pracy z ich energią. Nauczymy się tworzyć mandalę uzdrawiającą z minerałów, poznawać właściwości kamieni poprzez intuicyjne wglądy oraz tworzyć z nich narzędzia do pracy energetycznej, duchowej lub przeznaczone na amulety i talizmany.

Czytaj więcej
KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

2017-07-15

Dwudniowy, intensywny i specjalistyczny kurs posługiwania się oryginalnym, starożytnym kalendarzem majańskim w życiu codziennym i w analizie osobowości. Podczas kursu dowiecie się więcej na temat kultury i tradycji Majów. Nauczycie się posługiwać Kalendarzem Chol'Qij (Tzolkin) oraz wykorzystywać jego moc i mądrość w codziennym życiu. Poznacie starożytną wiedzę przekazywaną ustnie od niepamiętnych czasów. Wiedza przekazywana na warsztatach poch

Czytaj więcej