BLUE MOON - dzwonek wietrzny ZAPHIR Powiększ do pełnego rozmiaru

BLUE MOON - dzwonek wietrzny ZAPHIR

Dzwonek ZAPHIR - BLUE MOON, dźwięk nocnej podróży, lekko ożywia i prowadzi w odmienne stany percepcji.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 2

186,00 zł

Obniżka!

-7%

200,00 zł

Dzwonki wietrzne Zaphir to oryginalne, wysokiej jakości instrumenty muzyczne. Są ręcznie tworzone u podnóża Pirenejów. Każdy dzwonek jest rezultatem cierpliwej pracy rzemieślnika.

Pierwowzorem dla dzwonków Zaphir były produkowane przez blisko 20 lat dzwonki Shanti. Dzwonki Zaphir zachowały wygląd i brzmienia Shanti (choć czasem nieco zmodyfikowane, zmieniono też nazwy).

Ich konstrukcja to: osiem metalowych pręcików w dzwonku jest przymocowanych do obręczy u podstawy tuby rezonującej. Dzięki precyzyjnemu dostrojeniu każdego pręcika otrzymujemy grę czystych tonów. Tuba rezonująca w dzwonkach Zaphir jest wykonana ze specjalnego, bardzo trwałego tworzywa.

Możesz samodzielnie tworzyć tworzyć relaksujące dźwięki delikatnie poruszając instrumentem. Możesz też zostawić dzwonek na zewnątrz i zachwycać się przypadkowymi melodiami wygrywanymi przez wiatr.

Dzwonki Zaphir mogą być wykorzystane w muzykoterapii, relaksacji, medytacji, w opiece okołoporodowej, kinezyterapii, Feng Shui, pracy edukacyjnej z dziećmi itp. Można nimi również kołysać dzieci do snu.


Materiał: Obudowa dzwonka wykonana głównie z materiałów naturalnych i/lub poddanych recyklingowi. Lakierowana lakierem Ecofriendly (przeznaczonym specjalnie do zabawek itp). KOLOR DOBIERANY LOSOWO.
Rozmiary: wys. ok. 12,5 cm, średnica ok. 6,5 cm

Strojenie: Blue Moon, D F A B C E A# C. Dźwięk nocnej podróży, lekko ożywia i prowadzi w odmienne stany percepcji.
Dzięk: https://www.youtube.com/watch?v=mvZs8Arc4SM

Produkty powiązane

Artykuły / Warsztaty / Kursy

Warsztaty Tworzenia Osobistego Bębna Szamańskiego

Warsztaty Tworzenia Osobistego Bębna Szamańskiego

2017-12-04

Tworzenie bębna jest pracą ze swoją kreatywną energią, dostrajaniem intencji z otwieraniem się na inspirację. Podczas warsztatu uczestnicy będą od podstaw konstruować swoje instrumenty, klarować intencje jakie w nie wplatają, zdobić, a następnie wspólnie spotkamy się w ceremonialnej przestrzeni, by odbyć podróż przy bębnie szamańskim i nawiązać głębszą łączność ze swym instrumentem.

Czytaj więcej
Warsztaty Energia Zaklęta w Kamieniu

Warsztaty Energia Zaklęta w Kamieniu

2017-10-29

Warsztaty przybliżą właściwości kryształów i minerałów, a także nauczą pracy z ich energią. Nauczymy się tworzyć mandalę uzdrawiającą z minerałów, poznawać właściwości kamieni poprzez intuicyjne wglądy oraz tworzyć z nich narzędzia do pracy energetycznej, duchowej lub przeznaczone na amulety i talizmany.

Czytaj więcej
KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

2017-07-15

Dwudniowy, intensywny i specjalistyczny kurs posługiwania się oryginalnym, starożytnym kalendarzem majańskim w życiu codziennym i w analizie osobowości. Podczas kursu dowiecie się więcej na temat kultury i tradycji Majów. Nauczycie się posługiwać Kalendarzem Chol'Qij (Tzolkin) oraz wykorzystywać jego moc i mądrość w codziennym życiu. Poznacie starożytną wiedzę przekazywaną ustnie od niepamiętnych czasów. Wiedza przekazywana na warsztatach poch

Czytaj więcej