SUFI - dzwonek wietrzny ZAPHIR Powiększ do pełnego rozmiaru

SUFI - dzwonek wietrzny ZAPHIR

Dzwonek ZAPHIR - SUFI, piękny, lekko nastalgiczny, bardzo nastrojowy dźwięk.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 2

190,00 zł

Obniżka!

-5%

200,00 zł

Dzwonki wietrzne Zaphir to oryginalne, wysokiej jakości instrumenty muzyczne. Są ręcznie tworzone u podnóża Pirenejów. Każdy dzwonek jest rezultatem cierpliwej pracy rzemieślnika.

Pierwowzorem dla dzwonków Zaphir były produkowane przez blisko 20 lat dzwonki Shanti. Dzwonki Zaphir zachowały wygląd i brzmienia Shanti (choć czasem nieco zmodyfikowane, zmieniono też nazwy).

Ich konstrukcja to: osiem metalowych pręcików w dzwonku jest przymocowanych do obręczy u podstawy tuby rezonującej. Dzięki precyzyjnemu dostrojeniu każdego pręcika otrzymujemy grę czystych tonów. Tuba rezonująca w dzwonkach Zaphir jest wykonana ze specjalnego, bardzo trwałego tworzywa.

Możesz samodzielnie tworzyć tworzyć relaksujące dźwięki delikatnie poruszając instrumentem. Możesz też zostawić dzwonek na zewnątrz i zachwycać się przypadkowymi melodiami wygrywanymi przez wiatr.

Dzwonki Zaphir mogą być wykorzystane w muzykoterapii, relaksacji, medytacji, w opiece okołoporodowej, kinezyterapii, Feng Shui, pracy edukacyjnej z dziećmi itp. Można nimi również kołysać dzieci do snu.


Materiał: Obudowa dzwonka wykonana głównie z materiałów naturalnych i/lub poddanych recyklingowi. Lakierowana lakierem Ecofriendly (przeznaczonym specjalnie do zabawek itp). KOLOR DOBIERANY LOSOWO.
Rozmiary: wys. ok. 12,5 cm, średnica ok. 6,5 cm

Strojenie: Sufi, F A D F A G A D. Piękny, lekko nastalgiczny, bardzo nastrojowy dźwięk.
Dzięk: https://www.youtube.com/watch?v=ikARu-EKUlU

Produkty powiązane

Artykuły / Warsztaty / Kursy

KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

2017-07-15

Dwudniowy, intensywny i specjalistyczny kurs posługiwania się oryginalnym, starożytnym kalendarzem majańskim w życiu codziennym i w analizie osobowości. Podczas kursu dowiecie się więcej na temat kultury i tradycji Majów. Nauczycie się posługiwać Kalendarzem Chol'Qij (Tzolkin) oraz wykorzystywać jego moc i mądrość w codziennym życiu. Poznacie starożytną wiedzę przekazywaną ustnie od niepamiętnych czasów. Wiedza przekazywana na warsztatach poch

Czytaj więcej
Warsztaty Terapia kręgosłupa. Jak łagodzić bóle i utrzymywać kręgosłup w zdrowiu

Warsztaty Terapia kręgosłupa. Jak łagodzić bóle i utrzymywać kręgosłup w zdrowiu

2017-07-15

Uczestnicy poznają sposoby codziennej higieny kręgosłupa i sylwetki (poczynając od diety korzystnej dla stawów, odpowiednich ziół itp, poprzez zmianę sposobu spania, czy siedzenia). Jednym z kluczowych elementów zajęć są specjalne ćwiczenia usprawniające kręgosłup (pochodzące z chińskiego systemu Tai Chi {Taiji}), które powoduje jego uelastycznienie i uzdrowienie. Efekt – to eliminacja bólów, sztywności odcinka krzyżowego, większa sprawność i ruc

Czytaj więcej
Transformujące Koncerty Gongów i Mis (relaks, dźwięk, medytacja). Spotkania cykliczne

Transformujące Koncerty Gongów i Mis (relaks, dźwięk, medytacja). Spotkania cykliczne

2017-04-29

Koncerty na misach nepalskich (kutych ręcznie w Nepalu), misach antycznych (wykutych setki lat temu w rejonach Nepalu i Tybetu), miseczkach Zen/Reiki (odlewanych w Nepalu) oraz na dużych i małych gongach. SPOTKANIA CYKLICZNE.

Czytaj więcej