WODA - dzwonek wietrzny KOSHI Powiększ do pełnego rozmiaru

WODA - dzwonek wietrzny KOSHI

Dzwonek Koshi - żywioł WODA, wspaniały delikatny dźwięk.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 2

190,00 zł

Obniżka!

-5%

200,00 zł

Koshi jest instrumentem muzycznym wyrabianym ręcznie u stóp Pirenejów. Jest to następca legendarnego dzwonka „Shanti” produkowanego do roku 2009.

Bambusowa obudowa stanowi tubę rezonansową, natomiast tajemnicą zaczarowanych nut wydobywających się ze środka jest osiem metalowych palików zamocowanych do metalowej płytki. Łagodne obracanie obudową kreuje wodospad relaksujących dźwięków oraz pozostawia w nas magiczną ciszę.
Umieszczając jedno lub kilka Koshi na zewnatrz, do dyzpozycji wiatru, pozwalamy aby natura była kompozytorem - wspaniały efekt gwarantowany (Koshi używane na zewnątrz wymagają olejowania raz na jakiś czas).

Koshi są popularne w Feng Shui, relaksacji, terapii dźwiękiem, medytacji, jodze, użwya się ich w uzdrowiskach, gabinetach terapeutycznych, pracy z dziećmi.
Krystaliczne tony Koshi działają uspokajająco na dzieci, nie są to jednak zabawki i zaleca się, aby nie dawać dzwonków dzieciom do ręki.

Koshi Woda - ma stonowaną, harmonijną melodię zainspirowaną naturalnym elementem wody.


Żywioł: Woda (Aqua); strojenie A D F GA D F A
Dzięk: https://www.youtube.com/watch?v=YvkeRQLn2_g

Produkty powiązane

Artykuły / Warsztaty / Kursy

Warsztaty Tworzenia Osobistego Bębna Szamańskiego

Warsztaty Tworzenia Osobistego Bębna Szamańskiego

2017-12-04

Tworzenie bębna jest pracą ze swoją kreatywną energią, dostrajaniem intencji z otwieraniem się na inspirację. Podczas warsztatu uczestnicy będą od podstaw konstruować swoje instrumenty, klarować intencje jakie w nie wplatają, zdobić, a następnie wspólnie spotkamy się w ceremonialnej przestrzeni, by odbyć podróż przy bębnie szamańskim i nawiązać głębszą łączność ze swym instrumentem.

Czytaj więcej
Warsztaty Energia Zaklęta w Kamieniu

Warsztaty Energia Zaklęta w Kamieniu

2017-10-29

Warsztaty przybliżą właściwości kryształów i minerałów, a także nauczą pracy z ich energią. Nauczymy się tworzyć mandalę uzdrawiającą z minerałów, poznawać właściwości kamieni poprzez intuicyjne wglądy oraz tworzyć z nich narzędzia do pracy energetycznej, duchowej lub przeznaczone na amulety i talizmany.

Czytaj więcej
KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

2017-07-15

Dwudniowy, intensywny i specjalistyczny kurs posługiwania się oryginalnym, starożytnym kalendarzem majańskim w życiu codziennym i w analizie osobowości. Podczas kursu dowiecie się więcej na temat kultury i tradycji Majów. Nauczycie się posługiwać Kalendarzem Chol'Qij (Tzolkin) oraz wykorzystywać jego moc i mądrość w codziennym życiu. Poznacie starożytną wiedzę przekazywaną ustnie od niepamiętnych czasów. Wiedza przekazywana na warsztatach poch

Czytaj więcej