WODA - dzwonek wietrzny KOSHI Powiększ do pełnego rozmiaru

WODA - dzwonek wietrzny KOSHI

Dzwonek Koshi - żywioł WODA, wspaniały delikatny dźwięk.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 2

190,00 zł

Obniżka!

-5%

200,00 zł

Koshi jest instrumentem muzycznym wyrabianym ręcznie u stóp Pirenejów. Jest to następca legendarnego dzwonka „Shanti” produkowanego do roku 2009.

Bambusowa obudowa stanowi tubę rezonansową, natomiast tajemnicą zaczarowanych nut wydobywających się ze środka jest osiem metalowych palików zamocowanych do metalowej płytki. Łagodne obracanie obudową kreuje wodospad relaksujących dźwięków oraz pozostawia w nas magiczną ciszę.
Umieszczając jedno lub kilka Koshi na zewnatrz, do dyzpozycji wiatru, pozwalamy aby natura była kompozytorem - wspaniały efekt gwarantowany (Koshi używane na zewnątrz wymagają olejowania raz na jakiś czas).

Koshi są popularne w Feng Shui, relaksacji, terapii dźwiękiem, medytacji, jodze, użwya się ich w uzdrowiskach, gabinetach terapeutycznych, pracy z dziećmi.
Krystaliczne tony Koshi działają uspokajająco na dzieci, nie są to jednak zabawki i zaleca się, aby nie dawać dzwonków dzieciom do ręki.

Koshi Woda - ma stonowaną, harmonijną melodię zainspirowaną naturalnym elementem wody.


Żywioł: Woda (Aqua); strojenie A D F GA D F A
Dzięk: https://www.youtube.com/watch?v=YvkeRQLn2_g

Produkty powiązane

Artykuły / Warsztaty / Kursy

KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

2017-07-15

Dwudniowy, intensywny i specjalistyczny kurs posługiwania się oryginalnym, starożytnym kalendarzem majańskim w życiu codziennym i w analizie osobowości. Podczas kursu dowiecie się więcej na temat kultury i tradycji Majów. Nauczycie się posługiwać Kalendarzem Chol'Qij (Tzolkin) oraz wykorzystywać jego moc i mądrość w codziennym życiu. Poznacie starożytną wiedzę przekazywaną ustnie od niepamiętnych czasów. Wiedza przekazywana na warsztatach poch

Czytaj więcej
Warsztaty Terapia kręgosłupa. Jak łagodzić bóle i utrzymywać kręgosłup w zdrowiu

Warsztaty Terapia kręgosłupa. Jak łagodzić bóle i utrzymywać kręgosłup w zdrowiu

2017-07-15

Uczestnicy poznają sposoby codziennej higieny kręgosłupa i sylwetki (poczynając od diety korzystnej dla stawów, odpowiednich ziół itp, poprzez zmianę sposobu spania, czy siedzenia). Jednym z kluczowych elementów zajęć są specjalne ćwiczenia usprawniające kręgosłup (pochodzące z chińskiego systemu Tai Chi {Taiji}), które powoduje jego uelastycznienie i uzdrowienie. Efekt – to eliminacja bólów, sztywności odcinka krzyżowego, większa sprawność i ruc

Czytaj więcej
Transformujące Koncerty Gongów i Mis (relaks, dźwięk, medytacja). Spotkania cykliczne

Transformujące Koncerty Gongów i Mis (relaks, dźwięk, medytacja). Spotkania cykliczne

2017-04-29

Koncerty na misach nepalskich (kutych ręcznie w Nepalu), misach antycznych (wykutych setki lat temu w rejonach Nepalu i Tybetu), miseczkach Zen/Reiki (odlewanych w Nepalu) oraz na dużych i małych gongach. SPOTKANIA CYKLICZNE.

Czytaj więcej