Pasta Z SOLĄ HIMALAJSKĄ i JEŻÓWKĄ (bez fluoru) 75ml Powiększ do pełnego rozmiaru

Pasta Z SOLĄ HIMALAJSKĄ i JEŻÓWKĄ (bez fluoru) 75ml

Pasta do zębów wzbogacona o wyciąg z Echinacea (jeżówki) i sól himalajską, efektywnie czyści oraz chroni zęby i dziąsła. Pasta o  mocno odświeżającym aromacie mięty! 
NIE ZAWIERA FLUORU!

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 6

11,50 zł

Pasta do zębów wzbogacona o wyciąg z Echinacea (jeżówki) i sól himalajską, efektywnie czyści oraz chroni zęby i dziąsła.
Pasta o  mocno odświeżającym aromacie mięty! 

Sól himalajska doskonale wzmacnia szkliwo zęba, usuwa osad, łagodzi wrażliwość dziąseł i chroni przed próchnicą.
Ekstrakt Echinacei – poprawia odporność błony śluzowej jamy ustnej, chroni wrażliwe dziąsła, zapobiega próchnicy.
Wodorowęglan sodu (soda oczyszczona) zmniejsza kwasowość, dokładnie oczyszcza i wybiela zęby.

NIE ZAWIERA FLUORU!Składniki:
 Aqua, Sorbitol, Hydrated Silica, PEG-8, Sodium Lauryl Sulfate, Echinacea purpurea Extract, Sodium Chloride, Aroma, Hydroxyethylcelluloze, Titanium Dioxide, Sodium Saccharin, Sodium Bicarbonate, 2-bromo-2-nitropropane-1.3 Diol, Limonene,  

Pojemnośća: 75ml
Producent: Bilka Lifestyle, Bułgaria

Produkty powiązane

Artykuły / Warsztaty / Kursy

Warsztaty Tworzenia Osobistego Bębna Szamańskiego

Warsztaty Tworzenia Osobistego Bębna Szamańskiego

2017-12-04

Tworzenie bębna jest pracą ze swoją kreatywną energią, dostrajaniem intencji z otwieraniem się na inspirację. Podczas warsztatu uczestnicy będą od podstaw konstruować swoje instrumenty, klarować intencje jakie w nie wplatają, zdobić, a następnie wspólnie spotkamy się w ceremonialnej przestrzeni, by odbyć podróż przy bębnie szamańskim i nawiązać głębszą łączność ze swym instrumentem.

Czytaj więcej
Warsztaty Energia Zaklęta w Kamieniu

Warsztaty Energia Zaklęta w Kamieniu

2017-10-29

Warsztaty przybliżą właściwości kryształów i minerałów, a także nauczą pracy z ich energią. Nauczymy się tworzyć mandalę uzdrawiającą z minerałów, poznawać właściwości kamieni poprzez intuicyjne wglądy oraz tworzyć z nich narzędzia do pracy energetycznej, duchowej lub przeznaczone na amulety i talizmany.

Czytaj więcej
KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

KURS Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów

2017-07-15

Dwudniowy, intensywny i specjalistyczny kurs posługiwania się oryginalnym, starożytnym kalendarzem majańskim w życiu codziennym i w analizie osobowości. Podczas kursu dowiecie się więcej na temat kultury i tradycji Majów. Nauczycie się posługiwać Kalendarzem Chol'Qij (Tzolkin) oraz wykorzystywać jego moc i mądrość w codziennym życiu. Poznacie starożytną wiedzę przekazywaną ustnie od niepamiętnych czasów. Wiedza przekazywana na warsztatach poch

Czytaj więcej